Nabídka pro CK

Vážení obchodní partneři,

Společnost OREA HOTELS s.r.o. provozuje největší český hotelový řetězec OREA HOTELS & RESORTS. V současné době jej tvoří 16 hotelů po celé České republice v těch nejatraktivnějších lokalitách. Hotely OREA HOTELS & RESORTS disponují více než 4 200 lůžky a ročně je navštíví 290 tis. hostů.

Pokud máte zájem od nás pravidelně emailem dostávat aktuální ceny pro cestovní kanceláře a zvýhodněné akční balíčky, vyplňte prosím požadované údaje níže. Pokud si vyberete nabídku konkrétního hotelu, komunikujte prosím přímo s tímto hotelem.

Děkujeme a za celý řetězec OREA HOTELS & RESORTS se těšíme na úspěšnou spolupráci s Vámi.

 - takto označené položky jsou povinné

required
required
required
required
required
required
Ano, odesláním formuláře souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje mohou být použity k zasílání obchodních sdělení společnosti OREA HOTELS, s.r.o., a mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány touto společností jako správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoli bezplatně odvolán písemnou formou na adresu sídla správce.