Hotel Voroněž II Brno

starstarstar

Rezervovat Pořádat konferenci
  • wifi
  • parkování
Orea Hotel Voroněž II je umístěn v těsné blízkosti brněnského výstaviště ve středu města. Ve své třídě nabízí nesrovnatelně kvalitní ubytování za bezkonkurenční ceny v nově zrekonstruovaných pokojích. Pokoje a suite třídy economy s koupelnou, WC, telefonem s přímou volbou, TV se satelitními programy. Pro bezpečnost hostů jsou pokoje také vybaveny požárními kouřovými hlásiči.

Popis

Orea Hotel Voroněž II na okraji středu města, v klidné části v sousedství mezinárodního výstaviště nabízí příjemné ubytování v moderně zařízených pokojích třídy H*** a domácí atmosféru hotelové restaurace. Hotel je snadno dostupný z historického středu města i ze všech hlavních příjezdů do města. 5 km a 5 minut z dálnice D1 - Exit 190.

  • Ubytování v kompletně vybavených pokojích se vším, co potřebujete pro krátkodobý pobyt v metropoli jižní Moravy
  • Příjemná atmosfére hotelové restaurace Pálava s nabídkou regionální i mezinárodní kuchyně
  • Salonky pro pořádání seminářů a školení, stejně jako menších společenských akcí
  • V celém hotelu je přístup na Wi-Fi zdarma a hostům je k dispozici internetový koutek se stolním počítačem a tiskárnou.
  • Nabídka míst pro parkování před hotelem a velkokapacitní parkoviště s ostrahou za Orea Hotelem Voroněž I.
  • Všechny prostory jsou přístupné i pro hendikepované osoby s vozíčky.

Ubytování v 110 pokojích třídy H*** standard a jedné suite s výhledem k mezinárodnímu výstavišti nebo k řece Svratce. Všechny pokoje jsou vybaveny telefony s přímou volbou a televizními přijímači s příjmem satelitních programů. Pokoje Classic Plus jsou navíc vybaveny minibary. Bezpečnost hostů zajišťují elektronické zámky, dveřní kukátka a kouřové hlásiče.

Největší kongresové centrum v regionu s nejmodernějším technickým vybavením včetně zařízení pro video konference je k dispozici v sousedním Orea Hotelu Voroněž I, vzdáleném cca 100m.

Hotelová recepce nabízí prodej suvenýrů a osobních potřeb, které jste si náhodou nevzali na cestu. Další služby jsou hostům k dispozici také v sousedním Orea Hotelu Voroněž I. Kadeřnictví a půjčování automobilů.

Akční nabídky

Doporučené akční nabídky

Relax balíček

Relax balíček

Rezervujte balíček v měsíci červnu a získejte 10% slevu!
Detail

Všechny akční nabídky

Odpočinek na cestách

Odpočinek na cestách

platí do 27.12.2015
Detail

Dárkové poukazy

Všechny dárkové poukazy

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje třídy H*** standard s koupelnou, WC, Wi-Fi a telefony s přímou volbou. Televizní přijímače se satelitním příjmem. Pokoje jsou vybaveny psacím stolem s lampou a místem pro denní opočinek ubytovaných hostů.

Klasická suite. Ložnice s dvěma pevnými lůžky a psacím stolem vč. lampičky, připojením Wi-Fi a minibarem. Součástí suite je obývací pokoj se sedací  soupravou a s TV přístrojem.

K dispozici hendikepovaným hostům je jeden pokoj, zařízený dle příslušných pravidel. Jedná se o plnohodnotný pokoj se speciální koupelnou, rozšířenými dveřmi, bezprahovou úpravou atd.

Kongres

Salonky Janáček a Lovecký v přízemí hotelu jsou využívány pro semináře, školení , rodinné a menší společenské události. Všechny salonky disponují denním osvětlením.

Hosté, ubytovaní v hotelu za výhodných cenových podmínek mohou využívat konferenční prostory sousedního OREA Hotelu Voroněž I.
Kongresové centrum OREA Hotelu Voroněž poskytuje možnost využití výstavní plochy do 1 087 m2 v multifunkčních prostorách. Všechny jednací místnosti jsou klimatizovány.

Kongresová hala až pro 700 osob s moderním konferenčním vybavením, technickým zázemím a kabinami pro simultánní tlumočení. Celý prostor lze rozdělit na tři části s možností individuálního odbavení účastníků na recepcích u jednotlivých částí.

