Hotel Concertino Jindřichův Hradec

starstarstarstar

Rezervovat Pořádat konferenci
  • wifi
  • parkování
Čtyřhvězdičkový Orea Hotel Concertino se nachází v historickém centru Jindřichova Hradce, několik kroků od třetího největšího hradu a zámku v ČR. Hotelový komplex spojuje domy z období renesance a zcela nově vybudované moderní ubytovací zařízení. Host má na dosah architektonické skvosty, jejichž historie sahá až do 13. století - renovovaný zámek pánů z Hradce, řadu kostelů a městskou památkovou rezervaci včetně zámeckého podhradí. Další blízká místa dýchající historií jsou Slavonice, Třeboň, Český Krumlov, hrad Landštejn, vodní zámek Červená Lhota. Nedotčená příroda plná lesů, rybníků a stezek zve k aktivnímu odpočinku.

Popis

Orea Hotel Concertino - Zlatá Husa Vám nabízí své kvalitní služby pro rodinnou dovolenou, prodloužený víkend i víkendové pobyty, služební cesty, konference, školení i firemní akce v malebném prostředí jihu Čech.

Ubytování v jižních Čechách Vám přináší romantický Orea Hotel Concertino. Komplex hotelu spojuje období renesance a moderní styl ubytování. Romantické pokoje či apartmány boudou odpovídat Vašim představám. Orea Hotel Concertino je nejlepší volbou pro rodinnou, relaxační, sportovní či romantickou dovolenou.

Relaxační chvilky můžete vychutnat v masážním studiu nebo v nově otevřené privátní sauně.
Pro firmy je připraven konferenční sál, sály i salonky s kapacitou od 14 do 150 osob.
Využít můžete také podzemní hotelové garáže.

O program při vašem pobytu, půjčení kol i vstupenky na různé akce se postará náš zkušený hotelový personál. 

Akční nabídky

Všechny akční nabídky

Relaxační víkend

Relaxační víkend

platí do 31.12.2015
od 900,- Kč os. / noc
Detail
Romantický víkend pro dva

Romantický víkend pro dva

platí do 31.12.2015
od 1.125,- Kč os. / noc
Detail
Wellness pobyt

Wellness pobyt

platí do
od 1.475,- Kč os. / noc
Detail

Dárkové poukazy

Všechny dárkové poukazy

Ubytování

Nabízíme romantické ubytování ve 37 pokojích:

  • dvoulůžkové pokoje
  • jednolůžkové pokoje
  • suite (apartmány)
  • prostorné rodinné pokoje

Romantický OREA Hotel Concertino Vám nabízí prostorné apartmány, standardní pokoje i propojené rodinné pokoje se společnou vstupní halou.

Proto neváhejte a prožijte víkendové romantické ubytování či rodinnou dovolenou v jižních Čechách. Město Jindřichův Hradec a romantický OREA Hotel Concertino je pravým místem pro Váš odpočinek a relaxaci.

Kongres

Kapacitní možnosti hotelu dovolují uspořádání středně velkých národních i mezinárodních kongresů, konferencí, prezentací, školení, jednání a různých incentivních akcí. Vybavení kapacit je variabilní, k posouzení předkládáme příklady základního uspořádání a počtu míst.

Kongresový sál:
S kapacitou až 150 míst. Moderní a plně vybavený sál disponuje vlastním zázemím, je plně klimatizován a umožňuje využít bezplatné připojení k internetu Wi-Fi. K dispozici je široká nabídka prezentační techniky.

Zelený salonek:
S kapacitou až 50 míst. Útulný sál disponuje vlastním zázemím, je plně klimatizován a umožňuje využít bezplatné připojení k internetu Wi-Fi. K dispozici je široká nabídka prezentační techniky.

Růžový salonek:
S kapacitou 14 míst. Denním světle prosvětlený salonek vhodný pro jednání i pracovní obědy či večeře. Salonek je klimatizován

R.Club:
S kapacitou až 65 míst. Konferenční, společenský i restaurační styl tohoto sálu umožňuje pořádání od prezentací až po večerní zábavu (sál je vybaven barem, tanečním parketem, podiem).

Meeting Planner

Gastronomie

Restaurace Zlatá Husa a město Jindřichův Hradec je častým místem setkání při obchodních jednáních, rodinných oslavách i ideálním místem pro romanticky strávené večery. Neváhejte a přijeďte navštívit jižní Čechy a restauraci Zlatá Husa.

Restaurace OREA Hotelu Concertino nabízí jedinečné gastronomické zážitky. Naleznete zde pestrou nabídku klasické české i mezinárodní kuchyně až po hostiny, rauty, grilování a svatby. Pro milovníky dobrého vína nabízíme vína vysoké kvality z vyhlášených moravských vinic či zahraniční produkce.

