Resort Sklář Harrachov

starstarstarstar

Rezervovat Pořádat konferenci
Vítejte v hotelu, který splní Vaše sny o skvělé dovolené. U nás zapomenete na starosti všedního dne, pochutnáte si na výtečném jídle a pití, necháte se hýčkat v Relax & Care centru a uděláte něco pro své zdraví při některé ze široké nabídky sportovních aktivit.

Popis

Orea Resort Sklář Harrachov se nachází v klidné poloze na kraji lesa v nadmořské výšce 700 m, přesto je z centra Harrachova vzdálený pouze 5 minut chůze.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Akční nabídky

Všechny akční nabídky

Wellness víkend

Wellness víkend

platí do 20.12.2015
od 1.495,- Kč os. / noc
Detail
Romantika na horách

Romantika na horách

platí do 20.12.2015
od 1.850,- Kč os. / noc
Detail
Sportovní balíček

Sportovní balíček

platí do 10.12.2015
od 1.450,- Kč os. / noc
Detail

Dárkové poukazy

Všechny dárkové poukazy

Wellness víkend

Wellness víkend

Cena 5.980,-
Detail

Ubytování

Ubytování

Ve všech 171 pokojích se snoubí funkční komfort s elegantním designem světlých interiérů, vyvedených v teplých barvách.
Pokoje jsou vybaveny WC a sprchou, fénem, satelitním LCD televizorem, telefonem, trezorem, bezplatným přístupem na internet prostřednictvím WiFi
a balkonem (většina pokojů).

Hotelové pokoje jsou příjemným místem pro Váš odpočinek.

Kategorie pokojů:

Jednolůžkový pokoj Exclusive

 • velikost pokoje 18m2
 • jedna postel
  (za příplatek možno objednat double single use)
 • koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem
 • televize se statelitním příjmem,
  telefon s přímou volbou
 • bezplatné WiFi, trezor

Dvoulůžkový pokoj Exclusive

 • velikost pokoje 23m2
 • double bed s možností jedné přistýlky
 • koupelna se srpchovým koutem, WC a fénem
 • LCD televize se satelitním příjmem,
  telefon s přímou volbou
 • bezplatné WiFi, trezor
dvouluzkovy pokoj

Rodinný pokoj Exclusive

 • velikost pokoje 40m2
 • dva pokoje s jedním sociálním zařízením a šatnou
 • double bed v jednom pokoji,
  druhý pokoj s poschoďovou postelí pro děti
 • koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem
 • LCD televize se statelitním příjmem,
  telefon s přímou volbou
 • bezplatné WiFi, trezor
rodinný pokoj

Executive Suite

 • velikost pokoje 42m2
 • dva pokoje s jedním sociálním zažízením a šatnou
 • double bed v jednom pokoji, druhý pokoj je zařízen
  jako obývací pokoj či pracovna
 • koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem
 • VIP Wellness treatment na pokoji, minibar
 • 2x LCD televize se satelitním příjmem,
  telefon s přímou volbou
 • bezplatné WiFi, trezor
executive suite

Prezitentské apartmá

 • velikost pokoje 85m2
 • mezonetový pokoj se třemi ložnicemi,
  obývacím pokojem a šatnou
 • 2x koupelna (jedna s vanou), WC a fénem
 • VIP Wellness treatment na pokoji, minibar
 • 3x LCD televize se satelitním příjmem,
  telefon s přímou volbou
 • bezplatné WiFi, trezor
prezidentské apartma

Zůstaňte v pohybu i na svých cestách s FITHALL.cz

Díky spolupráci s portálem FITTHALL.cz si můžete nyní vyzkoušet jógu, pilates, ale i posílit své problémové partie přímo na svých hotelových pokojích. Umožní Vám to cvičební videa, která jsou součátí televizního programu

Velkou výhodou také je, že v pohybové aktivitě můžete bez problémů pokračovat i po svém návratu domů. Stačí jen kliknout na www.fithall.cz.

logo

Kongres

OREA Resort Sklář je ideálním místem pro Vaše firemní jednání, konference a kulturní akce. Největší devízou hotelu je bezesporu jeho velká kapcita 380 lůžek ve 169 pokojích.

K dispozici je Vám konferenční centrum s nejmodernějším technickým vybavením, multifunkčním kongresovým sálem, 4 salónky, business barem a bezplatným internetem prostřednictvím Wi-Fi.

Samozřejmostí jsou kompletní kongresové služby na klíč, včetně cateringu a outdoorových programů.

