Hory

Nádherné scenerie nejvyšších českých hor, noční život v nejznámějších českých horských střediscích i procházky v nedotčených lesích – to vše je v našich horských hotelech realita. Horské hotely OREA HOTELS jsou skvělým místem k odpočinku, ale najdete zde také široký výběr sportovních možností i výletů do blízkého a dalekého okolí.

Nejen v zimě nabízí tradiční lyžařské oblasti v těsné blízkosti horských hotelů OREA HOTELS dokonalé vyžití pro milovníky všech druhů sportů. V zimě jsou k dispozici kvalitně udržované sjezdové tratě i běžecké stopy - můžete si vybrat, zdali zvolíte celodenní hřebenovou túru nebo na sněhu strávíte pouze část dne. Pokud se rozhodnete pro druhou možnost, v našich hotelech se díky jejich vynikajícímu zázemí nudit nebudete. Můžete navštívit whirlpool, saunu nebo bazén, můžete si nechat promasírovat ztuhlé svaly našimi odborníky.

V jarním, letním a podzimním období jsou horské hotely OREA HOTELS k dispozici nejen sportovně založeným hostům ale i návštěvníkům, kteří si po náročných pracovních dnech chtějí prožít dovolenou v poklidném tempu. V okolí hotelů jsou vynikající možnosti horské turistiky i cykloturistiky po vyznačených trasách. Náš hotelový personál Vám ochotně doporučí méně i více náročné trasy pro túry, vyjížďky na kole, i kam na procházku s dětmi.

Vyberte si ubytování v některém z horských hotelů OREA HOTELS v Krkonoších, na Šumavě nebo na Vysočině.

Resort Sklář Harrachov

Resort Sklář Harrachov ****

Krkonoše, Severovýchodní Čechy, Krkonoše, Harrachov. mapa
tel: +420 481 560 111, e-mail:

Vítejte v hotelu, který splní Vaše sny o skvělé dovolené. U nás zapomenete na starosti všedního dne, pochutnáte si na výtečném jídle a pití, necháte se hýčkat v Relax & Care centru a uděláte něco pro své zdraví při některé ze široké nabídky sportovních aktivit.

RezervaceDetail

Resort Horal Špindlerův Mlýn

Resort Horal Špindlerův Mlýn ****

Krkonoše, Východní Čechy, Krkonoše, Špindlerův Mlýn. mapa
tel: +420 499 433 351, e-mail:

Orea Resort Horal se nachází na úpatí Kozích hřbetů v části Špindlerova Mlýna zvané Svatý Petr a leží v nadmořské výšce 900 m.n.m.

RezervaceDetail

Resort Horizont Šumava

Resort Horizont Šumava ***

Šumava, Západní Čechy, Šumava, Železná Ruda - Špičák. mapa
tel: +420 376 365 111, e-mail:

Orea Resort Horizont *** - jediný hotel na Železnorudsku s krásným bazénem (s protiproudem), whirlpoolem, masážním vodním chodníkem, saunou a římskými lázněmi.

RezervaceDetail

Hotel Špičák Šumava

Hotel Špičák Šumava ***

Šumava, Západní Čechy, Šumava, Železná Ruda - Špičák. mapa
tel: +420 376 372 111, e-mail:

Hotel byl postavený v roce 1970 a celkově rekonstruovaný v roce 1998. Hotelový resort se nachází na horské louce vzdálené od hlavní komunikace 800 m. Hotel rodinného typu s překrásným výhledem na nejvyšší horu Šumavy, Velký Javor. Ideální pro rodiny s dětmi (dětská herna, venkovní dětské hřiště, ohniště).

RezervaceDetail

Resort Devět Skal Vysočina

Resort Devět Skal Vysočina ***

Vysočina, Jižní Morava, Českomoravská vrchovina, Žďárské vrchy, Nové Město na Moravě. mapa
tel: +420 566 585 541, +420 566 585 111, e-mail:

Orea Resort Devět Skal se nachází v rekreační oblasti na území Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Resort je vhodný pro konání kongresových akcí a svou polohou také pro outdoorové aktivity a teambuilding. Zařazení do programu BABY FRIENDLY je zárukou příjemné dovolené pro rodiny s dětmi. Spokojeni budou jistě i senioři.

RezervaceDetail