Romantické pobyty pro dva

Nevíte, čím byste potěšili svou druhou polovičku? Potěšte ji romantickým pobytem, který můžete strávit na Harrachově - ubytování v pokojích Exclusive, večeře při svíčkách a nakonec relaxační masáž. Nebo vás napadá něco romantičtějšího?

Skvělý relax, ubytování s překrásným výhledem a vybraná kuchyně, tyto výhody skýtá náš hotel v Krkonoších, který k pobytům využívají nejčastěji novomanželé. Romantické víkendové pobyty však můžete strávit také na jiných místech v republice.

Vyberte si z řady romantických balíčků a potěšte tak svého nejbližšího. Společně si tak vychutnáte řadu krásných okamžiků, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

Bohemia & Romance

Bohemia & Romance

Hotel Anglický Dvůr Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně , Víkend, Ostatní

Připravte Vaší partnerce nebo partnerovi překvapení a pozvěte je na krátký romantický relaxační pobyt pro dva. Odpočívat budete v komfortním prostředí OREA Hotelu Anglický Dvůr a my Vám pomůžeme zařídit, abyste na společně prožité romantické chvíle dlouho nezapomněli.

od 1.275,- Kč os. / noc Detail

Romantika pro dva

Romantika pro dva

Resort Devět Skal Žďárské vrchy ***, Vysočina , Víkend

Nechte se hýčkat a prožijte nezapomenutelné romantické chvíle. Při Vašem příjezdu na Vás bude čekat romanticky nazdobený pokoj a při večeři při svíčkách ochutnáte naše gurmánské speciality.

od 947,- Kč os. / noc Detail

Valentýn - společné chvíle

Valentýn - společné chvíle

Spa Hotel Palace Zvon Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně , Ostatní

Ať už jste čerstvě zamilovaní, slavíte líbánky nebo výročí svatby, přijměte naše pozvání a prožijte společně Svatého Valentýna.

od 1.483,- Kč os. / noc Detail

Romantický pobyt

Romantický pobyt

Resort Horal Špindlerův Mlýn ****, Krkonoše , Víkend, Ostatní

Toužíte načerpat nové síly po náročném pracovním týdnu či každodenním shonu? Ideální příležitost máte právě u nás. Na úpatí Kozích hřbetů jsme pro vás připravili kombinaci relaxace pro tělo i duši. Rádi se o vás postaráme.

od 1.400,- Kč os. / noc Detail

Valentýnská romance

Valentýnská romance

Resort Horizont Železná Ruda ***, Šumava , Víkend

Na svatého Valentýna jenom TY a žádná jiná.....

od 2.860,- Kč os. / noc Detail

Romantika na horách

Romantika na horách

Resort Sklář Harrachov ****, Krkonoše , Víkend, Ostatní

Oprostěte se od všedních starostí a věnujte se jen sami sobě. Dovolte nám, abychom Vás hýčkali na těle i na duši v našem wellness centru a rozmazlovali Vás dobrým jídlem a pitím.

od 1.850,- Kč os. / noc Detail