Vyberte pro své nejbližší TEN-PRAVY-DAREK.CZ

Datum: 14.9.2011
Chcete-li své nejbližší na Vánoce potěšit příjemným gurmánským, sportovním, relaxačním či romantickým zážitkem, vyberte si z pestré nabídky na stránkách s výstižným názvem www.ten-pravy-darek.cz. Provozovatelem webu je největší český hotelový řetězec OREA HOTELS, takže je garantována dostatečná kapacita i kvalita nabízených služeb. Příjemné chvilky si může obdarovaný vychutnat v tuzemských hotelech tohoto řetězce, tedy například v lázeňských městech či na horách.

Pro sportovce

Pro sportovce může být pro změnu příjemným zážitkem pobyt, v jehož rámci si uprostřed malebné krajiny Krkonoš zahraje pod vedením zkušených instruktorů golf na nejvýše položeném golfovém hřišti v Čechách.

Nezapomínejte na odpočinek a romantiku

K nejoblíbenějším pobytům patří ty zaměřené na relax a wellness a samozřejmě romantické pobyty pro dva. Na stránkách www.ten-pravy-darek.cz si můžete vybírat z celé řady. Budete-li chtít, čekají na vás masáže, koupele či večeře při svíčkách. Svým blízkým můžete dopřát také odpočinek od hektického životního stylu - darujte jim například aktivní antistresový pobyt v OREA Hotelu Monty, který se nachází v krásném prostředí lesoparku na okraji Mariánských Lázní.

Dny sladké jako čokoláda

Milují vaši blízcí sladké a vánoční mlsání pro ně byl jen příjemný začátek? Jistě si přijdou na své při pobytu, jehož součástí je čokoládová masáž či aroma koupel s čokoládovo-mandlovou esencí. Přebytečných povánočních kil se zase můžete zbavit v rámci jiného pobytu a speciální zeštíhlující a očistné kúry.

Vybírat je opravdu z čeho a pro nerozhodné jsou v nabídce dárkové šeky, které slouží k úhradě hotelových služeb ve všech hotelech a restauracích OREA HOTELS.

Originální přáníčko a snadná rezervace

Orientace na stránkách je velmi snadná a umožňuje bezpečný a pohodlný nákup. Poukazy jsou vždy platné 12 měsíců, a tak má obdarovaný dostatek času je využít. Potěší i originální přáníčko, které můžete ze šablon na stránkách sami vytvořit.

Podrobnější informace najdete na www.ten-pravy-darek.cz.


OREA HOTELS s. r.o. provozuje největší český hotelový řetězec OREA HOTELS tvořený z více než 20 hotelů po celé České republice. Řetězec disponuje kapacitou více než 6000 lůžek a dosahuje výsledků srovnatelných s evropskými hotelovými řetězci. Jednotlivé hotely se pravidelně umísťují na předních místech celostátních výkonnostních statistik a sama společnost, založená v roce 1992, od roku 2000 pravidelně získává umístění v „Českých 100 nejlepších“ z více než 8000 společností.

Kontakt pro média: Linda Mauerová, agentura BEAUFORT, Třeboňská 4, Praha, 4.
Tel.: +420 602 403 214, e-mail: .