Dovolená na kole

Aktivní dovolená i relaxace - to je dovolená na kole. Stačí naplánovat trasu, seřídit kolo, sbalit si pár nezbytností a můžete se vydat do Krkonoš nebo na Šumavu na kole.

Pro opravdu vášnivé cyklisty máme přichystán speciální pobyt v Krkonoších, díky kterému poznáte kus této malebné přírody přímo ze sedla vašeho kola. Po celodenní jízdě na kole se můžete navíc těšit na hotelový bazén či možnost využití fitness centra.

Pro ty z vás, kteří dáváte přednost aktivní dovolené bez kola, máme připravené balíčky aktivního odpočinku po celé České republice.

Cyklotoulky kolem řeky Moravy

Cyklotoulky kolem řeky Moravy

Hotel Atrium Otrokovice ****, Zlínský kraj , Ostatní

Pokud máte rádi aktivní odpočinek po náročném týdnu a navíc jste milovníky cykloturistiky, je tento pobytový balíček určen právě vám. Víkend v Otrokovicích je výbornou kombinací komfortního pobytu a sportovního vyžití. Díky své poloze je hotel Atrium ideálním místem pro start výletů kolem řeky Moravy, Baťova kanálu, do nedalekého Zlína, Kroměříže nebo Chřibských vrchů. Díky nově zbudovaným cyklostezkám můžeme region vřele doporučit i pro cyklistické výlety rodin s dětmi

Detail

Zahradou Evropy na kole

Zahradou Evropy na kole

Hotel Iris Pálava ***, Jižní Morava , Víkend, Ostatní

Třídenní pobyt (2 noci) s polopenzí. Výhodná nabídka pro milovníky cyklistiky.

od 1.115,- Kč os. / noc Detail

Kolem Špičáku s kolem

Kolem Špičáku s kolem

Hotel Špičák Šumava ***, Šumava , Ostatní

Baví vás jezdit na kole? Rádi poznáváte krásy okolí ze sedla, ale stejně rádi chodíte i na procházky. Pak tu pro vás máme vyjímečnou nabídku pobytu v našem hotelu se zapůjčením kol pro celou rodinu. Nemusíte si brát svá kola sebou, máme je pro vás připravena. A když nebudete chtít se vydat na projížďku, můžete si užít bazénu a welness v nedalekém Orea Resortu Horizont.

Detail

Jezdíš, jezdím, jezdíme

Jezdíš, jezdím, jezdíme

Resort Horizont Šumava ***, Šumava , Ostatní

Rádi se projedete na kole? A ještě raději poznáváte krásy okolí na procházkách? Máte rádi koupání v bazénu a pohodu ve whirlpoolu? Pokud jste odpověděli alespoň jednou ano, máme vyjímečnou nabídku pobytu v našem hotelu se zapůjčením kol pro celou rodinu. Nemusíte si brát svá kola sebou, máme je pro vás připravena. A když nebudete chtít se vydat na projížďku, můžete si užít bazénu, welness a masáží.

Detail