Pobyty pro seniory

Lázeňské pobyty pro seniory kladou důraz především na léčbu pohybového aparátu. Dopřejte svým prarodičům péči odborníků, kde jim bude na míru sestaven léčebný plán. Kromě procedur si však senioři mohou do sytosti užít lázeňské kolonády, kulturu i relaxaci ve zdejších bazénech.

Skvělým dárkem pro prarodiče jsou potom vánoční pobyty pro seniory či pobyty pro seniory na horách. Pár dní odpočinku v šumavské přírodě je pohladí nejen po těle, ale především po duši.

Pobyty pro seniory jsou pořádány také uprostřed malebné krajiny jižní Moravy, na Vysočině či v Krkonoších.

Pobyt senior

Pobyt senior

Spa Hotel Bohemia Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně , Ostatní

Využijte léčebný balíček pro vylepšení kondice, celkového zdravotního stavu a psychiky s ohledem na potřeby a požadavky seniorů. Dopřejte svému tělu pohodlí a relaxaci v jedninečném Orea Spa Hotelu Bohemia umístěném nedaleko lázeňského centra.

Detail

Babičko, dědečku - siesta

Babičko, dědečku - siesta

Spa Hotel Monty Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně , Ostatní

Užijte si chvilku klidu a oddychu ve stylovém hotelu u šálku výjimečné kávy a široké nabídky zákusků z hotelové cukrárny. Pobyt Vám také zpříjemní příjemné Spa & Wellness centrum s vlastní řadou wellness produktů a procedur z kaolinu, jílové rašeliny a konopného oleje, které působí regeneračně na pohybový aparát a onemocnění kloubů.

Detail

Seniorský balíček

Seniorský balíček

Resort Sklář Harrachov ****, Krkonoše , Víkend, Týden, Jedna noc, Ostatní

Dopřejte Vašemu tělu i duši pár dní odpočinku v klidném prostředí Harrachova.

Detail

Regenerační pobyty pro seniory

Regenerační pobyty pro seniory

Hotel Iris Pálava ***, Jižní Morava , Ostatní

Regenerační pobyt s plnou penzí a relaxačními službami určené zejména pro seniory.

od 750,- Kč os. / noc Detail

Seniorský pobyt (od 55 let)

Seniorský pobyt (od 55 let)

Resort Horal Špindlerův Mlýn ****, Krkonoše , Víkend, Týden, Ostatní

V každém věku je radost cestovat, a proto vyražte za odpočinkem do přírody. Orea Resort Horal v krásném horském prostředí je tím pravým místem pro Váš pohodový pobyt.

Detail

Víkend s cimbálkou

Víkend s cimbálkou

Hotel Iris Pálava ***, Jižní Morava , Víkend

Prožijte krásné chvíle v hotelu IRIS v Pavlově, uprostřed malebné krajiny jižní Moravy. Relaxujte v klidném prostředí s bohatou nabídkou historických památek, v úžasné přírodě chráněné krajinné oblasti se spoustou turistických, cyklistických i vinných stezek. Načerpejte u nás potřebnou energii pro Váš zdravý život. Naše nabídka je určena pro všechny věkové skupiny včetně seniorů.

od 1.115,- Kč os. / noc Detail

Pobyt senior

Pobyt senior

Hotel Anglický Dvůr Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně , Ostatní

Využijte léčebný balíček pro vylepšení kondice, celkového zdravotního stavu a psychiky s ohledem na potřeby a požadavky seniorů. Dopřejte svému tělu pohodlí a relaxaci v jedinečném Orea Hotelu Anglický Dvůr umístěném nedaleko lázeňského centra.

Detail

Odpočinek pro seniory ( 5-ti denní pobyt)

Odpočinek pro seniory ( 5-ti denní pobyt)

Resort Horizont Šumava ***, Šumava , Ostatní

Užijte si příjemný pobyt v hotelu s překrásným výhledem na Velký Javor. Při šálku kávy si vychutnejte koláč a poté se nechte hýčkat ve wellness centru.

Detail

Seniorský pobyt

Seniorský pobyt

Resort Devět Skal Vysočina ***, Vysočina , Týden, Ostatní

Užívejte si klid a pohodu v krásné přírodě Žďárských vrchů. Odpočiňte si od ruchu města a relaxujte uprostřed nádherné přírody Vysočiny.

Detail

Odpočinek pro seniory ( 7 denní pobyt)

Odpočinek pro seniory ( 7 denní pobyt)

Resort Horizont Šumava ***, Šumava , Týden

Kdo říká, že si senioři neumí užívat? Jen u nás zažijete ten správný relax. Seniorský balíček je sestaven tak, aby nabídl jen to nejlepší, vynikající jídlo, odpolední kávu s lahodným dezetem a samozřejmě relaxační procedury.

Detail

stránka: 1 2 další