Napsali o nás

19.11.2014

Bývalý prezident ČR navštívil hotel Pyramida

Václav Klaus se opět představil jako moderátor, v pražském hotelu Pyramida konferoval seminář o listopadu 1989.

23.11.2011

Překvapte své blízké netradičním dárkem

Pětina Čechů dává k Vánocům peníze. Ty sice nezarmoutí, ale nejsou příliš originální. Co zkusit třeba dárkový poukaz? Nabídka je široká – začíná wellness pobyty a končí třeba víkendem se změnou vizáže.

21.11.2011

Chcete na horách ušetřit? Vyrazte před hlavní sezonou

Lyžování na českých horách může pořádně zacloumat s rodinným rozpočtem. Ubytování, stravování, skipasy – a hned jste na několika tisících za několikadenní pobyt. Pokud chcete ušetřit, pak vyrazte na hory před začátkem hlavní sezony.

31.10.2011

Silvestr na horách táhne, v hotelu ale můžete prožít i Štědrý den

Kam letos vyrazit na Silvestra nebo o vánočních svátcích? Tradiční shon a plánování těchto slavnostních společenských akcí je v plném proudu. Letos opět letí pobyty na horách. Do popředí zájmu se ale derou také lázeňské hotely s wellness programy, kde si přes svátky odpočinete a naberete novou energii.

17.10.2011

Vánoční večírek jinak – zkuste korporátní bubnování nebo teamovou akci v hotelu na horách

Během finanční krize firmy šetřily, kde se dalo. Škrtům padly v posledních třech letech za oběť i předvánoční firemní večírky. Letos ale statistiky hlásí změnu. Firmy se k pořádání večírků vrací a navíc je propojují s teambuildingem. Větší zájem z jejich strany potvrzují i hoteliéři. Obvyklé hospody střídají delší pobyty na horách a motivační programy, hlásí např. z hotelu v Krkonoších.

19.9.2011

Pošlete prarodiče na dovolenou. Prodloužíte jim tím život!

Seniorů v Česku přibývá. Už loni jejich počet atakoval hranici tří milionů. Většina z nich přitom podstatnou část svého volného času prosedí doma. Zatímco seniorů z Německa jsou v létě v Praze plné ulice, ti čeští v drtivé většině případů nikam nevyrazí.

1.8.2011

Svatba od profesionálů ušetří nervy i čas

Svatební den je jeden z nejdůležitějších okamžiků v životě. Zároveň mu ale předchází několik týdnů, občas i měsíců příprav a také spousta stresu. Ten kolikrát neopadne ani přímo v den D – místo příjemných pocitů máte hlavu plnou starostí. Přitom je možné nechat přípravu svatby na profesionálech.

18.7.2011

České wellness hotely – západoevropská kvalita služeb za české ceny

Uspěchaný životní styl a na druhé straně zvýšená péče o vlastní zdraví. To jsou dva hlavní důvody toho, proč v posledních letech i v Česku vyrůstají jako houby po dešti hotely s wellness zázemím. Zatímco dříve Češi za kvalitním wellness vyráželi do zahraničí, dnes mohou klidně zůstat doma. Kvalita je v domácích hotelech srovnatelná třeba s těmi rakouskými, ale ceny rozhodně příjemnější.

20.6.2011

Šplhněte si u své přítelkyně, dopřejte jí čokoládovou masáž

Rozdmýchání partnerského sporu je snadné, jeho hašení už o poznání složitější. Pokud slova nezabírají, přejděte k činům a zkuste svou polovičku obměkčit poukazem na čokoládovou masáž nebo romantickým víkendem ve dvou – třeba v Krkonoších, na Moravě nebo v Mariánských Lázních. Nabídka českých hotelů je široká a služby opravdu kvalitní. „Romantika nade vše,“ to je heslo řady z nich.

6.6.2011

Jak prožít dovolenou s malými dětmi v poklidu?

Dovolená s malými dětmi není jednoduchá a často vyžaduje kompromisy. Bojíte se vyjet někam s dětmi proto, že máte špatné zkušenosti s neochotou a vybavením českých hotelů? Mohlo by se blýskat na lepší časy, neboť se mezi nimi začíná prosazovat tzv. certifikace Baby friendly. Ta má zajistit, že se v hotelu lze bez obav ubytovat s dětmi a využívat s nimi i restaurační zařízení a další služby, které pobyt a starosti rodičům ulehčí.

