Silvestr na horách táhne, v hotelu ale můžete prožít i Štědrý den

Datum: 31.10.2011
Kam letos vyrazit na Silvestra nebo o vánočních svátcích? Tradiční shon a plánování těchto slavnostních společenských akcí je v plném proudu. Letos opět letí pobyty na horách. Do popředí zájmu se ale derou také lázeňské hotely s wellness programy, kde si přes svátky odpočinete a naberete novou energii.

Ačkoli do chvíle, kdy velká část z nás bude bujaře slavit příchod nového roku, zbývají ještě dva měsíce, hotely a penziony na českých horách zažívají už teď nápor těch, kteří si tady chtějí pobyt na přelomu roku rezervovat.

Silvestrovská dovolená na horách je zvláště mezi mladšími lidmi velmi  oblíbená. Lyžovačka, silvestrovský raut, živá kapela nebo vystoupení  kouzelnice – i to je možné prožít během jediné silvestrovské noci.

O pobyty na přelomu roku je zvýšený zájem a už teď z některých míst hlásí, že mají plnou kapacitu. V roce 2009 např. trávilo přelom roku v hotelích na českých horách bezmála dvě stě tisíc Čechů a sto tisíc cizinců. A poptávka prý rok od roku stoupá – i přesto, že právě na konci roku vyjde ubytování nejdráž.

Pokračování článku naleznete: ZDE