Podrobné informace naleznete v naší konferenční a cateringové nabídce. Konferenční nabídka ke stažení zde:

Meeting Planner

Gastronomie

Hotelová restaurace
V hotelové restauraci podáváme každý den snídaně formou buffetu s Vital koutkem. Každou neděli pro Vás pořádáme Sekt Breakfast s dalšími specialitami pravé francouzské snídaně. K dispozici jsou Vám také večeře formou bohatého buffetu s velkým salátovým barem a širokou nabídkou předkrmů, výběrem z 5-ti hlavních chodů a bohatého dezertového buffetu, které pro Vás každý den připravuje náš šéfkuchař David Micka se svým týmem.

Bella Vista Club Restaurant
Je další možností jak si v Orea Resort Sklář Harrachov dopřát vynikajícího jídla a pití. Restaurant a'la Carte Vám nabízí naši jedinečnou domácí a zahraniční kuchyni ve spojení s Pilsner Urquell či moravskými víny z naší bohaté vinotéky.

Jack Daniel's Central Bar
Vás zve k příjemnému posezení u krbu s přáteli u sklenky dobrého vína či lahodného šálku kávy.
Večer si můžete zpříjemnit partií kulečníku a vychutnat si nabídku více jak 120 druhů míchaných nápojů. 
V Jack Daniel's Central Baru pravidleně pořádáme večery s živou hudbou a soutěže o zajímavé ceny.

Wellness

Relaxační a wellness centrum je ideální nabídkou pro využití Vašeho volného času nebo při nepřízni počasí. V příjemném prostředí našeho wellness centra nebo relax & care centra načerpáte novou sílu a energii během našich procedur za doprovodu relaxační hudby.

Wellness centrum
Voda, jak je známo, je nejen životadárná tekutina, ale rovněž vodní procedury nám pomáhají k regeneraci svalů, odbourávají stres a navozují pocit absolutní relaxace. V našem hotelovém wellness centru můžete využít těchto služeb...

Hotelový bazén
vyhřívaný bazén s teplotou vody 26 stupňů o velikosti 12 x 6 metrů

Whirlpool
příjemná vodní procedura v hodná jako přípravná procedura před masážemi či pobytu v sauně. Má příznivé účinky na uvolnění svalů, zlepšení prokrvení svalů a celkové relaxaci 

Sauna
podporuje celkovou regeneraci a relaxaci organismu

Parní lázeň
inhalace páry a celková regenerace dýchacích cest, kdy vysoká vlhkost vzduchu podporuje celkovou regeneraci kůže

Otevírací doba:
Naše wellness centrum je pro Vás otevřeno denně od 07:00 do 11:00 hodin a 13:00 do 21:00 hodin.

Cena:
Pro hotelové hosty je wellness centrum zdarma v čase od 07:00 do 11:00 hodin a od 13:00 do 21:00 hodin. Pro nehotelové hosty je vstup 200,- korun za osobu na hodinu nebo 300,- korun za osobu na dvě hodiny. Místa v hotelovém wellness centru není potřeba rezervovat. V případě rezervací velkých uzavřených skupin nás kontaktujte na tel. 481 560 111

Relax Centrum
V našem hotelovém Relax & Care centru Vám nabízíme celkovou regenaraci organismu, profesionální péči našich pracovníků ve spojení s přírodními produkty, které Vám zaručí úlevu po každodenní námaze. K dispozici jsou Vám následující relaxační a rehabilitační procedury a mnoho dalších služeb.

Celou nabídku našeho Relax & Care Centra si můžete stáhnout zde

Volný čas

Relax & Wellness

Relaxační a wellness centrum je ideální nabídkou pro využití Vašeho volného času nebo při nepřízni počasí. V příjemném prostředí našeho wellness centra nebo relax & care centra načerpáte novou sílu a energii během našich procedur za doprovodu relaxační hudby.

Horská kola
Půjčovna horských kol v hotelu, je v provozu každý den v období letní sezóny. Kola si zde můžete vypůjčit jak na půl dne tak na celý den. Půjčovné je 150,- korun za kolo na půl dne a 300,- korun na celý den. K dispozici pro Vaše děti rovněž dětská kola.

Tenisová hala a tenisový kurt
Udržovaný tenisový kurt je u hotelu v provozu denně od 09:00 do 21:00 hodin v případě nepřízně počasí je možno využít tenisovou halu. Rakety a tenisové míčky jsou zdarma k zapůjčení na hotelové recepci. Poplatek za tenisový kurt je 150,- korun na hodinu, za tenisovou halu je to 200,- korun na hodinu. Nutná rezervace míst na recepci hotelu.

