Hotel Voroněž II Brno

starstarstar

Rezervovat Pořádat konferenci
  • wifi
  • parkování
Orea Hotel Voroněž II je umístěn v těsné blízkosti brněnského výstaviště ve středu města. Ve své třídě nabízí nesrovnatelně kvalitní ubytování za bezkonkurenční ceny v nově zrekonstruovaných pokojích. Pokoje a suite třídy economy s koupelnou, WC, telefonem s přímou volbou, TV se satelitními programy. Pro bezpečnost hostů jsou pokoje také vybaveny požárními kouřovými hlásiči.

Popis

Orea Hotel Voroněž II na okraji středu města, v klidné části v sousedství mezinárodního výstaviště nabízí příjemné ubytování v moderně zařízených pokojích třídy H*** a domácí atmosféru hotelové restaurace. Hotel je snadno dostupný z historického středu města i ze všech hlavních příjezdů do města. 5 km a 5 minut z dálnice D1 - Exit 190.

  • Ubytování v kompletně vybavených pokojích se vším, co potřebujete pro krátkodobý pobyt v metropoli jižní Moravy
  • Příjemná atmosfére hotelové restaurace Pálava s nabídkou regionální i mezinárodní kuchyně
  • Salonky pro pořádání seminářů a školení, stejně jako menších společenských akcí
  • V celém hotelu je přístup na Wi-Fi zdarma a hostům je k dispozici internetový koutek se stolním počítačem a tiskárnou.
  • Nabídka míst pro parkování před hotelem a velkokapacitní parkoviště s ostrahou za Orea Hotelem Voroněž I.
  • Všechny prostory jsou přístupné i pro hendikepované osoby s vozíčky.

Ubytování v 110 pokojích třídy H*** standard a jedné suite s výhledem k mezinárodnímu výstavišti nebo k řece Svratce. Všechny pokoje jsou vybaveny telefony s přímou volbou a televizními přijímači s příjmem satelitních programů. Pokoje Classic Plus jsou navíc vybaveny minibary. Bezpečnost hostů zajišťují elektronické zámky, dveřní kukátka a kouřové hlásiče.

Největší kongresové centrum v regionu s nejmodernějším technickým vybavením včetně zařízení pro video konference je k dispozici v sousedním Orea Hotelu Voroněž I, vzdáleném cca 100m.

Hotelová recepce nabízí prodej suvenýrů a osobních potřeb, které jste si náhodou nevzali na cestu. Další služby jsou hostům k dispozici také v sousedním Orea Hotelu Voroněž I. Kadeřnictví a půjčování automobilů.

Akční nabídky

Všechny akční nabídky

Odpočinek na cestách

Odpočinek na cestách

platí do 27.12.2015
Detail
Relax balíček

Relax balíček

platí do 31.05.2015
Detail

Dárkové poukazy

Všechny dárkové poukazy

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje třídy H*** standard s koupelnou, WC, Wi-Fi a telefony s přímou volbou. Televizní přijímače se satelitním příjmem. Pokoje jsou vybaveny psacím stolem s lampou a místem pro denní opočinek ubytovaných hostů.

Klasická suite. Ložnice s dvěma pevnými lůžky a psacím stolem vč. lampičky, připojením Wi-Fi a minibarem. Součástí suite je obývací pokoj se sedací  soupravou a s TV přístrojem.

K dispozici hendikepovaným hostům je jeden pokoj, zařízený dle příslušných pravidel. Jedná se o plnohodnotný pokoj se speciální koupelnou, rozšířenými dveřmi, bezprahovou úpravou atd.

Kongres

Salonky Janáček a Lovecký v přízemí hotelu jsou využívány pro semináře, školení , rodinné a menší společenské události. Všechny salonky disponují denním osvětlením.

Hosté, ubytovaní v hotelu za výhodných cenových podmínek mohou využívat konferenční prostory sousedního OREA Hotelu Voroněž I.
Kongresové centrum OREA Hotelu Voroněž poskytuje možnost využití výstavní plochy do 1 087 m2 v multifunkčních prostorách. Všechny jednací místnosti jsou klimatizovány.

Kongresová hala až pro 700 osob s moderním konferenčním vybavením, technickým zázemím a kabinami pro simultánní tlumočení. Celý prostor lze rozdělit na tři části s možností individuálního odbavení účastníků na recepcích u jednotlivých částí.

