OREA HOTELS & RESORTS senior pass

Jste-li naším stálým hostem nebo byste se jím rádi stali a již jste dosáhli věku 55 let, pak neváhejte a vstupte do našeho prestižního programu OREA HOTELS & RESORTS SENIOR PASS, který je určen pro vážené hosty, kteří pravidelně využívají služeb hotelového řetězce OREA HOTELS & RESORTS a mají zájem o náš exkluzivní seniorský program.

Členstvím v programu OREA HOTELS & RESORTS SENIOR PASS se stáváte naším váženým zákazníkem, pro kterého máme připravenu řadu exklusivních výhod, které oceníte při dovolené, léčebném lázeňském či rekondičním pobytu. Budete mít nárok na získání 20% slevy z pultových cen ubytování a stravování v hotelech OREA HOTELS & RESORTS. Zejména budete mít možnost získat výhodné nabídky pro seniory. Výhody a slevy můžete využívat pouze přímo v hotelech OREA HOTELS & RESORTS.

Pokud máte zájem o členství v tomto atraktivním programu, stačí pouze vyplnit přihlášku a odevzdat ji v recepci hotelu, ve kterém bydlíte, nebo ji zaslat na níže uvedenou adresu a pak jen čekat (maximálně 1 měsíc), až obdržíte doporučenou poštou kartu OREA HOTELS & RESORTS SENIOR PASS vystavenou na Vaše jméno.

Karta je přenosná, proto ji můžete půjčovat svým příbuzným a známým starším 55 let. Na jednu kartu mohou čerpat slevy až 4 osoby zároveň. Slevy nelze kombinovat s jinými slevami, tudíž nelze vyžadovat slevy na tzv. balíčky či speciální již zlevněné nabídky. Můžete je uplatňovat pouze přímo v OREA HOTELS & RESORTS, nikoliv u jiných zprostředkovatelů našich služeb.