Oslavte Valentýna jinak! Proleťte se balonem nebo vyrazte na hory

Datum: 24.1.2011
Oslavit svátek svatého Valentýna se chystá zhruba 40 % Čechů. 14. února budou mít plno ve většině restaurací a zvýšený zájem hlásí i hotely. Ty pro zamilované páry připravili speciální romantické balíčky. Můžete se tak s partnerem nechat rozmazlit při masáži, prožít let balonem, romantiku při svíčkách ale i chvíle soukromí v privátní vířivce.

Romantický víkend ve dvou na Šumavě nebo pobyt v lázních – i to je možné najít mezi romantickými balíčky, které pro zamilované dvojice připravily české hotely. Při jejich pořizování sice sáhnete hlouběji do kapsy, než kdybyste pořizovali pugét, ale třeba cena romantické noci pro dva na Šumavě a večeře v luxusní restauraci je téměř srovnatelná.

Užít si na Valentýna můžete třeba večeři při svíčkách s výhledem na horská panoramata, masáže nebo privátní vířivku. Personál na pokoj před příjezdem často připraví i sekt, ovoce nebo čokoládové pralinky. Běžnou součástí romantických balíčků je pak donáška až přímo na pokoj a ranní snídaně do postele. Hladinu adrenalinu vám zase zvýší let balonem – i ten je možné na čtrnáctého února na recepci domluvit.

Pokračování článku nalezntete: ZDE