Městské pobyty

Romantická dovolená v historické Praze nebo advent ve dvou v jihomoravské metropoli? Do kterého z měst České republiky vezmete svou druhou polovičku?

Během víkendového pobytu v Praze můžete absolvovat okružní jízdu a poznat tak krásy naší metropole, ochutnat speciality restaurace Koppernik a v neposlední řadě si užít hotelového bazénu.

Levný víkendový pobyt ve dvou můžete strávit také v Brně. Zde na vás čekají muzea s nejrůznějšími expozicemi, návštěva brněnského podzemí či večerní představení v jednom z mnoha divadel. Pobyt v Brně si můžete zpestřit také návštěvou wellness.

Poznejte s námi krásy Prahy

Poznejte s námi krásy Prahy

OREA Hotel Pyramida ****, Praha , Ostatní

Během Vašeho pobytu máte možnost využít zdarma hotelový bazén, uskutečnit okružní jízdu Prahou a poznat tak krásy naší metropole či ochutnat speciality v naší restauraci Koppernik.

od 1.078,- Kč os. / noc Detail

Nákupní horečka

Nákupní horečka

OREA Hotel Pyramida ****, Praha , Víkend, Ostatní

Máte rádi nakupování, potřebujete koupit dárky pro své blízké? Poskytneme vám příjemnou základnu k nákupním výletům po Praze. Díky MHD přímo před hotelem a zdarma celodenní jízdence, se jednoduše dostanete do jakéhokoli obchodního centra nebo i na staroměstské náměstí.

od 1.323,- Kč os. / noc Detail