Hotel Atrium Otrokovice

starstarstarstar

Rezervovat Pořádat konferenci
 • wifi
 • parkování
 • klimatizace
Orea Hotel Atrium Otrokovice**** je esteticky a účelově kombinovaný multifunkční objekt v originálním architektonickém designu v centru města Otrokovice. Hotel je určen pro obchodní a turistickou klientelu včetně rodin s dětmi.

Popis

V centru Otrokovic naleznete unikátní multifunkční objekt, který vychází z principů baťovské architektury, ale přitom je moderně ztvárněný. Převážná část objektu slouží pro hotelové využití s maximálním profesionálním servisem. Orea Hotel Atrium Otrokovice je vším co hledáte za slovy, příjemné prostředí, maximální servis, vynikající gastro zážitek s příchutí vín z celého světa.Jedinečností a předností objektu je jeho dominantní design, kde jeden objekt tvoří luxusní hotel, soukromé byty a veřejně přístupné prostory služeb města Otrokovice. Dominantním prvkem bezbariérové a klimatizované budovy je vnitřní atrium se skleněnými výtahy, které tvoří komunikační jádro objektu. Účelová budova oválného tvaru má osm podlaží a harmonicky doplňuje prostor náměstí v centru města. Spodní komerční část hotelu a služeb je v atriu oddělena od bytové části prosklenou střešní konstrukcí. Horní bytová část je komornější a atrium je v těchto podlažích plně otevřeno slunci a vzduchu.

Orea Hotel Atrium Otrokovice se nachází přímo v centru města s  velmi dobrou dopravní dostupností. Svou polohou na důležitých silničních a železničních tazích jsou Otrokovice vstupní branou Zlínského kraje. Město Otrokovice leží v západní části Zlínského kraje, na rozhraní tří regionů: Valašska, Slovácka a Hané, kde se i v povaze obyvatel snoubí hanácká rozvážnost s valašsky tvrdou pracovitostí a slováckým temperamentem. Je centrem mikroregionu proslaveného Baťovými závody zahrnujícího obce s počtem téměř 35 000 obyvatel.
 
Těšíme se na Vaši návštěvu, jsme tady pro Vás!

Akční nabídky

Speciální akce! Realizujte svůj pobyt do 15.06. 2015 a ušetřete 10%

Cyklotoulky kolem řeky Moravy

Cyklotoulky kolem řeky Moravy

Speciální akce! Realizujte svůj pobyt do 15.06. 2015 a ušetřete 10%
Detail

Všechny akční nabídky

Romantika pro dva

Romantika pro dva

platí do 21.12.2015
Detail
Po stopách Tomáše Bati

Po stopách Tomáše Bati

platí do 21.12.2015
Detail
Obchodní balíček

Obchodní balíček

platí do 21.12.2015
Detail

Dárkové poukazy

Všechny dárkové poukazy

Ubytování

Orea Hotel Atrium Otrokovice****  poskytuje svým hostům maximální pohodlí v komfortně zařízených pokojích ve třech hotelových patrech. Vybavení pokoje odpovídá standardům „first class“ (Wi-fi, TV/SAT, minibar, psací i konferenční stůl, šatní skříně a trezor).

Celková kapacita hotelu je 122 lůžek ve dvoulůžkových pokojích, apartmánech a bezbariérovém pokoji. Koupelna je samozřejmě nezbytnou součástí, je vybavená prostorným sprchovým koutem či vanou, toaletou, vysoušečem vlasů, zrcadlem vč. kosmetického zrcadla a odkládacími policemi.

Složení pokojů:

 • 45 dvoulůžkových pokojů
 • 5 apartmánů
 • 1 dvoulůžkový bezbariérový

Business apartmán

Konferenční místnost pro 8 až 10 osob.

Pro menší jednání, porady či školení má hotel k dispozici také dva business apartmány. Jednací místnost je vybavena velkým oválným stolem, velkou LCD televizí, internetovým připojením a odděleným prostorem pro založení občerstvení během jednání.

