Hotel Voroněž Brno

starstarstarstar

Lobby bar

Rezervovat Pořádat konferenci
  • wifi
Orea Hotel Voroněž I je umístěn v těsné blízkosti brněnského výstaviště ve středu města. Kvalita ubytování splňuje požadavky i těch nejnáročnějších hostů. Kvalitní stravovací služby jsou zajišťovány v restauraci Atrium, Grill baru Gurmet a ve špičkové restauraci A LA CARTE. Ke krátkým setkáním s přáteli nebo obchodními partnery poslouží Lobby bar. V Orea Hotelu Voroněž I naleznete Největší kongresové centrum v regionu s nejmodernějším technickým vybavením včetně vybavení pro video-konference.

Popis

Komfortní hotel třídy H**** na okraji středu města, v klidné části v sousedství mezinárodního výstaviště. Hotel je snadno dostupný z historického středu města i ze všech hlavních příjezdů do města. 5 km a 5 minut z dálnice D1 - Exit 190.

Ubytování v 368 pokojích třídy H**** standard a superior, junior suite a business suite. Všechny pokoje jsou vybaveny minibary, telefony s přímou volbou, televizními přijímači s příjmem satelitních programů a PAY-TV. Pokoje superior s klimatizací a jedinečným výhledem na panorama města. Bezpečnost hostů zajišťují elektronické zámky, dveřní kukátka a kouřové hlásiče. Největší kongresové centrum v regionu s nejmodernějším technickým vybavením včetně zařízení pro video konference. Kongresová hala až pro 700 osob a nabídka salonků pro obchodní jednání i společenské akce. Restaurace A LA CARTE se středomořskou kuchyní a širokou nabídkou kvalitních vín. Restaurace Grill Bar Gurmet a Atrium se specialitami regionální i mezinárodní kuchyně.

Z dalších služeb hotel nabízí kadeřnictví, prodej suvenýrů a půjčování automobilů.

Váš názor nás zajímá


Je pro nás inspirací pro zlepšení a rozšíření nabídky našich služeb
Zapojte se do komunity mezinárodních cestujících na portálu tripadvisor.com - vpravo na stránce nebo
Využijte podobný nástroj v českém jazyce

Hodnocení na www.czechadvisor.cz

Akční nabídky

Všechny akční nabídky

VIDA! balíček

VIDA! balíček

platí do 27.12.2015
Detail
Expo balíček

Expo balíček

platí do 27.12.2015
Detail

Dárkové poukazy

Všechny dárkové poukazy

Ubytování

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje třídy H**** standard s koupelnou, WC, Wi-Fi a telefony s přímou volbou. Televizní přijímače s interaktivním systémem pro kontakt s recepcí, satelitním příjmem a Pay-TV. Pokoje jsou vybaveny psacím stolem s lampou a místem pro denní odpočinek ubytovaných hostů.

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje třídy H**** superior s ručně ovládanou klimatizací, koupelnou, WC, Wi-Fi a telefony s přímou volbou. Televizní přijímače s interaktivním systémem pro kontakt s recepcí, satelitním příjmem a Pay-TV, privátní safe a minibary. Pokoje jsou vybaveny psacím stolem s lampou a místem pro denní odpočinek ubytovaných hostů.

Zvláštní nabídka pro pokoje superior:
Užijte si kouzelného výhledu na historické panorama města Brna z nejvyšších pater hotelu za mírný příplatek - Kč 300,- za jednu noc. Možnost rezervace on-line v záhlaví této stránky.

Klasická suite. Ložnice s dvěma pevnými lůžky, psacím stolem vč. lampičky, Wi-Fi připojením na internet a minibarem. Součástí suite je obývací pokoj se sedací  soupravou, s druhým TV přístrojem a DVD/CD přehrávačem.

Business suite. Pokoj s dvěma pevnými lůžky, psacím stolem vč. lampičky, Wi-Fi připojením na internet a minibarem. Součástí suite je malá jednací místnost pro 6 osob s druhým TV přístrojem a DVD/CD přehrávačem.

K dispozici hendikepovaným hostům je jeden pokoj, zařízený dle příslušných pravidel. Jedná se o plnohodnotný pokoj se speciální koupelnou, rozšířenými dveřmi, bezprahovou úpravou atd.

Využijte naše pokoje tehdy, kdy to opravdu potřebujete.
Nabízíme použití pokoje po dobu 24 hodin
(přihlášení kdykoliv, ukončení pobytu po 24 hodinách). Příplatek k aktuální ceně - Kč 500,- za jednu noc. Objednejte jako příplatek on-line.

