Aktivní dovolená

Přijeďte do překrásného prostředí jednoho z našich horských hotelů. Aktivní víkendové pobyty si u nás můžete užít ve dvou, ale také v doprovodu vašich dětí či domácích mazlíčků.

Pro milovníky adrenalinu jsme připravili speciální adrenalinové víkendové pobyty, kde máte možnost získat kromě neotřelých zážitků také notnou dávku endorfinů. Kromě ryze adrenalinových aktivit si lze v areálu zahrát tenis, volejbal či fotbal.

Pánové, udělejte své přítelkyni či manželce radost a pošlete ji na aktivní pobyt určený speciálně ženám. V balíčku se snoubí ideální kombinace procedur, které ocení především ženy, které se snaží snižovat nadváhu či nejsou spokojené s tím, jak vypadají.

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Spa Hotel Bohemia Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně , Ostatní

Oslavte svátky jara v našem Orea Spa Hotelu Bohemia. Neváhejte a přijeďte k nám strávit 4 pohodové dny a načerpejte energii do dalších dní společně s léčivými přírodními produkty mariánskolázeňska.

od 1.383,- Kč os. / noc Detail

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Spa Hotel Monty Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně , Ostatní

Oslavte svátky jara s Orea Spa Hotelem Monty!

od 1.366,- Kč os. / noc Detail

Za sportem i odpočinkem na Vysočinu

Za sportem i odpočinkem na Vysočinu

Resort Devět Skal Vysočina ***, Vysočina , Víkend

Od jara do podzimu budete nadšeni z nabídky cyklotras, turistických a trekkingových možností, v zimě na Vás čekají upravené běžecké stopy, nedaleké rodinné sjezdovky. Blízký areál „Vysočina Arény“ v Novém Městě na Moravě lze využít po celý rok (single track, strojově upravené trasy pro běžecké lyžování). Bezprostřední okolí hotelu nabízí různé rekreační možnosti, koupání, minigolf, rybolov, procházky, v zimě bruslení na zamrzlém rybníku a mnoho dalších aktivit.

od 867,- Kč os. / noc Detail

Sportovní balíček

Sportovní balíček

Resort Sklář Harrachov ****, Krkonoše , Víkend, Ostatní

Máte rádi aktivní odpočinek? Využijte naší sportovní nabídky a přijeďte načerpat energii do krásného prostředí Krkonoš.

od 1.450,- Kč os. / noc Detail