Pokoje - Standard

Hotelové pokoje kategorie „ STANDARD “ odpovídají klasifikaci „first class“ a svým hostům nabízejí následující:

 • Všechny hotelové pokoje jsou klimatizované
 • Internetové připojení zdarma (WiFi / kabelové)
 • TV se satelitním příjmem
 • Psací i konferenční stůl
 • Minibar
 • Osobní trezor na pokoji
 • Koupelna s prostorným sprchovým koutem či vanou
 • Vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo

RODINNÉ APARTMÁNY

Poskytují svým hostům maximální pohodlí. Od ostatních hotelových pokojů se odlišují svojí velikostí, ale především možností oddělení obývací části od ložnice. Všechny rodinné apartmány svým hostům navíc nabízejí:

 • Obývací část s pohovkou a velkou LCD televizí
 • Oddělenou ložnici s vlastní TV
 • Balkon
 • Koupelnu s prostornou vanou a bidetem
 • Možnost přípravy čaje a kávy na pokoji

Kongres

Kongresové prostory

Kongresové prostory hotelu poskytují maximální celkovou kapacitu až pro 200 osob a více dle rozestavění stolů. Víceúčelové sály jsou vybaveny nejmodernější konferenční technikou a připojením k internetu. Pro pohodlí účastníků konferencí a seminářů je připraveno gastronomické zázemí, sekretářské služby a možnost parkování před hotelem nebo v krytých hotelových garážích.

Orange

Konferenční prostor pro 80 až 100 osob
ORANGE je moderně zařízený konferenční prostor s vlastním předsálím, které lze využít pro založení občerstvení nebo jako šatnu pro účastníky akce. Sál je vybaven zabudovaným plátnem, data projektorem, velkou LCD televizí, kvalitním ozvučením a připojením k internetu.

Riverside

Konferenční prostor pro 100 až 120 osob
RIVERSIDE je víceúčelový sál, který je možné díky mobilní stěně rozdělit do dvou jednacích místností. Sál je vybaven zabudovaným plátnem, data projektorem, kvalitním ozvučením, připojením k internetu. Z jednacího sálu je přístup na terasu směřující k řece protékající za OREA Hotelem Atrium.

Hotelové atrium

Hotelové atrium s proskleným stropem je srdcem celého hotelu a dotváří tak jeho jedinečnou atmosféru. Díky svému pojetí je však nejen zajímavým místem pro odpočinek nebo setkání s přáteli, ale i originálním prostorem pro konání společenských či firemních večírků.

Hotelové atrium lze tak během Vaší akce využít následovně:

 • Ideální místo pro pořádání taneční zábavy s živou kapelou či diskotéky
 • Možnost uspořádání teplého a studeného bufetu během Vaší oslavy
 • Hotelový bar s míchanými nápoji za akční ceny
 • Zajímavý prostor pro uspořádání workshopu nebo prezentace
 • Zajímavé místo pro pořádání módních přehlídek či kulturních akcí

Beseda

Kongresové a kulturní centrum Otrokovická BESEDA je ideálním místem pro pořádání společenských a kulturních akcí. V bezprostřední blízkosti budovy je dostatek parkovacích míst, budova je vybavena technickým zázemím a tak je schopna sloužit jako místo pro pořádání kongresů, prodejních a kontraktačních výstav. K vybavení budovy patří také audio a video technika, vysokorychlostní internet, WiFi připojení aj. Je zde možné pořádat sympózia, přednášky, školení a další akce spojené s firemní prezentací, výukou a přednáškami.

V budově Otrokovické BESEDY jsou nyní ke krátkodobému pronájmu tyto nebytové prostory: nový sál pro 500 osob a související místnosti, kinosál pro 200 osob, učebna
na 3. podlaží pro 21 osob, zrcadlový sál v suterénu (vhodný pro pohybové kurzy).

Největší předností Otrokovické BESEDY je reprezentativní prostředí nového velkého společenského sálu a jeho zázemí.

