Rodinná dovolená s dětmi

Nejkrásnější rodinná dovolená začíná u nás. Naše hotely po celé České republice poskytují vynikající zázemí pro pohodovou rodinnou dovolenou. Odpočiňte si od každodenních starostí, užijte si čas se svými dětmi a zrelaxujte své tělo i mysl.

Letní dovolenou s dětmi si skvěle užijete v jednom z nejkrásnějších měst lázeňského trojúhelníku - Mariánských Lázních. Pokud však prahnete spíše po zimních radovánkách, rádi se o vás postaráme v horském hotelu na Šumavě. Sportovně založené rodiny se mohou těšit na adrenalinový balíček plný dobrodružství a to nejen v korunách stromů.

V našich hotelích vám nuda rozhodně nehrozí! Děti se vyřádí, tatínek si užije bazénu a sauny a o maminku se postará profesionální kosmetička.

Rodinné lenošení

Rodinné lenošení

Hotel Anglický Dvůr Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně , Víkend, Ostatní

Přijeďte do našeho Orea Hotelu Anglický Dvůr a užijte si lenošení v prostorném apartmá společně s Vašimi dětmi. Nepromarněte čas, který můžete strávit se svou rodinou.

Detail

Monty dětem

Monty dětem

Spa Hotel Monty Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně , Ostatní

Přijeďte strávit poklidný čas s rodinou. Unikátní poloha hotelu láká k procházkám v přilehlém lesoparku. Dětský koutek v hotelu je vybaven pestrým výběrem hraček. Zákusky z hotelové cukrárny si děti zamilují.

Detail

Báječné prázdniny s dětmi

Báječné prázdniny s dětmi

Spa Hotel Palace Zvon Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně , Víkend, Ostatní

Přijeďte do našeho hotelu a užijte si volné dny či prázdniny se svými dětmi v jednom z nejkrásnějších měst lázeňského trojúhelníku. Nepromarněte čas, který můžete strávit se svými dětmi. Odpočiňte si od každodenních starostí a dovolte nám, abychom Vám tyto dny zpříjemnili. Rádi se o Vás a Vaši rodinu postaráme.

Detail

Kdo si hraje, nezlobí

Kdo si hraje, nezlobí

Resort Horal Špindlerův Mlýn ****, Krkonoše , Víkend, Týden, Ostatní

Vezměte děti sebou na hory a poznávejte společně krásy našich největších hor. Kdo nebyl na Sněžce jako by nebyl.

Detail

Týdenní dovolená na Zlínsku

Týdenní dovolená na Zlínsku

Hotel Atrium Otrokovice ****, Zlínský kraj , Ostatní

Rozhodli jste se letošní dovolenou strávit v České Republice a zároveň si příjemně odpočinout. V tom případě je tento pobytový balíček určen přímo Vám. Díky poloze města Otrokovice tak můžete vyrazit s přáteli či rodinou na výlet do nedaleké Kroměříže, Uherského Hradiště nebo Zlína. Díky nově zbudovaným cyklostezkám v okolí hotelu můžeme region doporučit i pro cyklistické výlety rodin s dětmi.

Detail

Dovolená na Pálavě

Dovolená na Pálavě

Hotel Iris Pálava ***, Jižní Morava , Týden

Poznejte krásy a historické památky jižní Moravy. Navštivte známou vinařskou obec Pavlov a ubytujte se v hotelu s téměř domácí péčí. Prožijete příjemné chvilky a odvezete si příjemné vzpomínky. Nabízíme pobyty s polopenzí, libovolný počet nocí.

od 1.029,- Kč os. / noc Detail

Rodinný pobyt - Ať je léto nebo zima,...

Rodinný pobyt - Ať je léto nebo zima,...

Resort Devět Skal Vysočina ***, Vysočina , Víkend, Ostatní

Ať je léto nebo zima, na Vysočině je vždy prima!!! Orea Resort Devět Skal je díky své poloze pro rodinnou dovolenou ideální. Během letních prázdnin budou na hotelu probíhat animační programy nejen pro děti. V hotelu je k dispozici vybavený dětský koutek a venkovní dětské hřiště. Přijeďte za krásnou přírodou, čistým ovzduším a užijte si rodinnou pohodu!

Detail

Dětské léto plné zážitků

Dětské léto plné zážitků

Hotel Špičák Šumava ***, Šumava , Týden

Řecko, Tunis, Egypt. Tak všude už jste byli? Je čas ukázat dětem i krásy české země. Přijeďte a užijte si s dětmi překrásný týden plný zábavy a poznání. Postaráme se nejen o vás, ale i o vaše ratolesti. Projedete se lanovkou, budete hledat skřítky a dokonce poznáte krásy šumavy na kole. Po celém dni vám bude k dispozici bohatý buffet a po něm můžete dát děti spát a užít si chvilku pro sebe v našem Baru.

Detail

Fajnové prázdniny

Fajnové prázdniny

Resort Horizont Šumava ***, Šumava , Ostatní

Zažijte fajnové prázdiny na Šumavě. Přijeďte k nám do Orea Resortu Horizont a prozkoumejte krásy Šumavy nejen pěšky, ale třeba i z kočáru taženého koňmi.

Detail

Pohádkové prázdniny

Pohádkové prázdniny

Resort Horizont Šumava ***, Šumava , Týden

Chcete se vydat s rodinou na nezapomenutelný týden na hory? Neváhejte a rezervujte si pobyt v našem Resortu Horizont. Připravili jsme si pro vás týden plný zábavy a dobrodružství jak pro malé tak pro velké. Sjezd na horských kárách po sjezdovce, projížďka v kočáře a mnoho dalšího.

Detail

stránka: 1 2 další