Orea Hotel Voroněž - gastronomie

Orea Hotel Voroněž je odborné i široké veřejnosti znám vysokou kvalitou poskytovaných stravovacích služeb, které zajišťuje ve vlastních restauracích, ale také formou cateringu v historických a jiných atraktivních budovách města Brna a na zámcích v regionu jižní Moravy.

Hotel pravidelně zajišťuje setkání významných osobností v jeho vlastních prostorách, ale je také zván k zajištění stravovacích služeb v rámci událostí pořádaných v metropoli jižní Moravy. Pro více informací o cateringových službách navštivte prosím naše specializované webové stránky www.catering-brno.cz


Restaurace A LA CARTE

Špičková mezinárodní kuchyně a široká nabídka nádherných vín z nejvýznamnějších vinařských oblastí celého světa, jižní Moravu nevyjímaje. Důraz je kladen také na výtvarnou stránku podávaných jídel. Otevřeno od úterý do soboty 18:00 - 24:00 hodin

Vhodné též pro pořádání rodinných oslav nebo firemních večírků s možností využití stávajícího tanečního parketu, klavíru i malého pódia. Propojením s přilehlým salonkem lze zvýšit kapacitu až na 80 osob.
Připravíme pro Vás speciální nabídku slavnostních rautů, obědů nebo večeří, včetně možnosti zajištění barmana na přípravu koktejlů.

Degustační menu
Business menu
Jídelní lístek
Nápojový lístek

Grill bar GurmetGrill bar Gurmet v sousedství hotelové haly
Specializovaná restaurace v sousedství hotelové haly nabízející příjemné prostředí pro setkání s přáteli a obchodními partnery. Ideální podmínky pro stravování účastníků významných společenských akcí, kongresů a konferencí při propojení s kongresovou halou nebo konferenčním sálem. Otevřeno denně od 8:00 do 23:00 hodin.

Nabídka menu
Nápojový lístek


Restaurace Atrium

Moderně zařízená atraktivní restaurace na prvním nadzemním podlaží v sousedství jednacích salonků. Bohatá nabídka snídaňového menu formou bufetu pro ubytované hosty. Hlavním posláním restaurace je poskytování kvalitních stravovacích služeb účastníkům konferencí a pro skupinovou turistiku. Otevřeno od pondělí do neděle 6:30 - 10:00 hodin a dle požadavků.


Lobby barVe středu dění - Lobby bar OREA Hotelu Voroněž I

Ideální místo pro krátká setkání s obchodními přáteli a hotelovými hosty. Výborná příležitost ochutnat tradiční české pivo nebo vybrat si z nabídky lákavých nápojů a koktejlů v prostředi s moderním designem a koutem s plazmovou TV. Otevřeno denně od 9:00 do 01:00 hodin.

Nápojový lístek