Pro krátký odpočinek během dne nabízíme
Denní použití pokoje
V době od 8:00 do 16:00 hod. se slevou z aktuální ceny ve výši 30%

Kongres

Kongresová hala až pro 700 osob s moderním konferenčním vybavením, technickým zázemím a kabinami pro simultánní tlumočení. Celý prostor lze rozdělit na tři části s možností individuálního odbavení účastníků na recepcích u jednotlivých částí.

Konferenční sál až pro 150 osob s instalovanou projekční technikou a přidruženými prostorami pro zajištění dalších služeb.

Oba tyto sály lze propojit s restaurací Grill bar Gurmet za účelem získání rozsáhlé prostory s nabídkou míst pro jednání i zajištění stravovacích služeb.

Kongresové centrum OREA Hotelu Voroněž poskytuje možnost využití výstavní plochy do 1 087 m2 v multifunkčních prostorách. Všechny jednací místnosti jsou klimatizovány.

Salonky v prvním nadzemním podlaží hotelu v sousedství restaurace Atrium pro semináře, školení a oddělená jednání v sekcích v průběhu konference. Všechny salonky disponují denním osvětlením a některé jsou vzájemně propojitelné nebo propojitelné s přilehlými restauračními zařízeními.

Větší kongresy lze uspořádat v pavilonech brněnského výstaviště v sousedství hotelu.

 

Salonek Pavilon Kongresová hala
Salonek Modrý Salonek Merkur
Salonek Klubovna Konferenční sál

 

Konferenční prostory:

 DivadloŠkolaCoctailBanketŽenevaU systém
Kongr. hala
sekce A,B,C 
700  430  700-1000 480  120  122 
Kongr. hala
sekce A, B 
500  300 400 280 80 156
Kongr. hala
sekce B, C 
350  220  400  200  68  111 
Kongr. hala
sekce A 
350  200  250  200  60  96 
Kongr. hala
sekce B 
150  80  120  80  36  96 
Kongr. hala
sekce C 
200  120  160  120  38  96 
Konferenční
sál D 
120/150  96/120  150  120  48  46 
Sal. Delta
(součást D) 
35 14  25  16 
Modrý
salónek 
60  36  60 32 32  28 
Klubovna  40  20  24  20 
Pavilon  35  24  20  24  26  20 
Merkur  16  12 16  12 
Pavilon +
Merkur 
50  30/42  50  30  38  34 

 On-line konfigurátor

Meeting Planner

Konferenční nabídka (PDF  1,5 MB)
Business menu (PDF  335 kB)
Pracovní obědy (PDF  104 kB)
Pracovní večeře (PDF  103 kB)
Coffee break (PDF  105 kB)

Gastronomie

Orea Hotel Voroněž je odborné i široké veřejnosti znám vysokou kvalitou poskytovaných stravovacích služeb, které zajišťuje ve vlastních restauracích, ale také formou cateringu v historických a jiných atraktivních budovách města Brna a na zámcích v regionu jižní Moravy.

Hotel pravidelně zajišťuje setkání významných osobností v jeho vlastních prostorách, ale je také zván k zajištění stravovacích služeb v rámci událostí pořádaných v metropoli jižní Moravy. Pro více informací o cateringových službách navštivte prosím naše specializované webové stránky www.catering-brno.cz


Restaurace A LA CARTE

Špičková mezinárodní kuchyně a široká nabídka nádherných vín z nejvýznamnějších vinařských oblastí celého světa, jižní Moravu nevyjímaje. Důraz je kladen také na výtvarnou stránku podávaných jídel. Otevřeno od úterý do soboty 18:00 - 24:00 hodin

Vhodné též pro pořádání rodinných oslav nebo firemních večírků s možností využití stávajícího tanečního parketu, klavíru i malého pódia. Propojením s přilehlým salonkem lze zvýšit kapacitu až na 80 osob.
Připravíme pro Vás speciální nabídku slavnostních rautů, obědů nebo večeří, včetně možnosti zajištění barmana na přípravu koktejlů.

Degustační menu
Business menu
Jídelní lístek
Nápojový lístek

Grill bar GurmetGrill bar Gurmet v sousedství hotelové haly
Specializovaná restaurace v sousedství hotelové haly nabízející příjemné prostředí pro setkání s přáteli a obchodními partnery. Ideální podmínky pro stravování účastníků významných společenských akcí, kongresů a konferencí při propojení s kongresovou halou nebo konferenčním sálem. Otevřeno denně od 8:00 do 23:00 hodin.

Nabídka menu
Nápojový lístek


Restaurace Atrium

Moderně zařízená atraktivní restaurace na prvním nadzemním podlaží v sousedství jednacích salonků. Bohatá nabídka snídaňového menu formou bufetu pro ubytované hosty. Hlavním posláním restaurace je poskytování kvalitních stravovacích služeb účastníkům konferencí a pro skupinovou turistiku. Otevřeno od pondělí do neděle 6:30 - 10:00 hodin a dle požadavků.


