Návod, obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky upravují užití webových stránek OREA HOTELS & RESORTS za účelem on-line zakoupení dárkových šeků a certifikátů OREA HOTELS & RESORTS (dále jen „zboží“).

Dárkové šeky jsou ceniny v nominální hodnotě 1000 Kč a 5000 Kč a slouží k úhradě hotelových služeb ve všech hotelech a restauracích OREA HOTELS & RESORTS.

Hotelové dárkové certifikáty znějí na konkrétní pobyt nebo čerpání hotelových či stravovacích služeb.

Objednávkou zboží dáváte souhlas s těmito obchodními podmínkami. OREA HOTELS & RESORTS si vyhrazuje právo změnit tyto obchodní podmínky. Je vaší povinností pravidelně kontrolovat znění těchto obchodních podmínek před každým nákupem a obeznámit se s jejich případnými změnami.

Zboží obsahuje jedinečný identifikační kód, lze jej uplatnit pouze jednou, nelze jej vyměnit za hotovost, či nahradit při ztrátě. V případě nedočerpání celé částky uvedené na zboží nebude poskytnuta náhrada. Platnost zboží je vyznačena na zboží. Pokud není v tomto termínu vyčerpáno, propadá bez náhrady. Na zboží není vyznačeno jméno majitele, uplatnit jej může osoba, která jej odevzdá na místě čerpání. Fotokopie nebudou akceptovány. Je nutné provést rezervaci předem a upozornit při ní na čerpání zboží. Zrušení rezervace oznámené méně než 24 hodin předem bude mít za následek anulování poukazu.

Přijetí vaší objednávky bude potvrzeno ve formě e-mailu s informacemi o zakoupeném zboží a potvrzením vámi zadaných informací. Je vaší povinností zkontrolovat správnost informací v potvrzení co možná nejdříve, vytisknout je a uschovat kopii.

Platbu lze pohodlně provést kreditní nebo debetní kartou (Mastercard, Visa). Zavazujete se, že veškeré informace poskytnuté společnosti OREA HOTELS & RESORTS za účelem objednání zboží jsou správné, že kreditní či debetní karta, kterou používáte, je vaše a že disponuje dostatečnými zdroji na pokrytí nákladů za objednané zboží.

Platbu lze provést také převodem na účet OREA HOTELS s.r.o. vedený u Československé obchodní banky, a. s..

Alternativním způsobem provedení platby může být využití systému PaySec.

S ohledem na ochranu vašich informací při objednávání používá webová stránka softwarový balík známý jako Secured Sockets Layer (SSL), který označuje zámek, který se objeví v pravém dolním rohu webového prohlížeče (šedá hraniční plocha obrazovky).

Zboží musí být expedováno během tří (3) pracovních dní od přijetí platby, ačkoli je třeba mít na paměti, že během období svátků a dovolených to může trvat déle. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za jakékoli zdržení v dodacích lhůtách, ke kterému může dojít ze strany České pošty.

Ceník distribuce zboží:

Česká pošta - doporučeně  50,- Kč
Česká pošta - EMS* 150,- Kč
zahraničí - doporučeně 200,- Kč
zboží v hodnotě 10.000,- Kč a více EMS* zdarma

* Doručení do vlastních rukou následující pracovní den (sobota na vyžádání) ode dne odeslání zboží.

Způsob doručení: EMS

- Expresní pošta – pouze na území ČR
- doručení následující pracovní den po dni odeslání zboží
- možnost doručení i v sobotu
- v případě nezastižení adresáta zůstává zásilka uložena na Vaší poště
(expedice zboží do tří (3) pracovních dní od přijetí platby)

Veškerá zvláštní ujednání týkající se rezervací termínů musí být prováděna přímo s hotelem. Doporučujeme, abyste si přímo s hotelem znovu potvrdili veškerá ujednání ještě několik dní před realizací, čímž se zamezí nepříjemnostem. Zboží je možné realizovat v libovolném termínu uvedeném v době platnosti zboží dle kapacitních možností vybraného hotelu.

Zaručujeme vám, že veškerá data vámi uváděná v tomto systému budou využita výhradně pro potřeby OREA HOTELS, že budou maximálním možným způsobem zabezpečena proti případnému zneužití a že za žádných okolností nebudou prodána nebo poskytnuta třetím osobám.

Společnost OREA HOTELS & RESORTS se zavazuje poskytovat služby, na které bylo zboží zakoupeno v souladu s popisem na webové stránce, a to vždy a s dostatečnou kompetencí a péčí. Společnost OREA HOTELS & RESORTS se tímto nezavazuje k žádným jiným zárukám.