Rozměry velkého společenského sálu:

 • 582 m 2 celková plocha (jeviště, hlediště, předsálí, boční plocha)
 • 80 m2 jeviště
 • 378 m2 hlediště
 • 68 m2 boční plocha sálu
 • 2 x 30m2 technický balkón
 • 7 m celková výška sálu

Možnosti uspořádání sálu a kapacita:

 • kongres – školní uspořádání – 300 osob
 • přednáška – tabulové uspořádání – 400 osob
 • ples – taneční a stolové uspořádání – 260 osob
 • banket – rautové stoly – 300 osob
 • módní přehlídka – délka mola 10 m – 250 osob
 • koncert – divadelní uspořádání – 500 osob
 • recepce – restaurační uspořádání – 300 osob
 • divadlo, kino – 500 osob

Technické vybavení velkého společenského sálu:

Dataprojektor, DVD přehrávač, notebook, projekční plátno, flipchart, CD přehrávač, mikrofony, minidisc

Sál je mimo jiné vybaven reflektory, halogenovými vanami, barevnými reflktory, bodovým reflektorem, součástí výbavy jsou tahy nad pódiem.

Gastronomie:

V předsálí je kromě šatny na kabáty umístěn dobře vybavený bar, další stejně velký bar je také o poschodí výše. Občerstvení i catering při akcích všeho druhu jsou zajištěny.

Konferenční nabídka (PDF  339 kB)

Gastronomie

SVATEBNÍ HOSTINY

RODINNÉ OSLAVY

PROMOCE

Restaurace Colosseo

Součástí hotelu je moderní a plně klimatizovaná restaurace Colosseo, nesoucí jméno slavné římské arény, kterou celá stavba hotelu svým pojetím připomíná. V letních měsících doporučuje využít i prostory letní terasy a zahrádky pro večerní grilování, které pro Vás rádi uspořádáme. Celková kapacita restaurace je až 70 míst. V rámci větších rodinných akcí během víkendu je možné se dohodnout na pronájmu celé restaurace nebo na rezervaci stolu – slavnostní tabule.

RIVERSIDE – PRONÁJEM ZDARMA

Nejoblíbenější sál pro pořádání svatebních hostin či oslav kulatých narozenin (s kapacitou až pro 70 osob).
RIVERSIDE je moderní klimatizovaný sál s denním světlem, který nabízí dostatek prostoru pro postavení slavnostní tabule, ale zároveň i prostor pro tanec. Místnost je vybavena kvalitním ozvučením i projekční technikou, kterou lze využít třeba pro prezentaci rodinných fotografií. Ze sálu je přístup na hotelovou terasu, směřující k řece protékající za hotelem Atrium, kde pro Vás rádi připravíme večerní „Barbecue“ nebo posezení.

Gastro nabídka (PDF  3,2 MB)

Volný čas

OREA Hotel Atrium je díky své výhodné poloze na hranici tří regionů Valašska, Slovácka a Hané vhodný také jako výchozí místo pro turistiku a výlety. Nabízíme Vám tipy kam na výlet a také Vás vybavíme na recepci mapou celého okolí a další materiály kam za přírodou a kulturou v našem krásném regionu do 20 až 50 km od hotelu.

Turistické tipy

BAŤŮV  KANÁL

Loď Morava nabízí vyhlídkovou i krytou palubou, barem a WC, s celkovou kapacitou 50 míst, s možností doprovodného hudebního či kulinářského programu, nebo degustace vín a destilátů, na lodi lze převážet kola. 

KROMĚŘÍŽ

Kroměříž, zvaná také „Hanácké Athény“ je vyhledávaná nejen díky proslulému Arcibiskupskému paláci, ale také pro své unikátní zahrady: Podzámeckou zahradu ve stylu anglickém a Květnou zahradu ve stylu francouzském. Od roku 1999 patří mezi světové památky UNESCO. Dalším výjimečným místem v Kroměříži jsou Arcibiskupský zámek a  vinné sklepy, kde návštěvníci mohou ochutnat nejlepší mešní vína.

VELEHRAD

Velehrad je nejvýznamnější poutní místo na Moravě, které je úzce spojeno s cyrilometodějskou tradicí. Místu vévodí basilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje. V katakombách se nachází Lapidárium. Papež Jan Pavel II. zde v roce 1990 celebroval mši svatou.

