Víkendové pobyty

Pokud toužíte po odpočinku a načerpání nové energie, jsou pro vás víkendové pobyty ideální volbou. Součástí víkendových pobytů v naších hotelích je řada léčebných i odpočinkových procedur. Záleží pouze na vás, čemu dáte přednost.

Prodloužený víkend pro dva můžete tak prožít v muzeích a galeriích nebo se zregenerovat v městečku obklopeném lesy a nádhernou přírodou. Mezi oblíbené relaxační pobyty patří také labužnické lenošení plné kvalitního jídla a pití či víkend plný čokolády.

Kromě víkendových pobytů si také prohlédněte nabídku lázní a wellness, kde taktéž můžete se svou láskou zažít nezapomenutelné chvíle.

Velikonoce v Krkonoších

Velikonoce v Krkonoších

Resort Horal Špindlerův Mlýn ****, Krkonoše , Víkend, Ostatní

Oslavte svátky jara na úpatí Kozích hřbetů v krásné horské přírodě.

od 1.140,- Kč os. / noc Detail

Po stopách Tomáše Bati

Po stopách Tomáše Bati

Hotel Atrium Otrokovice ****, Zlínský kraj , Víkend

Prožijte klidný a prodloužený víkend v kraji, který je úzce spjat s životem legendárního podnikatele Tomáše Bati. Město Otrokovice díky své poloze a snadné dopravní dostupnosti je ideálním místem pro start výletů do blízkého okolí. Během víkendu tak můžete navštívit Obuvnické muzeum, technické památky vč. legendárního mrakodrapu č. 21 nebo ZOO ve Zlíně. Za návštěvu určitě stojí i místa vzdálená jen 20 km od hotelu – UNESCO památky v Kromeříži, Velehrad, archeoskanzen Modrá nebo muzeum Velké Moravy v Uherském Hradišti.

od 1.065,- Kč os. / noc Detail