Nový certifikát pro hotely Pet Friendly

Datum: 17.5.2011
Certifikátem Pet Friendly jsou od května označovány hotely, které v rámci řetězce OREA HOTELS nabízí širší rozsah služeb zájemcům cestujícím spolu se zvířecím mazlíčkem.

Kromě zapůjčení misek různých velikostí, prodeje krmiva pro psy a dalších praktických možností, zpříjemňujících pobyt jak samotným zvířatům, tak jejich majitelům, bude ve vybraných hotelových restauracích povolen vstup se psy.

"Stále přibývá hostů, kteří svou dovolenou tráví ve společnosti celé rodiny, a to včetně domácích mazlíčků. Nový certifikát označující Pet Friendly hotely by jim měl v rámci našeho řetězce pomoci s volbou ubytovacího zařízení, které lépe odpovídá jejich potřebám," říká Pavel Hlinka, generální ředitel společnosti OREA HOTELS.

Majitelé domácích zvířat tak mohou počítat se zapůjčením misek různých velikostí či poskytnutím deky coby dočasného pelíšku. K dispozici bude také ručník na utření pacek po vycházce v mokru. Samozřejmostí je prostor na venčení psů, který bude v bezprostřední blízkosti hotelu. Chybět zde nebudou nádoby na odpadky a pytlíky na exkrementy. U hotelu bude rovněž stojan s miskou na vodu. Na místě bude kromě reklamních předmětů se psí tematikou, od cestovních misek, přes míčky až po zásobníky na sáčky, možné zakoupit krmivo pro psy a v omezené míře také pro kočky.

Seznam hotelů označených v rámci jednoho z největších českých hotelových řetězců OREA HOTELS certifikátem Pet Friendly najdou zájemci na stránkách www.orea.cz v sekci Společnost – Pet Friendly program.  Zatím se jedná o 8 hotelů: Devět Skal (Vysočina), Excelsior a Monty (oba Mariánské Lázně), Špičák a Wellness Hotel Horizont (oba Šumava),  Pyramida (Praha), Wellness Hotel Santon (Brno) a Horal (Krkonoše). Další certifikované hotely budou postupně přibývat.

OREA HOTELS s.r.o. provozuje největší český hotelový řetězec OREA HOTELS tvořený z více než 20 hotelů po celé České republice. Řetězec disponuje kapacitou více než 6000 lůžek a dosahuje výsledků srovnatelných s evropskými hotelovými řetězci. Jednotlivé hotely se pravidelně umísťují na předních místech celostátních výkonnostních statistik a sama společnost, založená v roce 1992, od roku 2000 pravidelně získává umístění  v „Českých 100 nejlepších“ z více než 8000 společností.

Kontakt pro média: Linda Mauerová, agentura BEAUFORT, Třeboňská 4, Praha, 4.
Tel.: + 420 602 403 214, e-mail: .