SVATÝ HOSTÝN

Posvátná hora Svatý Hostýn je nejnavštěvovanější mariánské poutní místo na Moravě a po Velehradě snad nejpamátnější vůbec. Významnou architektonickou složkou celého hostýnského komplexu je překrásná mozaiková křížová cesta slovenského architekta Dušana Jurkoviče. 

LUHAČOVICE

Lázeňské město Luhačovice se rozkládá v malebném údolí Luhačovického Zálesí. Minerální prameny jsou jedinečným a nenahraditelným bohatstvím tohoto lázeňského města. Lázně Luhačovice jsou známé zejména díky léčbě onemocnění dýchacího ústrojí. Během lázeňské sezóny žije celé město čilým kulturním životem. 

BUCHLOV

Hrad Buchlov ze 13. století měl úlohu chránit lesní bohatství chřibských kopců, na jehož úpatí stojí. V roce 1673 byl na protějším kopci Modle postaven kostel sv. Barbory s hrobkou hradních pánů. Další majitelé ztratili zájem o modernizaci hradu a postavili si nedaleko nový zámek Buchlovice. Poslední majitelé založili na hradě muzeum s převážně přírodovědnými a exotickými sbírkami.

BUCHLOVICE

Barokní zámek v Buchlovicích byl postaven na přelomu 17. a 18. století. V zámku je unikátní expozice barokní bytové kultury. K zámku patří zahrada ve francouzském stylu a rozsáhlý anglický park plný vzácných jehličnatých a listnatých stromů. V parku je také pavilon s výstavou fuchsií.

STRÁŽNICE

Město Strážnice je známé zejména díky proslulým Strážnickým folklórním slavnostem, které se konají každým rokem. Unikátní je rovněž Skanzen lidové architektury Slovácka a renesanční strážnické brány „Veselská“ a „Hodonínská“. 

ZLÍN

Krajské město lákající Baťovskou architekturou. Je možno též spojit s programem Filharmonie Bohuslava Martinů ve zlínském Domu umění. 

ZOO LEŠNÁ

Zoologická zahrada na Lešné byla založena v letech 1929 a 1930 z iniciativy majitele panství, hraběte J Seilerna. V současné době má ZOO přibližně 42 ha a chová kolem 220 druhů zvířat, mezi kterými je řada vzácných druhů. Originálním a ojedinělým řešením je rozčlenění areálu ZOO do zoogeografických oblastí. 

VIZOVICE

Vizovice, známé jako hlavní město „Valašského království“, leží na úpatí Vizovických vrchů a jsou proslulé zejména pálením slivovice, vizovickým pečivem a sklárnou. V historickém vizovickém zámku je bohatá sbírka obrazů převážně holandských mistrů a sbírka grafiky.
Každoročně koncem srpna zde se koná proslulé VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ.

Tipy na výlet (PDF  211 kB)

Akční nabídky - Orea Hotel Atrium Otrokovice

Dárkové poukazy - Orea Hotel Atrium Otrokovice

Kontaktovat  |  Poslat známému
 

Rezervace hotelu

Nezávazná poptávka

Akční nabídky

další akční nabídky

Dárkové poukazy

další dárkové poukazy

Kontakt

Hotel Atrium Otrokovice****
nám. 3. května 1877
Otrokovice 756 02

tel +420 573 590 888
fax +420 573 590 889
e-mail

OREA HOTELS:
www www.atrium-hotel.cz
www www.orea.cz/cz/orea-hotel-atrium
www m.orea.cz

Facebook Google+ Twitter Youtube

GPS: 49°12'25.07"N,17°32'5.09"E

zvětšit mapu

Vzdálenosti: Zlín 12 km Brno 85 km Bratislava 150 km Nejbližší golf 25 km Baťův kanál 35 km Zámek Napajedla 5 km ZOO a zámek Lešná 19 km

Newsletter hotelu

(přihlaste se k odběru novinek hotelu...)
Pá So Ne
SoNe
21/8 °C 19/10 °C 21/9 °C
Baby Friendly hotely
Darujte poukaz