Slavnostní finále soutěže o nejfotogeničtější dívku roku TOP MODEL 2010

Datum: 23.11.2010
Nejfotogeničtější dívkou roku TOP MODEL 2010 se v sobotu 20.11.2010 v OREA Hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně stala devatenáctiletá Alžběta Šugárová ze Žiliny.

Rozhodla o tom odborná porota, které předsedal hudebník a skladatel Karel Vágner a zasedla v ní mimo jiné i velká hvězda hereckého nebe Jiřina Bohdalová a moderátorka a herečka Michaela Ochotská. Finálovým večerem provázel již tradičně Aleš Cibulka.

Fotografie z akce si prohlédněte ZDE

Celý galavečer se nesl v jednotném tématu: STARS. Tomu byla přizpůsobena i celá scéna a volné disciplíny dívek. V jejich průběhu, kdy měly dívky představit jednu ze světových celebrit, jsme viděli Madonnu, Michaela Jacksona, Shakiru nebo Celin Dion. Nechyběl tanec, zpěv, hra na klavír ani břišní tance, dokonce lidový tanec a balet. Jiřina Bohdalová přidala na závěr galavečera několik úžasných historek, inspirovaných vzpomínkami na své přátele.

Velmi efektní bylo představení dívek oblečených do úchvatných kožichů zapůjčených firmou LISKA, ale i přehlídka luxusní zimní módy – zimních modelů značky BOGNER  a nechyběla samozřejmě promenáda v plavkách značky TRICOLINE. O hudební vstupy se postarali umělci Vlasta Horváth, Terezka Vágnerová, Michal Hejč s houslemi a Domenico Martucci z Itálie. Večer uzavřely dívky přehlídkou nádherných společenských šatů, zdobených vyšívanými křišťály, zapůjčených salónem MAGGIE.

Třetí místo TOP MODEL získala Alice Kemrová (24 let) – z Prahy 4, dívka pracující ve finančním sektoru
Na druhém místě se umístila Michaela Trávníčková (20 let) – rovněž z Prahy, studentka mezinárodního obchodu
Vítězkou a titul TOP MODEL 2009 získala Alžběta Šugárová (19) – ze Žiliny, studující vysokou školu práva v Bratislavě.

Na základě veřejné ankety, která probíhala na webových stránkách hlavního mediálního partnera POROŽENY.CZ, byla vyhlášena i dívka internetu, kterou se stala Lucie Kovandová (17 let) – z dolních Kounic,  studentka Obchodní akademie v Brně.

Fotografie z akce si prohlédněte ZDE

Po půlnoci byla dle hlasování diváků v sále vyhlášena dívka sympatie a stala se jí teprve 16 letá studentka kosmetiky a vizážistiky z Prahy Blanka Skálová.
Poté se tradičně dražila korunka vítězky a probíhala tombola, jejichž výtěžek šel na dobročinnou akci. A tak do rukou zástupce Dětského domova v Dolním Lánově potom putovala peněžní částka větší než 37.075,- Kč.

Závěrem lze konstatovat, že šlo o další úspěšný ročník soutěže v krásném prostředí OREA Hotelu Horal ve Špindlerově mlýně, který jako generální sponzor poskytnul vynikající zázemí této soutěži v podobě luxusního ubytování a skvělého rautu s názvem "Cesta kolem světa".