Meeting Planner

Gastronomie

Restaurace Pálava
Restaurace v sousedství hotelové haly, nabízející příjemné prostředí a kvalitní gastronomii pro setkání s přáteli a obchodními partnery. Ideální podmínky pro stravování účastníků společenských akcí, školení a seminářů. Pochutnat si mohou na krajových specialitách i osvědčených lahůdkách mezinárodní kuchyně. Otevřeno denně od 6:30 do 22:30 hodin.

Při čekání na uvolnění vašeho stolu si můžete dopřát vhodný aperitiv u baru při vstupu do restaurace.

Vyberte si z nabídky jídelního lístku

Volný čas

Hosté mohou využít zajímavé možnosti v kulturní nabídce města Brna (divadla, koncerty, kina, výstavy, veletrhy)

Mezi nejvýznamějšími jmenujeme:

Moravská galerie
Muzeum města Brna
Dům umění města Brna
Starobrněnský klášter s památníkem Gregora Johana Mendla
Všechna tato zařízení nabízejí zajímavé expozice a aktuální výstavy ve větším počtu svých objektů.

Prohlídka historického centra Brna a hradu Špilberk s kouzelným výhledem na město a hradu Veveří.
Vřele doporučujeme jedinečnou prohlídku brněnského podzemí.
Město Brno nabízí obzvláště jedinečné památky z období funkcionalizmu. Tou, zajisté nejslavnější bude v březnu po rekonstrukci otevřená vila Tugendhat, zapsaná v seznamu světového dědictví UNESCO.

V blízkém okolí doporučujeme:

Za aktivitami a adrenalinem do Jungle parku, krátkou procházkou z našeho hotelu.
Výlet na Brněnskou přehradu s pěšími výlety do okolí přehrady nebo plavbu lodí až k největšímu hradnímu komplexu ve střední Evropě - hradu Veveří.
Výlet s dětmi do zoologické zahrady.
Na výlet lodí po přehradě a návštěvu ZOO lze získat zvýhodněnou rodinnou vstupenku.
Možnost zajištění vstupu do oblíbeného fitness a relaxačního centra v Orea Wellness Hotelu Santon v areálu přehrady.

Turistické tipy

Slavkovské bojiště
Nasajte atmosféru svého času největší bitvy tří císařů u Slavkova - Austerlitz. Z vrcholku Žuráň přehlédnete celé bojiště slavné bitvy z prosince roku 1805. Výlet můžete spojit s návštěvou barokního zámku Kouniců ve Slavkově a Mohyly míru.

Zřejmě až na další den si ponechte rozsáhlé prostory Moravského krasu s krápnikovými jeskyněmi Kateřinská, Sloupsko - Šošůvská a Balcarka. Nezapomenutelnou je plavba na podzemní řece v Punkevní jeskyni.

Při výletu ještě dále západním směrem navštívíte klášter Porta coeli v Předklášteří u Tišnova.

Při cestě na jih, do městečka Rajhrad, doporučujeme návštěvu benediktinského kláštera, barokně přestavěného J. B. Santinim. V klášteru se nachází také Památník písemnictví na Moravě a Muzeum Brněnska.

Cesta dále na jih může končit v Lednicko - Valtickém areálu zapsaném v seznamu UNESCO.

Výlety po četných hradech, zámcích a dalších památkách v našem kraji automobilem vám jistě vystačí na celý týden. Můžete ale využít zvýhodněných rodinných tarifů jihomoravského integrovaného systém, se kterým můžete navštívit i zajímavé cíle v rakouském pohraničí. Tuto dopravu doporučujeme při návštěvách vinařských oblastí, aby si všichni mohli vychutnat zkapalněné slunce jižní Moravy.

Akční nabídky - Orea Hotel Voroněž II

Dárkové poukazy - Orea Hotel Voroněž II

Kontaktovat  |  Poslat známému
 

Rezervace hotelu

Nezávazná poptávka

Akční nabídky

další akční nabídky

Dárkové poukazy

další dárkové poukazy

Kontakt

Hotel Voroněž II Brno***
Křížkovského 49
Brno 603 73

tel +420 543 142 020
fax +420 543 211 966
e-mail

OREA HOTELS:
www www.voronez2.cz
www www.orea.cz/voronez2
www m.orea.cz

Facebook Google+ Twitter Youtube

GPS: 49°11'5.98"N,16°35'1.36"E

zvětšit mapu

Vzdálenosti: Praha 200 km, Ostrava 180 km, Bratislava (SR) 135 km, Vídeň (Rakousko) 130 km.

Newsletter hotelu

(přihlaste se k odběru novinek hotelu...)
Čt Pá So
ČtSo
18/4 °C 21/9 °C 19/10 °C
Baby Friendly hotely
Darujte poukaz