Nový člen řetězce OREA HOTELS na Zlínsku

Datum: 21.5.2012
OREA Hotel Atrium **** Otrokovice se nachází přímo v centru města, s  velmi dobrou dopravní dostupností. Svou polohou na důležitých silničních a železničních tazích jsou Otrokovice vstupní branou Zlínského kraje. Město Otrokovice leží v západní části Zlínského kraje, na rozhraní tří regionů: Valašska, Slovácka a Hané. Je centrem mikroregionu proslaveného Baťovými závody zahrnujícího obce s počtem téměř 35 000 obyvatel.

Budova OREA Hotelu Atrium je dominantou otrokovického náměstí a je dílem ateliéru architektů Ing. arch. D&M Velehradští. Jedná se o unikátní multifunkční objekt, který svým moderním designem a pojetím dokresluje atmosféru Baťovské architektury. Kromě hotelu se v komplexu budovy ještě nachází pobočka ČS a luxusní byty v horních patrech budovy. Hotel je v provozu od roku 2010 a od 15.3.2012, hotel řídí OREA HOTELS s.r.o.

Hotel disponuje 51 komfortně zařízenými pokoji (z toho 6 apartmánů). Svým vybavením splní očekávání i nejnáročnějších hostů. Všechny hotelové pokoje jsou klimatizované, pokryté Wi-Fi signálem a vybaveny minibarem, trezorem, TV/SAT, psacím i konferenčním stolem. Součástí hotelu jsou také garáže nebo je možné využít parkovacích míst přímo před hotelem.

Součástí hotelu je moderní a plně klimatizovaná restaurace Colosseo, nesoucí jméno slavné římské arény, kterou celá stavba hotelu svým pojetím připomíná. Uvnitř hotelu je hostům k dispozici prosklené vzdušné atrium s lobby barem.

Ředitelem hotelu je Tomáš Matýsek (33), který přichází ze svého předchozího působiště – GRANDHOTELU BRNO. Jeho hlavním úkolem bude posílit pozici OREA Hotelu Atrium v rámci lokálního trhu a navázat dlouhodobou spolupráci v rámci ubytování a pořádání akcí firmami z regionu. Ke společnosti OREA HOTELS se tak vrací po více než osmi letech, neboť v počátcích své kariéry pracoval na obchodním oddělení v kongresovém OREA Hotelu Voroněž.


Společnost OREA HOTELS s.r.o. provozuje největší český hotelový řetězec OREA HOTELS. V současné době jej tvoří více než 20 hotelů po celé České republice v těch nejatraktivnějších lokalitách. Hotely operují pod značkou OREA HOTELS EXCLUSIVE a OREA HOTELS CLASSIC.

OREA HOTELS s.r.o. Headquarters, Bělohorská 24,16901 Praha 6
tel. +420 233 102 572, milan.pavelka@orea.cz, www.orea.cz