Resort Sklář Harrachov

starstarstarstar

Rezervovat Pořádat konferenci
Vítejte v hotelu, který splní Vaše sny o skvělé dovolené. U nás zapomenete na starosti všedního dne, pochutnáte si na výtečném jídle a pití, necháte se hýčkat v Relax & Care centru a uděláte něco pro své zdraví při některé ze široké nabídky sportovních aktivit.

Popis

Orea Resort Sklář Harrachov se nachází v klidné poloze na kraji lesa v nadmořské výšce 700 m, přesto je z centra Harrachova vzdálený pouze 5 minut chůze.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Akční nabídky

Speciální akce! Realizujte svůj pobyt od 01.06. do 31.08. 2015 a ušetřete 15%

Sportovní balíček

Sportovní balíček

platí do 10.12.2015
Detail

Všechny akční nabídky

Seniorský balíček

Seniorský balíček

platí do 21.12.2015
Detail
Silvestr 2015

Silvestr 2015

platí do 02.01.2016
Detail
Zlaté vánoční svátky

Zlaté vánoční svátky

platí do 26.12.2015
Detail
Wellness víkend

Wellness víkend

platí do 20.12.2015
Detail
Romantika na horách

Romantika na horách

platí do 20.12.2015
Detail

Dárkové poukazy

Všechny dárkové poukazy

Wellness víkend

Wellness víkend

Cena 5.980,-
Detail

Ubytování

Ubytování

Ve všech 171 pokojích se snoubí funkční komfort s elegantním designem světlých interiérů, vyvedených v teplých barvách.
Pokoje jsou vybaveny WC a sprchou, fénem, satelitním LCD televizorem, telefonem, trezorem, bezplatným přístupem na internet prostřednictvím WiFi
a balkonem (většina pokojů).

Hotelové pokoje jsou příjemným místem pro Váš odpočinek.

Kategorie pokojů:

Jednolůžkový pokoj Exclusive

 • velikost pokoje 18m2
 • jedna postel
  (za příplatek možno objednat double single use)
 • koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem
 • televize se statelitním příjmem,
  telefon s přímou volbou
 • bezplatné WiFi, trezor

Dvoulůžkový pokoj Exclusive

 • velikost pokoje 23m2
 • double bed s možností jedné přistýlky
 • koupelna se srpchovým koutem, WC a fénem
 • LCD televize se satelitním příjmem,
  telefon s přímou volbou
 • bezplatné WiFi, trezor
dvouluzkovy pokoj

Rodinný pokoj Exclusive

 • velikost pokoje 40m2
 • dva pokoje s jedním sociálním zařízením a šatnou
 • double bed v jednom pokoji,
  druhý pokoj s poschoďovou postelí pro děti
 • koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem
 • LCD televize se statelitním příjmem,
  telefon s přímou volbou
 • bezplatné WiFi, trezor
rodinný pokoj

Executive Suite

 • velikost pokoje 42m2
 • dva pokoje s jedním sociálním zažízením a šatnou
 • double bed v jednom pokoji, druhý pokoj je zařízen
  jako obývací pokoj či pracovna
 • koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem
 • VIP Wellness treatment na pokoji, minibar
 • 2x LCD televize se satelitním příjmem,
  telefon s přímou volbou
 • bezplatné WiFi, trezor
executive suite

Prezitentské apartmá

 • velikost pokoje 85m2
 • mezonetový pokoj se třemi ložnicemi,
  obývacím pokojem a šatnou
 • 2x koupelna (jedna s vanou), WC a fénem
 • VIP Wellness treatment na pokoji, minibar
 • 3x LCD televize se satelitním příjmem,
  telefon s přímou volbou
 • bezplatné WiFi, trezor
prezidentské apartma

Zůstaňte v pohybu i na svých cestách s FITHALL.cz

Díky spolupráci s portálem FITTHALL.cz si můžete nyní vyzkoušet jógu, pilates, ale i posílit své problémové partie přímo na svých hotelových pokojích. Umožní Vám to cvičební videa, která jsou součátí televizního programu

Velkou výhodou také je, že v pohybové aktivitě můžete bez problémů pokračovat i po svém návratu domů. Stačí jen kliknout na www.fithall.cz.

logo

Kongres

OREA Resort Sklář je ideálním místem pro Vaše firemní jednání, konference a kulturní akce. Největší devízou hotelu je bezesporu jeho velká kapcita 380 lůžek ve 169 pokojích.