Meeting Planner

Gastronomie

Restaurace Pálava
Restaurace v sousedství hotelové haly, nabízející příjemné prostředí a kvalitní gastronomii pro setkání s přáteli a obchodními partnery. Ideální podmínky pro stravování účastníků společenských akcí, školení a seminářů. Pochutnat si mohou na krajových specialitách i osvědčených lahůdkách mezinárodní kuchyně. Otevřeno denně od 6:30 do 22:30 hodin.

Při čekání na uvolnění vašeho stolu si můžete dopřát vhodný aperitiv u baru při vstupu do restaurace.

Vyberte si z nabídky jídelního lístku

Volný čas

Hosté mohou využít zajímavé možnosti v kulturní nabídce města Brna (divadla, koncerty, kina, výstavy, veletrhy)

Mezi nejvýznamějšími jmenujeme:

Moravská galerie
Muzeum města Brna
Dům umění města Brna
Starobrněnský klášter s památníkem Gregora Johana Mendla
Všechna tato zařízení nabízejí zajímavé expozice a aktuální výstavy ve větším počtu svých objektů.

Prohlídka historického centra Brna a hradu Špilberk s kouzelným výhledem na město a hradu Veveří.
Vřele doporučujeme jedinečnou prohlídku brněnského podzemí.
Město Brno nabízí obzvláště jedinečné památky z období funkcionalizmu. Tou, zajisté nejslavnější bude v březnu po rekonstrukci otevřená vila Tugendhat, zapsaná v seznamu světového dědictví UNESCO.

V blízkém okolí doporučujeme:

Za aktivitami a adrenalinem do Jungle parku, krátkou procházkou z našeho hotelu.
Výlet na Brněnskou přehradu s pěšími výlety do okolí přehrady nebo plavbu lodí až k největšímu hradnímu komplexu ve střední Evropě - hradu Veveří.
Výlet s dětmi do zoologické zahrady.
Na výlet lodí po přehradě a návštěvu ZOO lze získat zvýhodněnou rodinnou vstupenku.
Možnost zajištění vstupu do oblíbeného fitness a relaxačního centra v Orea Wellness Hotelu Santon v areálu přehrady.

Turistické tipy

Slavkovské bojiště
Nasajte atmosféru svého času největší bitvy tří císařů u Slavkova - Austerlitz. Z vrcholku Žuráň přehlédnete celé bojiště slavné bitvy z prosince roku 1805. Výlet můžete spojit s návštěvou barokního zámku Kouniců ve Slavkově a Mohyly míru.

Zřejmě až na další den si ponechte rozsáhlé prostory Moravského krasu s krápnikovými jeskyněmi Kateřinská, Sloupsko - Šošůvská a Balcarka. Nezapomenutelnou je plavba na podzemní řece v Punkevní jeskyni.

Při výletu ještě dále západním směrem navštívíte klášter Porta coeli v Předklášteří u Tišnova.

Při cestě na jih, do městečka Rajhrad, doporučujeme návštěvu benediktinského kláštera, barokně přestavěného J. B. Santinim. V klášteru se nachází také Památník písemnictví na Moravě a Muzeum Brněnska.

Cesta dále na jih může končit v Lednicko - Valtickém areálu zapsaném v seznamu UNESCO.

Výlety po četných hradech, zámcích a dalších památkách v našem kraji automobilem vám jistě vystačí na celý týden. Můžete ale využít zvýhodněných rodinných tarifů jihomoravského integrovaného systém, se kterým můžete navštívit i zajímavé cíle v rakouském pohraničí. Tuto dopravu doporučujeme při návštěvách vinařských oblastí, aby si všichni mohli vychutnat zkapalněné slunce jižní Moravy.

Akční nabídky - Orea Hotel Voroněž II

Dárkové poukazy - Orea Hotel Voroněž II

Kontaktovat  |  Poslat známému
 

Rezervace hotelu

Nezávazná poptávka

Akční nabídky

další akční nabídky

Dárkové poukazy

další dárkové poukazy

Kontakt

Hotel Voroněž II Brno***
Křížkovského 49
Brno 603 73

tel +420 543 142 020
fax +420 543 211 966
e-mail

OREA HOTELS:
www www.voronez2.cz
www www.orea.cz/voronez2
www m.orea.cz

Facebook Google+ Twitter Youtube

GPS: 49°11'5.98"N,16°35'1.36"E

zvětšit mapu

Vzdálenosti: Praha 200 km, Ostrava 180 km, Bratislava (SR) 135 km, Vídeň (Rakousko) 130 km.

Newsletter hotelu

(přihlaste se k odběru novinek hotelu...)
Po Út St
PoÚtSt
20/9 °C 15/9 °C 15/6 °C
Baby Friendly hotely
Darujte poukaz