OREA HOTELS senior pass

Jste-li naším stálým hostem nebo byste se jím rádi stali a již jste dosáhli věku 55 let, pak neváhejte a vstupte do našeho prestižního programu OREA HOTELS SENIOR PASS, který je určen pro vážené hosty, kteří pravidelně využívají služeb hotelového řetězce OREA HOTELS a mají zájem o náš exkluzivní seniorský program.

Členstvím v programu OREA HOTELS SENIOR PASS se stáváte naším váženým zákazníkem, pro kterého máme připravenu řadu exklusivních výhod, které oceníte při dovolené, léčebném lázeňském či rekondičním pobytu. Budete mít nárok na získání 20% slevy z pultových cen ubytování a stravování v hotelech OREA HOTELS. Zejména budete mít možnost získat výhodné nabídky pro seniory. Výhody a slevy můžete využívat pouze přímo v hotelech OREA HOTELS.

Pokud máte zájem o členství v tomto atraktivním programu, stačí pouze vyplnit přihlášku a odevzdat ji v recepci hotelu, ve kterém bydlíte, nebo ji zaslat na níže uvedenou adresu a pak jen čekat (maximálně 1 měsíc), až obdržíte doporučenou poštou kartu OREA HOTELS SENIOR PASS vystavenou na Vaše jméno.

Karta je přenosná, proto ji můžete půjčovat svým příbuzným a známým starším 55 let. Na jednu kartu mohou čerpat slevy až 4 osoby zároveň. Slevy nelze kombinovat s jinými slevami, tudíž nelze vyžadovat slevy na tzv. balíčky či speciální již zlevněné nabídky. Můžete je uplatňovat pouze přímo v OREA HOTELS, nikoliv u jiných zprostředkovatelů našich služeb.