K dispozici je Vám konferenční centrum s nejmodernějším technickým vybavením, multifunkčním kongresovým sálem, 4 salónky, business barem a bezplatným internetem prostřednictvím Wi-Fi.

Samozřejmostí jsou kompletní kongresové služby na klíč, včetně cateringu a outdoorových programů.

Podrobné informace naleznete v naší konferenční a cateringové nabídce. Konferenční nabídka ke stažení zde:

Meeting Planner

Gastronomie

Hotelová restaurace
V hotelové restauraci podáváme každý den snídaně formou buffetu s Vital koutkem. Každou neděli pro Vás pořádáme Sekt Breakfast s dalšími specialitami pravé francouzské snídaně. K dispozici jsou Vám také večeře formou bohatého buffetu s velkým salátovým barem a širokou nabídkou předkrmů, výběrem z 5-ti hlavních chodů a bohatého dezertového buffetu, které pro Vás každý den připravuje náš šéfkuchař David Micka se svým týmem.

Bella Vista Club Restaurant
Je další možností jak si v Orea Resort Sklář Harrachov dopřát vynikajícího jídla a pití. Restaurant a'la Carte Vám nabízí naši jedinečnou domácí a zahraniční kuchyni ve spojení s Pilsner Urquell či moravskými víny z naší bohaté vinotéky.

Jack Daniel's Central Bar
Vás zve k příjemnému posezení u krbu s přáteli u sklenky dobrého vína či lahodného šálku kávy.
Večer si můžete zpříjemnit partií kulečníku a vychutnat si nabídku více jak 120 druhů míchaných nápojů. 
V Jack Daniel's Central Baru pravidleně pořádáme večery s živou hudbou a soutěže o zajímavé ceny.

Wellness

Relaxační a wellness centrum je ideální nabídkou pro využití Vašeho volného času nebo při nepřízni počasí. V příjemném prostředí našeho wellness centra nebo relax & care centra načerpáte novou sílu a energii během našich procedur za doprovodu relaxační hudby.

Wellness centrum
Voda, jak je známo, je nejen životadárná tekutina, ale rovněž vodní procedury nám pomáhají k regeneraci svalů, odbourávají stres a navozují pocit absolutní relaxace. V našem hotelovém wellness centru můžete využít těchto služeb...

Hotelový bazén
vyhřívaný bazén s teplotou vody 26 stupňů o velikosti 12 x 6 metrů

Whirlpool
příjemná vodní procedura v hodná jako přípravná procedura před masážemi či pobytu v sauně. Má příznivé účinky na uvolnění svalů, zlepšení prokrvení svalů a celkové relaxaci 

Sauna
podporuje celkovou regeneraci a relaxaci organismu

Parní lázeň
inhalace páry a celková regenerace dýchacích cest, kdy vysoká vlhkost vzduchu podporuje celkovou regeneraci kůže

Otevírací doba:
Naše wellness centrum je pro Vás otevřeno denně od 07:00 do 11:00 hodin a 13:00 do 21:00 hodin.

Cena:
Pro hotelové hosty je wellness centrum zdarma v čase od 07:00 do 11:00 hodin a od 13:00 do 21:00 hodin. Pro nehotelové hosty je vstup 200,- korun za osobu na hodinu nebo 300,- korun za osobu na dvě hodiny. Místa v hotelovém wellness centru není potřeba rezervovat. V případě rezervací velkých uzavřených skupin nás kontaktujte na tel. 481 560 111

Relax Centrum
V našem hotelovém Relax & Care centru Vám nabízíme celkovou regenaraci organismu, profesionální péči našich pracovníků ve spojení s přírodními produkty, které Vám zaručí úlevu po každodenní námaze. K dispozici jsou Vám následující relaxační a rehabilitační procedury a mnoho dalších služeb.

Celou nabídku našeho Relax & Care Centra si můžete stáhnout zde

Volný čas

Relax & Wellness

Relaxační a wellness centrum je ideální nabídkou pro využití Vašeho volného času nebo při nepřízni počasí. V příjemném prostředí našeho wellness centra nebo relax & care centra načerpáte novou sílu a energii během našich procedur za doprovodu relaxační hudby.