Lobby barVe středu dění - Lobby bar OREA Hotelu Voroněž I

Ideální místo pro krátká setkání s obchodními přáteli a hotelovými hosty. Výborná příležitost ochutnat tradiční české pivo nebo vybrat si z nabídky lákavých nápojů a koktejlů v prostředi s moderním designem a koutem s plazmovou TV. Otevřeno denně od 9:00 do 01:00 hodin.

Nápojový lístek 

Volný čas

Hosté mohou využít zajímavé možnosti v kulturní nabídce města Brna (divadla, koncerty, kina, výstavy, veletrhy)

Mezi nejvýznamějšími jmenujeme:
Moravská galerie
Muzeum města Brna
Dům umění města Brna
Starobrněnský klášter s památníkem Gregora Johana Mendla
Všechna tato zařízení nabízejí zajímavé expozice a aktuální výstavy ve větším počtu svých objektů.

Prohlídka historického centra Brna a hradu Špilberk s kouzelným výhledem na město a hradu Veveří.
Vřele doporučujeme jedinečnou prohlídku brněnského podzemí.
Město Brno nabízí obzvláště jedinečné památky z období funkcionalizmu. Tou, zajisté nejslavnější bude v březnu po rekonstrukci otevřená vila Tugendhat, zapsaná v seznamu světového dědictví UNESCO.

V blízkém okolí doporučujeme:
Za aktivitami a adrenalinem do Jungle parku, krátkou procházkou z našeho hotelu.
Výlet na Brněnskou přehradu s pěšími výlety do okolí přehrady nebo plavbu lodí až k největšímu hradnímu komplexu ve střední Evropě - hradu Veveří.
Výlet s dětmi do zoologické zahrady.
Na výlet lodí po přehradě a návštěvu ZOO lze získat zvýhodněnou rodinnou vstupenku.
Možnost zajištění vstupu do oblíbeného fitness a relaxačního centra v OREA Wellness Hotelu Santon v areálu přehrady.

Turistické tipy

Slavkovské bojiště

Nasajte atmosféru svého času největší bitvy tří císařů u Slavkova - Austerlitz. Z vrcholku Žuráň přehlédnete celé bojiště slavné bitvy z prosince roku 1805. Výlet můžete spojit s návštěvou barokního zámku Kouniců ve Slavkově a Mohyly míru.

Zřejmě až na další den si ponechte rozsáhlé prostory Moravského krasu s krápnikovými jeskyněmi Kateřinská, Sloupsko - Šošůvská a Balcarka. Nezapomenutelnou je plavba na podzemní řece v Punkevní jeskyni.

Při výletu ještě dále západním směrem navštívíte klášter Porta coeli v Předklášteří u Tišnova.

Při cestě na jih, do městečka Rajhrad, doporučujeme návštěvu benediktinského kláštera, barokně přestavěného J. B. Santinim. V klášteru se nachází také Památník písemnictví na Moravě a Muzeum Brněnska.

Cesta dále na jih může končit v Lednicko - Valtickém areálu zapsaném v seznamu UNESCO.

Výlety po četných hradech, zámcích a dalších památkách v našem kraji automobilem vám jistě vystačí na celý týden. Můžete ale využít zvýhodněných rodinných tarifů jihomoravského integrovaného systém, se kterým můžete navštívit i zajímavé cíle v rakouském pohraničí. Tuto dopravu doporučujeme při návštěvách vinařských oblastí, aby si všichni mohli vychutnat zkapalněné slunce jižní Moravy.

Akční nabídky - Orea Hotel Voroněž

Dárkové poukazy - Orea Hotel Voroněž

Kontaktovat  |  Poslat známému
 

Rezervace hotelu

Nezávazná poptávka

Akční nabídky

další akční nabídky

Dárkové poukazy

další dárkové poukazy

Kontakt

Hotel Voroněž Brno****
Křížkovského 47
Brno 603 73

tel +420 543 141 111
fax +420 543 212 002
e-mail

OREA HOTELS:
www www.voronez.cz
www www.orea.cz/voronez
www m.orea.cz

Facebook Google+ Twitter Youtube

GPS: 49°11'8.8"N,16°35'6.97"E

zvětšit mapu

Vzdálenosti: Praha 200 km, Ostrava 180 km, Bratislava (SR) 135 km, Vídeň (Rakousko) 130 km.

Newsletter hotelu

(přihlaste se k odběru novinek hotelu...)
So Ne Po
SoNePo
19/10 °C 21/8 °C 25/11 °C
Baby Friendly hotely
Darujte poukaz