Pobyty pro seniory

Lázeňské pobyty pro seniory kladou důraz především na léčbu pohybového aparátu. Dopřejte svým prarodičům péči odborníků, kde jim bude na míru sestaven léčebný plán. Kromě procedur si však senioři mohou do sytosti užít lázeňské kolonády, kulturu i relaxaci ve zdejších bazénech.

Skvělým dárkem pro prarodiče jsou potom vánoční pobyty pro seniory či pobyty pro seniory na horách. Pár dní odpočinku v šumavské přírodě je pohladí nejen po těle, ale především po duši.

Pobyty pro seniory jsou pořádány také uprostřed malebné krajiny jižní Moravy, na Vysočině či v Krkonoších.

Lázeňský pobyt pro seniory

Lázeňský pobyt pro seniory

OREA Hotel Excelsior ****, Mariánské Lázně , Ostatní

Lázeňský pobyt pro seniory klade důraz na léčbu pohybového aparátu. Na základě vstupního lékařského vyšetření je klientovi sestaven individuální léčebný plán s ohledem na jeho zdravotní stav. Pro dosažení nejvyššího efektu doporučujeme pobyt v délce min. 2 týdnů. Lázeňský pobyt může být také vhodným dárkem pro rodiče či prarodiče. Odpočinek, relaxace, kultura, vynikající jídlo a profesionální personál, to je OREA Hotel Excelsior!

od 1.270,- Kč os. / noc Detail

Pobyt senior

Pobyt senior

OREA Hotel Bohemia ****, Mariánské Lázně , Ostatní

Využijte léčebný balíček pro vylepšení kondice, celkového zdravotního stavu a psychiky s ohledem na potřeby a požadavky seniorů. Dopřejte svému tělu pohodlí a relaxaci v jedinečném hotelu umístěném nedaleko lázeňského centra. Příjemný odpočinek a uvolnění umocní lázeňské prostředí umístěné uprostřed parků.

od 1.290,- Kč os. / noc Detail

Babičko, dědečku - siesta

Babičko, dědečku - siesta

OREA Hotel Monty ****, Mariánské Lázně , Ostatní

Užijte si chvilku klidu a oddychu ve stylovém hotelu u šálku výjimečné kávy a široké nabídky zákusků z hotelové cukrárny. Pobyt Vám také zpříjemní příjmené SPA & Wellness centrum s vlastní řadou wellness produktů a procedur z kaolinu, jílové rašeliny a konopného oleje, které působí regeneračně na pohybový aparát a onemocnění kloubů.

od 1.350,- Kč os. / noc Detail

Wellness Vital týden s léčením

Wellness Vital týden s léčením

OREA Hotel Excelsior ****, Mariánské Lázně , Týden

Rozhodli jste se vyzkoušet léčebný pobyt v lázních? Wellness Vital pobyt s léčením je klasický léčebný pobyt, zaměřený na onemocnění urologických a gynekologických onemocnění, pohybového aparátu a dýchacích cest. V našem rehabilitačním a wellness středisku jsou poskytovány procedury z přírodních a léčivých zdrojů. Na základě lékařské vstupní prohlídky je v den příjezdu stanoven klientovi individuální léčebný plán. Wellness Vital pobyt se skládá z: minerálních koupelí, plynových injekcí, inhalace, rašelinových zábalů, parafínových zábalů, pitné kúry atd.

od 1.315,- Kč os. / noc Detail

Zlaté chvíle na Skláři - seniorský balíček

Zlaté chvíle na Skláři - seniorský balíček

OREA Vital Hotel Sklář ****, Krkonoše , Víkend, Týden, Jedna noc, Ostatní

Přijďte si odpočinout do Harrachova a načerpat nové síly. Nabízíme Vám ubytování v pokojích Exclusive, vynikající domácí i mezinárodní kuchyni, volný vstup do Wellness centra a služby v našem Relax & Care Centru.

od 949,- Kč os. / noc Detail

Regenerační pobyty pro seniory

Regenerační pobyty pro seniory

OREA Wellness Hotel Iris ***, Jižní Morava , Ostatní

Regenerační pobyt na pět nocí s plnou penzí a relaxačními službami určené zejména pro seniory.

od 877,- Kč os. / noc Detail

Seniorský pobyt (od 55ti let)

Seniorský pobyt (od 55ti let)

OREA Hotel Horal ****, Krkonoše , Víkend, Týden, Ostatní

Odpoutejte se od stereotypu všedních dní a vyražte za odpočinkem či do krásné přírody. OREA Hotel Horal v krásném horském prostředí je tím pravým místem pro pohodovu dovolenou...

od 980,- Kč os. / noc Detail

Balíček Senior

Balíček Senior

OREA Hotel Devět Skal ***, Vysočina , Týden, Ostatní

OREA Hotel Devět Skal je umístěn v srdci Českomoravské vrchoviny v krásné přírodě. V okolí je mnoho turistických stezek. Na své si přijdou jak milovníci aktivního odpočinku, tak lidé, kteří přijedou relaxovat.

od 740,- Kč os. / noc Detail

Pobytový balíček s OREA HOTELS Senior Pass

Pobytový balíček s OREA HOTELS Senior Pass

OREA Hotel Concertino ****, Jižní Čechy , Víkend, Týden, Ostatní

Právě díky vlastnictví Senior Passu se Vám dostává do rukou tato pozvánka. Pokud Vás nudí každodenní stereotip a rádi by jste poznali klid a krásu jižních Čech, pak přijměte pozvání a přijeďte do Jindřichova Hradce.

od 995,- Kč os. / noc Detail

stránka: 1 2 další