Horská kola
Půjčovna horských kol v hotelu, je v provozu každý den v období letní sezóny. Kola si zde můžete vypůjčit jak na půl dne tak na celý den. Půjčovné je 150,- korun za kolo na půl dne a 300,- korun na celý den. K dispozici pro Vaše děti rovněž dětská kola.

Tenisová hala a tenisový kurt
Udržovaný tenisový kurt je u hotelu v provozu denně od 09:00 do 21:00 hodin v případě nepřízně počasí je možno využít tenisovou halu. Rakety a tenisové míčky jsou zdarma k zapůjčení na hotelové recepci. Poplatek za tenisový kurt je 150,- korun na hodinu, za tenisovou halu je to 200,- korun na hodinu. Nutná rezervace míst na recepci hotelu.

Stolní tenis
Stůl na stolní tenis je umístěn vedle lobby baru v oddělené místnosti. Rakety a míčky jsou zdarma k zapůjčení na hotelové recepci. Stolní tenis je v provozu denně od 09:00 do 24:00 hodin. Poplatek za pronájem je 90,- korun na hodinu. Nutná rezervace míst na recepci hotelu.

Billiard
Billiardový stůl je umístěn v zadní části lobby baru. Tága a koule jsou zdarma k zapůjčení na hotelové recepci. Billiárd je v provozu denně od 09:00 do 24:00 hodin. Poplatek za pronájem je 90,- korun na hodinu. Nutná rezervace míst na recepci hotelu.

Volný čas v Harrachově

Bobová dráha Harrachov
Špičková zahraniční technologie bobové dráhy umožňuje v Harrachově vrcholný zážitek z jízdy.Tato atrakce je určena pro všechny od 2 do 100 let. Rychlost bobu ovládají jezdci sami pomocí brzdové páky a tak si každý zvolí své vlastní tempo, které mu vyhovuje. Na bobové dráze lze jezdit samostatně nebo ve dvojici se svými dětmi či kamarády.

Bowling v Harrachově
Bowlingový club v Harrachově je umístěn v nedalekém areálu ADOS, cca. 15 minut pěšky od hotelu. Club je vybaven čtyřmi bowlingovými dráhami. O víkendech doporučujeme rezervaci dráhy předem, tuto rezervaci Vám ochotně zajistí hotelová recepce. Otevírací doba je od 13:00 do 01:00 hodin. Cena za pronájem dráhy je od 290,- korun na hodinu.

Golf v Harrachově
Harrachov – zelený svět Krkonoš. Jsme jediným hřištěm v Krkonoších s nainstalovanými odpališti pro nejmenší golfisty v rámci projektu rodinný golf - "Family Courses", děti se tak stávají rovnocennými partnery svých rodičů. Poloha hřiště v horském středisku umožňuje spojit golf s rodinnou dovolenou. Jedná se o nejvýše položené hřiště v Čechách (730 m n.m.) zasazené do krásné přírody západních Krkonoš. 9 jamkové hřiště zapojené do projektu Family Courses. Par hřiště 60, délka 2 992 m ze žlutých odpališť. Je možno využít další aktivity - horská kola, tenis, horská turistika, mini golf, koupaliště.

Lanové centrum Harrachov
Lanové centrum PROUD – Harrachov se nachází v Krkonošském národním parku na soutoku řeky Jizery s Mumlavou. Areál se rozkládá na ploše cca 5.500 m2 a celý je situován čistě v přírodě. Při programu Vás tedy nebude nic rozptylovat a vy si tak budete moci intenzivně vychutnat jedinečné zážitky. V lanovém centru na vás čeká areál nízkých překážek, nově otevřený areál nízkých týmových překážek, tréninková stěna, několik aktivit zvaných "problem solving", dále pak 10 individuálních a 5 týmových vysokých překážek (výšky od 4 do 11 metrů) a na závěr věž (Challenge tower) s několika vertikálními překážkami a plošinou ve výšce 12 metrů. Z této plošiny vede lanovka dlouhá 80 metrů.

