Rodinná dovolená s dětmi

Nejkrásnější rodinná dovolená začíná u nás. Naše hotely po celé České republice poskytují vynikající zázemí pro pohodovou rodinnou dovolenou. Odpočiňte si od každodenních starostí, užijte si čas se svými dětmi a zrelaxujte své tělo i mysl.

Letní dovolenou s dětmi si skvěle užijete v jednom z nejkrásnějších měst lázeňského trojúhelníku - Mariánských Lázních. Pokud však prahnete spíše po zimních radovánkách, rádi se o vás postaráme v horském hotelu na Šumavě. Sportovně založené rodiny se mohou těšit na adrenalinový balíček plný dobrodružství a to nejen v korunách stromů.

V našich hotelích vám nuda rozhodně nehrozí! Děti se vyřádí, tatínek si užije bazénu a sauny a o maminku se postará profesionální kosmetička.

Monty dětem

Monty dětem

Spa Hotel Monty Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně , Ostatní

Přijeďte strávit poklidný čas s rodinou. Unikátní poloha hotelu láká k procházkám v přilehlém lesoparku. Dětský koutek v hotelu je vybaven pestrým výběrem hraček. Zákusky z hotelové cukrárny si děti zamilují.

od 1.350,- Kč os. / noc Detail

Báječná pohoda s dětmi

Báječná pohoda s dětmi

Spa Hotel Palace Zvon Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně , Víkend, Ostatní

Přijeďte do našeho hotelu a užijte si volné dny či í prázdniny se svými dětmi v jednom z nejkrásnějších měst lázeňského trojúhelníku. Nepromarněte čas, který můžete strávit se svými dětmi. Odpočiňte si od každodenních starostí a dovolte nám, abychom Vám tyto dny zpříjemnili. Rádi se o Vás a Vaši rodinu postaráme.

od 1.250,- Kč os. / noc Detail

Dovolená na Pálavě

Dovolená na Pálavě

Hotel Iris Pálava ***, Jižní Morava , Týden

Poznejte krásy a historické památky jižní Moravy. Navštivte známou vinařskou obec Pavlov a ubytujte se v hotelu s téměř domácí péčí. Prožijete příjemné chvilky a odvezete si příjemné vzpomínky. Nabízíme pobyty s polopenzí, libovolný počet nocí.

od 1.029,- Kč os. / noc Detail

Veselé šumavské Velikonoce

Veselé šumavské Velikonoce

Resort Horizont Šumava ***, Šumava , Ostatní

Prožijte s námi pravé šumavské Velikonoce .....

od 1.090,- Kč os. / noc Detail

Rodinný pobyt - Ať je léto nebo zima,...

Rodinný pobyt - Ať je léto nebo zima,...

Resort Devět Skal Vysočina ***, Vysočina , Víkend, Ostatní

Ať je léto nebo zima, na Vysočině je vždy prima!!! Orea Resort Devět Skal je díky své poloze pro rodinnou dovolenou ideální. Během jarních prázdnin budou na hotelu probíhat animační programy nejen pro děti. V hotelu je k dispozici vybavený dětský koutek a venkovní dětské hřiště. Přijeďte za krásnou přírodou, čistým ovzduším a užijte si rodinnou pohodu!

od 782,- Kč os. / noc Detail

Velikonoční pomlázka

Velikonoční pomlázka

Resort Devět Skal Vysočina ***, Vysočina , Víkend, Ostatní

aneb "Možná přijde i králíček". Přijeďte si užít krásné Velikonoce na Vysočinu. Na jaře je Vysočina nejkrásnější!

od 820,- Kč os. / noc Detail

Velikonoční pomlázka

Velikonoční pomlázka

Hotel Špičák Šumava ***, Šumava , Ostatní

od 750,- Kč os. / noc Detail