Akční nabídky

Užijte si wellness pobyt, romantický výlet, nebo také poznávací zájezd za krásami měst naší republiky.

Prožijte se svou drahou polovičkou romantický pobyt se slevou, kde si užijete masáže, dlouhé procházky či večeře při svíčkách. Balíčky wellness pobytů v akci zase potěší ty z vás, kteří se rádi nechávají hýčkat a rozmazlovat. Těšit se můžete na bazén, saunu i vířivku. Některá hotelová wellness zařízení navíc nabízí také speciální kosmetické balíčky pro ženy.

Víkendové pobyty plné lenošení, regenerace a odpočinku. Tento luxus by si čas od času měl dopřát každý, kdo se má alespoň trošku rád. S víkendovými pobyty se slevou se tak můžete vydat za poznáním nebo si vychutnat hromadu dobrého jídla a pití.

Doporučujeme

Silvestr na Vysočině

Silvestr na Vysočině
platí do 04.01.2015
od 920,- Kč os. / noc
Detail

Svatomartinský víkend

Svatomartinský víkend
platí do 16.11.2014
od 999,- Kč os. / noc
Detail
Čokoláda a šlehačka aneb božská kombinace

Čokoláda a šlehačka aneb božská kombinace

OREA Hotel Excelsior ****, Mariánské Lázně , Ostatní

Chcete se cítit jako Kleopatra? Napůl člověk a napůl Bůh či Bohyně? Vedle indické masáže patří masáž horkou čokoládou mezi nejoblíbenější masáže našich klientů. Tyto masáže jsou pro opravdové labužníky, kteří si chtějí svůj wellness pobyt vychutnat do posledního doušku. Díky čokoládové masáži tělo přes kůži vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Má také příznivý vliv na činnost srdce a odplavení nežádoucích a toxických látek. Všechny tyto masáže jsou efektivní terapie, které Vás zbaví stresu a napětí.

od 1.925,- Kč os. / noc Detail

Poznejte s námi krásy Prahy

Poznejte s námi krásy Prahy

OREA Hotel Pyramida ****, Praha , Ostatní

Během Vašeho pobytu máte možnost využít zdarma hotelový bazén, uskutečnit okružní jízdu Prahou a poznat tak krásy naší metropole či ochutnat speciality v naší restauraci Koppernik.

od 1.078,- Kč os. / noc Detail

Afroditino tajemství

Afroditino tajemství

OREA Vital Hotel Sklář ****, Krkonoše , Víkend, Ostatní

Poznejte s námi Afroditino tajemství a nechejte se hýčkat na těle i na duši v našem wellness centru a rozmazlovat se dobrým jídlem a pitím...nejen na Olympu je božsky.

od 1.249,- Kč os. / noc Detail

Lázeňský pobyt pro seniory

Lázeňský pobyt pro seniory

OREA Hotel Excelsior ****, Mariánské Lázně , Ostatní

Lázeňský pobyt pro seniory klade důraz na léčbu pohybového aparátu. Na základě vstupního lékařského vyšetření je klientovi sestaven individuální léčebný plán s ohledem na jeho zdravotní stav. Pro dosažení nejvyššího efektu doporučujeme pobyt v délce min. 2 týdnů. Lázeňský pobyt může být také vhodným dárkem pro rodiče či prarodiče. Odpočinek, relaxace, kultura, vynikající jídlo a profesionální personál, to je OREA Hotel Excelsior!

od 1.270,- Kč os. / noc Detail

Sen pro dva

Sen pro dva

OREA Hotel Palace Zvon ****, Mariánské Lázně , Víkend, Ostatní

Pro čerstvě zamilované, právě zasnoubené i dlouho ženaté či vdané. K výročí, k narozeninám nebo jednou jen tak pro radost a změnu. Lásku lze přece oslavovat a vychutnávat kdykoliv!

od 1.690,- Kč os. / noc Detail

Hurá za pohodou aneb relax na horách

Hurá za pohodou aneb relax na horách

OREA Vital Hotel Sklář ****, Krkonoše , Víkend, Ostatní

Přijeďte si odpočinout po náročném týdnu do Krkonoš. OREA Vital Hotel Sklář v Harrachově Vám nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích Exclusive, vynikající domácí i mezinárodní kuchyni, služby wellness a relax centra - no prostě pohoda.

od 1.249,- Kč os. / noc Detail

Labužnické lenošení

Labužnické lenošení

OREA Hotel Excelsior ****, Mariánské Lázně , Víkend, Ostatní

Přátelé dobrého jídla a kvalitního pití si oblíbili Churchill's Pub & Restaurant, který svou jedinečnou atmosférou a příjemným klubovým interiérem nabízí ojedinělé gastronomické zážitky. Naleznete zde pestrou gastronomickou nabídku - nejen jídla mezinárodní kuchyně, ale i klasická česká a také výběr moderních lehkých pokrmů. Pro milovníky dobrého vína zde máme vinný list s víny vysoké kvality. Přátelé piva si taktéž přijdou na své. Churchill's Pub & Restaurant se v roce 2011 stala držitelem certifikátu Czech Specials!

od 1.248,- Kč os. / noc Detail

Nabídka pro neděli

Nabídka pro neděli

OREA Hotel Voroněž II ***, Brno , Jedna noc

Vyvarujte se pondělních stresů, spojených s brzkým ranním cestováním po kouzelném víkendu. Nabízíme ubytování včetně standardních služeb, všech daní a místních poplatků a bohaté nabídky snídaňového bufetu v tříhvězdičkovém OREA Hotelu Voroněž II.

od 850,- Kč os. / noc Detail

Muzea, galerie a hotelový komfort

Muzea, galerie a hotelový komfort

OREA Hotel Voroněž I ****, Brno , Víkend

Zveme Vás k návštěvě OREA Hotelu Voroněž I. Využijte levného víkendového pobytu k návštěvě muzeí se zajímavými expozicemi i aktuálními výstavami nebo k návštěvě divadelních představení. Informace o programu brněnských divadel získáte např. na adrese www.kult.cz. Nabízíme pobyt na 2 noci v OREA Hotelu Voroněž I **** v Brně s výhledem na dominantu hradu Špilberk, v klidném prostředí na okraji středu města, 5 minut chůze do samého centra.

od 1.037,- Kč os. / noc Detail

Výlet za poznáním brněnského podzemí

Výlet za poznáním brněnského podzemí

OREA Hotel Voroněž I ****, Brno , Víkend, Jedna noc

Využijte jedinečné příležitosti na vlastní oči vidět historický průřez podzemních prostor města Brna od středověku až po současnost.

od 1.037,- Kč os. / noc Detail

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další