Dovolená na kole

Aktivní dovolená i relaxace - to je dovolená na kole. Stačí naplánovat trasu, seřídit kolo, sbalit si pár nezbytností a můžete se vydat do Krkonoš nebo na Šumavu na kole.

Pro opravdu vášnivé cyklisty máme přichystán speciální pobyt v Krkonoších, díky kterému poznáte kus této malebné přírody přímo ze sedla vašeho kola. Po celodenní jízdě na kole se můžete navíc těšit na hotelový bazén či možnost využití fitness centra.

Pro ty z vás, kteří dáváte přednost aktivní dovolené bez kola, máme připravené balíčky aktivního odpočinku po celé České republice.

Cyklotoulky kolem řeky Moravy

Cyklotoulky kolem řeky Moravy

OREA Hotel Atrium ****, Zlínský kraj , Víkend

Pokud máte rádi aktivní odpočinek po náročném týdnu a navíc jste milovníky cykloturistiky, je tento pobytový balíček určen právě vám. Víkend v Otrokovicích je výbornou kombinací komfortního pobytu a sportovního vyžití. Díky své poloze je hotel Atrium ideálním místem pro start výletů kolem řeky Moravy, Baťova kanálu, do nedalekého Zlína, Kroměříže nebo Chřibských vrchů. Díky nově zbudovaným cyklostezkám můžeme region vřele doporučit i pro cyklovýlety rodin s dětmi.

od 730,- Kč os. / noc Detail

Zahradou Evropy na kole

Zahradou Evropy na kole

OREA Wellness Hotel Iris ***, Jižní Morava , Víkend, Ostatní

Třídenní pobyt (2 noci) s polopenzí. Výhodná nabídka pro milovníky cyklistiky.

od 1.065,- Kč os. / noc Detail