Monkey Park Harrachov
Jedná se o 273 m dlouhé lanové centrum se 14 překážkami pojmenované jako MONKEYPARK, je situováno přímo v areálu a z části, 84m lanovým přejezdem (lanovkou), i nad bobovou dráhou Harrachov. MONKEYPARK je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. Je projektován a koncipován tak, aby ho mohl absolvovat i absolutně netrénovaný turista nebo dítě od dané výšky. Návštěvník Špindlerova Mlýna a Harrachova, se tak zde bude moci kromě svezení na bobové dráze věnovat na jednom místě i další atraktivní aktivitě. Atraktivita MONKEYPARKU spočívá v postupném zdolávání překážek zavěšených na lanech mezi stromy ve výšce 3 - 7 metrů. Na stromech jsou přitom připevněny mezi jednotlivými překážkami speciální základny, na nichž si návštěvník jednak odpočine a také se přesune po překonání jedné překážky na druhou.

Turistické tipy

Sklárna Harrachov
Sklárna Novosad a syn je soukromá, druhá nejstarší sklárna v Čechách. Byla založena před rokem 1712 na jilemnickém panství hrabat Harrachů. Zachoval se zde tradiční způsob výroby. Unikátní 100 let stará historická brusírna skla, která je poháněná transmisemi a vodní turbínou. Vše je v téměř původní podobě a plně funkční. Sortiment výroby tvoří luxusní nápojové sklo, užitkové sklo a křišťálové lustry. V roce 2002 byl přímo v areálu sklárny přistaven minipivovar s restaurací. Zde se naskýtá vyhlídka do hutní haly s pecemi a tak náštěvníci mohou shlédnout skláře přímo při práci.

Muzeum Skla Harrachov
Muzeum skla je součástí sklárny. Obsahuje historicky a technologicky ucelenou sbírku historického skla z produkce harrachovské sklárny.

Pivovar Harrachov
Minipivovar s restaurací byl postaven v roce 2002 přímo v areálu sklárny a sousedí s hlavní hutní halou sklárny. Z restaurace je tak možné sledovat prosklenou stěnou výrobu skla. Je také možné jít z restaurace do hutní haly na ochoz nad pecemi, rozpálenými do červena, kde na každého dýchne příjemné teplo. V restauraci je umístěna "varna". Je to součást pivovaru, kde se přímo před očima hostů vaří místní kvasnicové pivo. Aby byla zaručena kvalita, chuť a blahodárný účinek piva na lidský organismus, používají se k jeho výrobě pouze přírodní suroviny (slad, chmel) a voda z vlastní asi 100 let staré studny. Před očima hostů tak probíhá první fáze výroby piva - vaření. Proces pak pokračuje o patro níž v pivovarnickém sklepě kvašením a zráním. Tam je možno nahlédnout pouze přes sklo z hutní haly. Vyrábí se zde dva druhy světlého piva - 8% Huťské výčepní, 12% ležák František (podle majitele) a černé pivo 12% Čerťák. Restaurace nabízí obvyklý sortiment jídel a nápojů a některé pivní speciality. Při vaření piva je navíc možné ochutnat "sladinu", jednu z prvních fází piva. Je to vývar ze sladu a podává se buď čistá nebo s rumem. Jako zpestření jsou na stolech rozmístěny misky se sladem (naklíčeným a usušeným ječmenem), který se pojídá jako doplněk k pivu.

Ski Muzeum Harrachov
Tradice Krakonoše - sklářství - lesnická činnost - doly - předměty užitné z minulosti - vývoj lyží (univerzální, běžky, skočky) - maketa obřího můstku - sportovní ocenění našich sportovců

Hornické muzeum v Harrachově
Hornické muzeum a prohlídková štola byly otevřeny v březnu roku 2003 v úrovni bývalého štolového patra. V muzeu jsou ukázky minerálů fluoritových ložisek, nástroje a pomůcky používané při těžbě, mapy a fotografie dokumentující práci na zdejším ložisku. Prohlídková štola je dlouhá zhruba 1000 m, trasa vedená typickým prostředím rudného dolu je vysypána štěrkovou drtí a osvětlena, průměrná roční tep­lota je 10–12°C (návštěvníkům doporučujeme teplejší oblečení). Návštěvníci jsou vybaveni ochrannou přilbou a pláštěm a kromě kompletního těžního stroje zde uvidí důlní vozy, akumulátorovou lokomotivu, důlní nakladač aj. Prohlídka s výkladem průvodce trvá asi jednu hodinu a návštěvníci poznají práci v dnes již neexistujících rudných dolech.

