Pospěšte si s rezervací Silvestra!

Datum: 14.9.2010
Letos vychází Silvestr na pátek a Nový rok na sobotu. Plánujete-li strávit poslední den letošního roku a první víkend nadcházejícího roku oslavou v některém z českých hotelů nebo penzionů, je nejvyšší čas k rezervaci ubytování.

"Současný stav vypovídá o tom, že česká klientela upřednostňuje silvestrovský pobyt v českém hotelu před domácí oslavou nebo pobytem v zahraničí více, než tomu bylo loni a předloni. Zatím jsou z větší části vyprodány ty nejluxusnější pobyty v našich hotelích a stále nám chodí další poptávky. Předpokládáme, že Češi budou v tomto trendu pokračovat a postupně si zarezervují v nejbližších dnech a týdnech všechny námi nabízené luxusní i standardní silvestrovské pobyty," říká Milan Pavelka, marketingový ředitel největšího českého hotelového řetězce OREA HOTELS.

Pavel Hlinka, ředitel Asociace hotelů a restaurací ČR, k tomu říká: "Loni touto dobou měla většina českých hotelů a penzionů ještě mnoho volných ubytovacích kapacit na silvestrovský termín, letos je situace jiná. Nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že se české hotelnictví pomalu sbírá z vlny nedávné hospodářské krize, která náš obor zasáhla. V luxusních pětihvězdičkových hotelích už silvestrovskou oslavu a pobyt touto dobou zarezervujete jen výjimečně, hotely a penziony se čtyřmi a méně hvězdičkami ještě volná místa mají."

"My už máme o silvestrovském termínu téměř plno ve Špindlu, v Harrachově i v Železné Rudě," komentuje Milan Pavelka stav rezervací v oblíbených českých lyžařských destinacích. "Zarezervovat si ubytování je ještě možné v některých našich lázeňských hotelích, například v Mariánských Lázních," říká Pavelka a dodává: "Spoléhat na last minuty se nedá. Proto doporučujeme vážným zájemcům o silvestrovský pobyt ve vícehvězdičkových hotelích, aby neváhali a provedli rezervaci už nyní."

OREA HOTELS představuje téměř 6000 připravených, komfortních hotelových lůžek, 1200 pohodlných míst u prostřených stolů s překvapivě kvalitní současnou gastronomií, desítky prestižních mezinárodních ocenění, tisíce krásných zážitků vážených hostů a více než tisícovku profesionálů, pro které je potěšením pečovat o klienty v největším českém hotelovém řetězci s více než 20 hotely v těch nejatraktivnějších lokalitách celé České republiky.


Kontakt pro média:

Agentura BEAUFORT, Třeboňská 4, Praha 4,  Barbora Středová, tel. +420 724 111 801, fax. 261 262 783, email: , www.beaufortcz.cz.

OREA HOTELS s.r.o., Bělohorská 24, 169 01 Praha 6, tel. +420 233 102 572, fax. +420 233 102 573, www.orea.cz.