Přátelé piva si taktéž přijdou na své ve Formance Zlaté Husy, která nabízí atmosféru české pivnice. Naše pozornost se upírá ke gastronomické kvalitě, příjemnému personálu a profesionální obsluze.

OREA Hotel Concertino**** Vám nabízí prvotřídní cateringové služby. Jsme připraveni Vám nabídnout kompletní servis ve vlastních prostorách, prostorách třetího největšího zámku v ČR (Jindřichohradecký zámek - Malý divadelní sál, Rytířský sál) nebo ve Vámi zvolené destinaci. Nechte si od nás sestavit nabídku. Spolupracujeme také s uměleckými agenturami, které pro nás zajišťují doprovodné programy, kostýmy atd.

Wellness

OREA Hotel Concertino Jindřichův Hradec Vám zajistí relaxaci a chvíle pohody přímo v hotelovém komplexu. Pomůžeme Vám ke kvalitnímu odpočinku a v určitých případech i k nezapomenutelnému zážitku. Ať již relaxujete na lehátku na terase a hřejí Vás slunečné paprsky nebo si dopřáváte jednu z našich výjimečných masáží.

Pro naše hosty i veřejnost jsme vybudovali novou privátní saunu v prostorách OREA Hotelu Concertino Jindřichův Hradec. Věříme, že Vám naše nová sauna přinese příjemné chvíle pohody a relaxace.

Rekondiční masáž je z klasických masáží nejvíce vyhledávanou. Je vhodná pro celou populaci, při jednostranném zatížení, postoj či posed v zaměstnání, či při nedostatku aktivního pohybu. Provádíme masáž částečnou nebo celkovou.

Sportovní masáže pro aktivní sportovce. Je vhodná při podání vrcholových výkonů či jako masáž během sportovního utkání. Samozřejmostí je i masáž před a po výkonu. Pomáhá odplavit kyselinu mléčnou ze svalů a tím i zabraňuje pocitu únavy.

Aroma masáže s použitím esenciálních olejů, které jsou získávány z rostlin a každý z nich má svůj specifický účinek na tělo a mysl. Použití aromaterapeutické masáže je velmi vhodné zejména na problémy se zády, nespavost, deprese, stres. Masáž pomáhá při relaxaci.

Relaxační masáž plosek nohou - Přiměřeným tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně ovlivňovat příslušný orgán nebo část těla. Reflexní terapií lze výrazně ovlivnit činnost imunitního systému, lymfatického systému,látkové výměny,zmírnit či odstranit bolesti zad a krční páteře.

Medová masáž je vhodná k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem a doporučuje se lidem, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem. Pomáhá při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávícími obtížemi. Medová masáž je detoxikační.

Při masáži horkými lávovými kameny působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče ,stres ,nespavost na bolesti hlavy … Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž HORKÝMI KAMENY. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní po masáži. Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější a právem je považovaná za královskou masáž, která svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Čokoládová masáž je příjemná zbraň v boji se stresem a depresemi. Čokoláda podporuje tvorbu endorfinu (hormonu radosti). Navíc z těla odplaví škodlivé látky. A to nejdůležitější - je to jedna z nejkrásnějších masáží.
Relaxační a fantastická procedura trvající 60 minut.

Zábaly:
Rašelinový zábal
Čokoládový zábal
Skořicový zábal

Některé z nabízených masáží lze objednat přímo na hotelový pokoj. Masáže jsou také nedílnou součástí víkendových pobytů nebo si je můžete objednat po příjezdu do hotelu.
Jindřichův Hradec je výborným místem pro Vaši dovolenou či víkendový pobyt. Užijte si spousty relaxace a odpočinku ve městě s bohatou historií.

Volný čas

Jižní Čechy jsou místem pro Vaši rodinnou, relaxační či aktivní dovolenou.

OREA Hotel Concertino se nachází v historickém centru jednoho z nejkrásnějších jihočeských měst. Jindřichův Hradec byl právem zvolen historickým městem roku 2007 a městem, kde se nejlépe žije (2011). Město Jindřichův Hradec a jeho okolí je vyhledávaným místem pro dovolenou v jižních Čechách.