Mumlavský vodopád
V údolí říčky Mumlavy přibližně 1,5 km od Harrachova najdete cca 10 m vysoký Mumlavský vodopád. Ten je jedním z nejkrásnějších a také nejmohutnějších v celé České republice. Jen pár desítek metrů proti proudu řeky naleznete také zajímavý erozní útvar - tzv. Obří kotle (obří hrnce) - balvany a skalní plotny s "mísami", které proud dále prohlubuje. Návštěva tohoto místa může být vhodným výletem jak pro seniory, tak i pro rodiče s malými dětmi. Cestou k Mumlavskému vodopádu budete míjet i Hornické muzeum nebo Liščí stezku, která zábavnou formou seznamuje děti s lesem a jeho obyvateli.

Krkonošské muzeum Šindelka
Expozice je umístěna v žulové budově, která je známá jako Šindelka. Šindelová střešní krytina se zde vyráběla od počátku 19. stol. až do 30. let 20. století. Posledních 60 tisíc šindelů vyrobených v roce 1934 bylo použito na starou Labskou boudu. Lesnická expozice je umístěna v přízemí budovy a seznamuje návštěvníky s celou lesnickou problematikou, od vytěžení lesního porostu přes přiblížení kmenů k cestám a jejich odvoz k dalšímu zpracování až po následnou obnovu lesa a péči o něj. Myslivecká expozice v patře budovy se věnuje myslivosti od historie po současnost: připomíná např. myslivecké tradice, lovnou zvěř, lovecké zbraně a psy, myslivost v umění a běžném životě.

Největší atrakcí - zvláště pro dětské návštěvníky - je prostor "přezimovací obůrky", kde se kolem krmelce s různými druhy krmení sešlo několik lesních zvířat. Jelen, srnec, divočák, liška, zajíc a ptáci - celkem 14 vycpanin, přičemž v celé expozici jich lze napočítat 32. Na pěti místech expozice běží nepřetržitě krátké videopořady bez komentáře k jednotlivým tématům a v patře je navíc promítací kout s projekcí krásných záběrů z přírody, doplněných hudebním doprovodem.

Ozubnicová železnice Tanvald – Harrachov
Jediná ozubnicová železnice České republiky představuje jedinečnou kulturní a technickou památku. Vlaky na této trati kdysi překonávaly několik set metrů převýšení a na nejstrmějším úseku z Tanvaldu do Kořenova proto využívaly ozubnici. Jen málokterá železnice se může pyšnit tolika "nej" jako jizerskohorsko-krkonošská železniční trať Tanvald - Harrachov, kterou najdeme v jízdním řádu pod číslem 035. Zajímavá je nejen unikátním stavebním provedením, ale také svojí bohatou historií. Stala se pravidelným cílem cest pro obdivovatele železnice a technických památek z celé Evropy a v roce 1992 byl úsek Tanvald - Kořenov prohlášen Ministerstvem kultury ČR za kulturní památku.

Akční nabídky - Orea Resort Sklář Harrachov

Dárkové poukazy - Orea Resort Sklář Harrachov

Kontaktovat  |  Poslat známému
 

Rezervace hotelu

Nezávazná poptávka

Akční nabídky

další akční nabídky

Dárkové poukazy

další dárkové poukazy

Kontakt

Resort Sklář Harrachov****
Harrachov 520
Harrachov 512 46

tel +420 481 560 111
fax +420 481 560 560
e-mail

OREA HOTELS:
www www.sklar.cz
www www.orea.cz/sklar
www m.orea.cz

Facebook Google+ Twitter Youtube

GPS: 50°46'33.67"N,15°25'50.84"E

zvětšit mapu

Vzdálenosti: Praha 125 km, Zittau 70 km, Jelenia Góra 35 km.

Newsletter hotelu

(přihlaste se k odběru novinek hotelu...)
So Ne Po
SoNePo
16/8 °C 17/9 °C 19/8 °C
Baby Friendly hotely
Darujte poukaz