Orea Hotel Voroněž - ubytování

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje třídy H**** standard s koupelnou, WC, Wi-Fi a telefony s přímou volbou. Televizní přijímače s interaktivním systémem pro kontakt s recepcí, satelitním příjmem a Pay-TV. Pokoje jsou vybaveny psacím stolem s lampou a místem pro denní odpočinek ubytovaných hostů.

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje třídy H**** superior s ručně ovládanou klimatizací, koupelnou, WC, Wi-Fi a telefony s přímou volbou. Televizní přijímače s interaktivním systémem pro kontakt s recepcí, satelitním příjmem a Pay-TV, privátní safe a minibary. Pokoje jsou vybaveny psacím stolem s lampou a místem pro denní odpočinek ubytovaných hostů.

Zvláštní nabídka pro pokoje superior:
Užijte si kouzelného výhledu na historické panorama města Brna z nejvyšších pater hotelu za mírný příplatek - Kč 300,- za jednu noc. Možnost rezervace on-line v záhlaví této stránky.

Klasická suite. Ložnice s dvěma pevnými lůžky, psacím stolem vč. lampičky, Wi-Fi připojením na internet a minibarem. Součástí suite je obývací pokoj se sedací  soupravou, s druhým TV přístrojem a DVD/CD přehrávačem.

Business suite. Pokoj s dvěma pevnými lůžky, psacím stolem vč. lampičky, Wi-Fi připojením na internet a minibarem. Součástí suite je malá jednací místnost pro 6 osob s druhým TV přístrojem a DVD/CD přehrávačem.

K dispozici hendikepovaným hostům je jeden pokoj, zařízený dle příslušných pravidel. Jedná se o plnohodnotný pokoj se speciální koupelnou, rozšířenými dveřmi, bezprahovou úpravou atd.

Využijte naše pokoje tehdy, kdy to opravdu potřebujete.
Nabízíme použití pokoje po dobu 24 hodin
(přihlášení kdykoliv, ukončení pobytu po 24 hodinách). Příplatek k aktuální ceně - Kč 500,- za jednu noc. Objednejte jako příplatek on-line.

Pro krátký odpočinek během dne nabízíme
Denní použití pokoje
V době od 8:00 do 16:00 hod. se slevou z aktuální ceny ve výši 30%