Corporate login

Pro přihlášení klikněte na tlačítko níže a budete přesměrováni na zabezpečený server Rezervačního portálu OREA HOTELS & RESORTS. Přihlaste se zde pomocí firemních přihlašovacích údajů a rezervujte ubytování za své smluvní ceny online, jednoduše a bezpečně!

Login

Ceny pro firemní klientelu

Jsme rádi, že můžeme představit náš nový rezervační nástroj, který nabízí společnostem, se kterými máme uzavřenu smlouvu o speciálních cenách, možnost rezervovat ubytování on-line za smluvní cenu a v zabezpečeném prostředí.

Musíte pouze vyplnit uživatelské jméno a heslo, které jste obdrželi, a následovat rezervační postup. Poté, co zvolíte hotel, se kterým máte smlouvu o speciální ceně, zobrazí se tato cena společně se standardní cenou hotelu.

Pokud není speciální cena k dispozici, máte možnost zvolit standardní cenu příslušného hotelu. Můžete rovněž zvolit kterýkoli jiný OREA HOTEL & RESORT ve vámi vybrané oblasti, a to i bez ohledu na skutečnost, že s tímto hotelem nemáte smlouvu o speciálních cenách a zarezervovat cenu, která je k dispozici.

Pokud si jako společnost přejete uzavřít s OREA HOTELS & RESORTS takovou smlouvu,kontaktujte nás a naše Oddělení prodeje se s vámi co nejdříve spojí.