Okres Jindřichův Hradec nabízí návštěvníkům architektonické a historické skvosty.
Příznivci historie nejčastěji vyhledávají:
Zámek Jindřichův Hradec
Lázeňské město Třeboň
Renesanční zámek Červená Lhota
Zřícenina hradu Landštejn

Region Jindřichův Hradec nadchne také příznivce cyklistiky a turistiky. Nejznámější cyklostezka - GREENWAYS - probíhá nedaleko od centra, tedy našeho hotelu.
Na západ od města se nachází Třeboňská pánev, jež se vyznačuje vysokým množstvím vodních toků a rybníků. Zdejší rovinatá krajina je ideální pro méně zdatné sportovce a rodiny s dětmi.
Na východ od města se nachází přírodní park Česká Kanada. Zdejší kopcovitá krajina se vyznačuje sychravějším podnebím.

Jindřichův Hradec nabízí rodinám s dětmi příjemné prožití dovolené. K nejnavštěvovanějším expozicím muzea patří Krýzovy jesličky, což je největší mechanický lidový betlém. Zamíříte-li na zámek navštivte Černou věž tzv. Hladomornu, odkud budete mít celé město jako na dlani. Největším zážitkem bude pro Vaše děti jízda úzkokolejnými parními vlaky po krajině České Kanady.

koupání v aquaparku či uzavřeném bazénu s vířivkami
cykloturistika a turistika
jízda na koních
tenisové kurty
rybaření a houbaření
veřejné golfové hřiště Nová Bystřice + mistrovské hřiště Monachus + další golfové Resorty v Rakousku (25km)

Turistické tipy

Toulky oblastí zvanou Česká Kanada
Českou Kanadou je nazývána příhraniční oblast mezi městy Slavonice, Nová Bystřice a Kunžak. Její rozloha činí cca 250 km². Přírodní park Česká Kanada zde byl vyhlášen roku 1994.

Na zámku v Jindřichově Hradci straší
Noční prohlídky - tajuplná divadelní pohádková romance pro dospělé i pro děti na státním hradu a zámku Jindřichův Hradec - každý rok s novým divadelním programem.

Aquapark a plavecký bazén Jindřichův...
Moderní areál v Jindřichově Hradci spojil aquapark a plavecký bazén do přitažlivého vodního centra pro volný čas a rekreaci. Najdete zde velký plavecký bazén o délce 25 m s šesti plaveckými drahami, malý plavecký bazén o rozměrech 9 x 6 m. Lze využít i služeb plavecké školy a vnitřní tobogán.

Krýzovy jesličky lákají na prohlídku muzea ...
Muzeum Jindřichohradecka uchovává ve své sbírce přes 50 tisíc položek, což představuje více než 100 tisíc sbírkových předmětů mimořádné historické, umělecké a dokumentační hodnoty. K nejnavštěvovanějším expozicím z cela jistě patří Krýzovy jesličky.

Hrad a zámek v Jindřichově Hradci
K nejrozsáhlejším památkovým komplexům v České republice patří bezpochyby Hrad a zámek v Jindřichově Hradci. S přiléhajícím městem se spojuje v harmonický celek, jehož historický ráz a jedinečné stavební a umělecké památky tvoří městskou památkovou rezervaci, vyhlášenou v roce 1950.

Trochu jiná dráha - jindřichohradecké místní dráhy - úzkokolejka
Poslední úzkorozchodná železnice v Čechách. Viděli jste opravdovou parní lokomotivu? Jeli jste někdy parním vlakem? Pokud ne, můžete se svézt některým z našich pravidelných parních vlaků, které vypravujeme během letní sezóny.

Národní muzeum fotografie
Fotografie má dnes nezastupitelné místo v našem životě, avšak v České republice donedávna chyběla instituce, která by se fotografii plně věnovala. To byl hlavní důvod pro založení obecně prospěšné společnosti Národní muzeum fotografie v Jindřichově Hradci.

Akční nabídky - OREA Hotel Concertino

Dárkové poukazy - OREA Hotel Concertino

Kontaktovat  |  Poslat známému
 

Nezávazná poptávka

Akční nabídky

další akční nabídky

Dárkové poukazy

další dárkové poukazy

Kontakt

Hotel Concertino Jindřichův Hradec****
Náměstí Míru 141/I
Jindřichův Hradec 377 01

tel +420 384 362 320-2
fax +420 384 362 323
e-mail

OREA HOTELS:
www www.orea.cz/concertino
www m.orea.cz

Facebook Google+ Twitter Youtube

GPS: 49°8'38.71"N,15°0'13.48"E

zvětšit mapu

Vzdálenosti: Praha 140 km, Brno 140 km, České Budějovice 56 km, Český Krumlov 80 km, Třeboň 25 km.

Newsletter hotelu

(přihlaste se k odběru novinek hotelu...)
Po Út St
PoÚtSt
20/9 °C 15/9 °C 15/6 °C
Baby Friendly hotely
Darujte poukaz