Víkendové pobyty

Pokud toužíte po odpočinku a načerpání nové energie, jsou pro vás víkendové pobyty ideální volbou. Součástí víkendových pobytů v naších hotelích je řada léčebných i odpočinkových procedur. Záleží pouze na vás, čemu dáte přednost.

Prodloužený víkend pro dva můžete tak prožít v muzeích a galeriích nebo se zregenerovat v městečku obklopeném lesy a nádhernou přírodou. Mezi oblíbené relaxační pobyty patří také labužnické lenošení plné kvalitního jídla a pití či víkend plný čokolády.

Kromě víkendových pobytů si také prohlédněte nabídku lázní a wellness, kde taktéž můžete se svou láskou zažít nezapomenutelné chvíle.

Jaro v OREA HOTELS
Labužnické lenošení

Labužnické lenošení

OREA Hotel Excelsior ****, Mariánské Lázně , Víkend, Ostatní

Přátelé dobrého jídla a kvalitního pití si oblíbili Churchill's Pub & Restaurant, který svou jedinečnou atmosférou a příjemným klubovým interiérem nabízí ojedinělé gastronomické zážitky. Naleznete zde pestrou gastronomickou nabídku - nejen jídla mezinárodní kuchyně, ale i klasická česká a také výběr moderních lehkých pokrmů. Pro milovníky dobrého vína zde máme vinný list s víny vysoké kvality. Přátelé piva si taktéž přijdou na své. Churchill's Pub & Restaurant se v roce 2011 stala držitelem certifikátu Czech Specials!

od 1.248,- Kč os. / noc Detail

Velikonoční víkend v Brně

Velikonoční víkend v Brně

OREA Hotel Voroněž II ***, Brno , Víkend

Zveme Vás k návštěvě OREA Hotelu Voroněž II. Využijte levného víkendového pobytu k návštěvě muzeí se zajímavými expozicemi i aktuálními výstavami. Informace o programu brněnských divadel získáte např. na adrese www.kult.cz. Nabízíme pobyt na 2 noci v OREA Hotelu Voroněž II*** v Brně v klidném prostředí na okraji středu města, 5 minut chůze do samého centra.

od 830,- Kč os. / noc Detail

Nabídka pro neděli

Nabídka pro neděli

OREA Hotel Voroněž II ***, Brno , Jedna noc

Vyvarujte se pondělních stresů, spojených s brzkým ranním cestováním po kouzelném víkendu. Nabízíme ubytování včetně standardních služeb, všech daní a místních poplatků a bohaté nabídky snídaňového bufetu v tříhvězdičkovém OREA Hotelu Voroněž II.

od 850,- Kč os. / noc Detail

Muzea, galerie a hotelový komfort

Muzea, galerie a hotelový komfort

OREA Hotel Voroněž I ****, Brno , Víkend

Zveme Vás k návštěvě OREA Hotelu Voroněž I. Využijte levného víkendového pobytu k návštěvě muzeí se zajímavými expozicemi i aktuálními výstavami nebo k návštěvě divadelních představení. Informace o programu brněnských divadel získáte např. na adrese www.kult.cz. Nabízíme pobyt na 2 noci v OREA Hotelu Voroněž I **** v Brně s výhledem na dominantu hradu Špilberk, v klidném prostředí na okraji středu města, 5 minut chůze do samého centra.

od 1.037,- Kč os. / noc Detail

Velikonoce v Brně

Velikonoce v Brně

OREA Hotel Voroněž I ****, Brno , Víkend

Zveme Vás k návštěvě OREA Hotelu Voroněž I. Využijte levného víkendového pobytu k návštěvě muzeí se zajímavými expozicemi i aktuálními výstavami. Informace o programu brněnských divadel získáte např. na adrese www.kult.cz. Nabízíme pobyt na 2 noci v OREA Hotelu Voroněž I**** v Brně s výhledem na dominantu hradu Špilberk, v klidném prostředí na okraji středu města, 5 minut chůze do samého centra.

od 1.037,- Kč os. / noc Detail

Výlet za poznáním brněnského podzemí

Výlet za poznáním brněnského podzemí

OREA Hotel Voroněž I ****, Brno , Víkend, Jedna noc

Využijte jedinečné příležitosti na vlastní oči vidět historický průřez podzemních prostor města Brna od středověku až po současnost.

od 1.037,- Kč os. / noc Detail

Barevné wellness velikonoce

Barevné wellness velikonoce

OREA Wellness Hotel Santon ***, Brno , Víkend, Ostatní

Jak lze využít prodloužený víkend Velikonoc? My to víme.

od 943,- Kč os. / noc Detail

Velikonoce v Krkonoších

Velikonoce v Krkonoších

OREA Hotel Horal ****, Krkonoše , Víkend, Ostatní

Oslavte svátky jara na úpatí Kozích hřbetů v krásné horské přírodě.

od 1.120,- Kč os. / noc Detail

Sklářská velikonoční pomlázka

Sklářská velikonoční pomlázka

OREA Vital Hotel Sklář ****, Krkonoše , Víkend, Ostatní

Přijeďte k nám do Harrachova oslavit svátky jara. Nabízíme Vám exclusivní ubytování, vynikající domácí i mezinárodní kuchyni a služby naše wellness centra.

od 999,- Kč os. / noc Detail

Jedinečná nabídka pro neděli

Jedinečná nabídka pro neděli

OREA Hotel Voroněž I ****, Brno , Jedna noc

Vyvarujte se pondělních stresů spojených s brzkým ranním cestováním po kouzelném víkendu. Nabízíme ubytování včetně standardních služeb, všech daní a místních poplatků a bohaté nabídky snídaňového bufetuve čtyřhvězdičkovém OREA Hotelu Voroněž I.

od 850,- Kč os. / noc Detail

stránka: 1 2 další