16.5.2011

Nevíte kam v létě? Zůstaňte v Česku! Tuzemská dovolená vyjde levněji a kvalita služeb roste

Pryč jsou doby, kdy jediná správná dovolená byla ta u moře. V posledních letech táhnou i české lokality. Loni strávila dovolenou v Česku zhruba třetina Čechů, letos počítají odborníci s podobnými čísly. Vždyť v kvalitě služeb už se čeští hoteliéři bez problémů vyrovnají těm ve světě. Pokud tedy pořád nemáte jasno o plánech na léto, zůstaňte doma a zkuste třeba české hory.

27.4.2011

Zkuste jarní detoxikaci! Ozdravné pobyty pod dohledem odborníků jsou stále oblíbenější

Bojujete s jarní únavou, nebo s několika kily navíc, kvůli kterým se děsíte plavkového období? Zkuste detoxikační program! Těm, kterým chybí pevná vůle, nabízejí pomocnou ruku odborníci. Dnes už není problém absolvovat detoxikaci v příjemném lázeňském hotelu, nebo v hotelech na horách. I ty dnes nabízejí očistné a detoxikační pobyty.

5.4.2011

Velikonoce bez starostí? Některé hotely nabízejí prodloužené pobyty pro celou rodinu

Velikonoce v Česku slaví více než 75 % lidí. Jde tak o druhý nejmasovější svátek hned po Vánocích. Většina Čechů je však neslaví podle křesťanského hlediska, ale bere je spíš jako svátky jara, které mohou strávit s rodinou. Prodloužený velikonoční víkend, který letos připadá až na konec dubna, je ideální příležitostí na načerpání sil. Svou nabídkou na to reagují i hoteliéři a provozovatelé penzionů.

24.1.2011

Oslavte Valentýna jinak! Proleťte se balonem nebo vyrazte na hory

Oslavit svátek svatého Valentýna se chystá zhruba 40 % Čechů. 14. února budou mít plno ve většině restaurací a zvýšený zájem hlásí i hotely. Ty pro zamilované páry připravili speciální romantické balíčky. Můžete se tak s partnerem nechat rozmazlit při masáži, prožít let balonem, romantiku při svíčkách ale i chvíle soukromí v privátní vířivce.

1.11.2010

OREA Hotel Arnika: Sportujte, relaxujte, bavte se

Na mnohé z nás postupně doléhá podzimní únava či vytížení z pracovního procesu. Hoďte své starosti na chvíli za hlavu, udělejte si čas na sebe, svého partnera či rodinu a užijte si s nimi malou dovolenou v OREA Hotelu Arnika, který se nachází ve Špindlerově Mlýně. Budete příjemně překvapeni, co všechno zde můžete zažít.

18.8.2010

Hotel, kde se děti nebojí

"Tady je něco divného, proč se na nás nikdo nemračí a neokřikuje nás?" diví se tři poměrně zlobivé malé děti po prvním dnu stráveném v krkonošském hotelu.

1.5.2010

Ve finále Czech Food Cupu zvítězila rajská omáčka z Harrachova

Nejlepší rajskou omáčku prý vaří kuchaři z OREA Hotelu Bílý Hořec v Harrachově. Rozhodla o tom porota ve finále gastronomické soutěže Czech Food Cup, při které v Karlových Varech poměřila svůj um dvoučlenná družstva z 15 tuzemských restaurací.

20.3.2010

Cenu veřejnosti v soutěži o nejlepší koprovku získal brněnský OREA Hotel Voroněž

ZLÍN – Restaurace Moravská chalupa OREA Hotelu Voroněž z Brna vybojovala Cenu veřejnosti při regionálním kole soutěže Czech Food Cup, které se konalo v sobotu 20. března ve Zlíně. V improvizovanou kuchyni se tu proměnil sál Masters of Rock Café.

V harrachovském hotelu Sklář to žije!

Harrachov je nejen výborným místem pro lyžování, ale zároveň se tu dají prožít i opravdu nevšední zážitky. Tak například OREA Vital Hotel Sklář pořádá pro své hosty každý měsíc společenskou akci, pokaždé s jinou tématikou.

21.1.2010

Řetězec OREA HOTELS optimalizoval prodej na internetu

Největší český hotelový řetězec OREA HOTELS prodává své služby od roku 2008 originálním způsobem – na své microsite www.tenpravydarek.cz nabízí pobyty, ubytování, zážitkovou gastronomii, wellness či sportovní zážitky formou dárku, který mohou návštěvníci koupit svým blízkým.