Stolní tenis
Stůl na stolní tenis je umístěn vedle lobby baru v oddělené místnosti. Rakety a míčky jsou zdarma k zapůjčení na hotelové recepci. Stolní tenis je v provozu denně od 09:00 do 24:00 hodin. Poplatek za pronájem je 90,- korun na hodinu. Nutná rezervace míst na recepci hotelu.

Billiard
Billiardový stůl je umístěn v zadní části lobby baru. Tága a koule jsou zdarma k zapůjčení na hotelové recepci. Billiárd je v provozu denně od 09:00 do 24:00 hodin. Poplatek za pronájem je 90,- korun na hodinu. Nutná rezervace míst na recepci hotelu.

Volný čas v Harrachově

Bobová dráha Harrachov
Špičková zahraniční technologie bobové dráhy umožňuje v Harrachově vrcholný zážitek z jízdy.Tato atrakce je určena pro všechny od 2 do 100 let. Rychlost bobu ovládají jezdci sami pomocí brzdové páky a tak si každý zvolí své vlastní tempo, které mu vyhovuje. Na bobové dráze lze jezdit samostatně nebo ve dvojici se svými dětmi či kamarády.

Bowling v Harrachově
Bowlingový club v Harrachově je umístěn v nedalekém areálu ADOS, cca. 15 minut pěšky od hotelu. Club je vybaven čtyřmi bowlingovými dráhami. O víkendech doporučujeme rezervaci dráhy předem, tuto rezervaci Vám ochotně zajistí hotelová recepce. Otevírací doba je od 13:00 do 01:00 hodin. Cena za pronájem dráhy je od 290,- korun na hodinu.

Golf v Harrachově
Harrachov – zelený svět Krkonoš. Jsme jediným hřištěm v Krkonoších s nainstalovanými odpališti pro nejmenší golfisty v rámci projektu rodinný golf - "Family Courses", děti se tak stávají rovnocennými partnery svých rodičů. Poloha hřiště v horském středisku umožňuje spojit golf s rodinnou dovolenou. Jedná se o nejvýše položené hřiště v Čechách (730 m n.m.) zasazené do krásné přírody západních Krkonoš. 9 jamkové hřiště zapojené do projektu Family Courses. Par hřiště 60, délka 2 992 m ze žlutých odpališť. Je možno využít další aktivity - horská kola, tenis, horská turistika, mini golf, koupaliště.

Lanové centrum Harrachov
Lanové centrum PROUD – Harrachov se nachází v Krkonošském národním parku na soutoku řeky Jizery s Mumlavou. Areál se rozkládá na ploše cca 5.500 m2 a celý je situován čistě v přírodě. Při programu Vás tedy nebude nic rozptylovat a vy si tak budete moci intenzivně vychutnat jedinečné zážitky. V lanovém centru na vás čeká areál nízkých překážek, nově otevřený areál nízkých týmových překážek, tréninková stěna, několik aktivit zvaných "problem solving", dále pak 10 individuálních a 5 týmových vysokých překážek (výšky od 4 do 11 metrů) a na závěr věž (Challenge tower) s několika vertikálními překážkami a plošinou ve výšce 12 metrů. Z této plošiny vede lanovka dlouhá 80 metrů.

Monkey Park Harrachov
Jedná se o 273 m dlouhé lanové centrum se 14 překážkami pojmenované jako MONKEYPARK, je situováno přímo v areálu a z části, 84m lanovým přejezdem (lanovkou), i nad bobovou dráhou Harrachov. MONKEYPARK je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. Je projektován a koncipován tak, aby ho mohl absolvovat i absolutně netrénovaný turista nebo dítě od dané výšky. Návštěvník Špindlerova Mlýna a Harrachova, se tak zde bude moci kromě svezení na bobové dráze věnovat na jednom místě i další atraktivní aktivitě. Atraktivita MONKEYPARKU spočívá v postupném zdolávání překážek zavěšených na lanech mezi stromy ve výšce 3 - 7 metrů. Na stromech jsou přitom připevněny mezi jednotlivými překážkami speciální základny, na nichž si návštěvník jednak odpočine a také se přesune po překonání jedné překážky na druhou.

Turistické tipy

Sklárna Harrachov
Sklárna Novosad a syn je soukromá, druhá nejstarší sklárna v Čechách. Byla založena před rokem 1712 na jilemnickém panství hrabat Harrachů. Zachoval se zde tradiční způsob výroby. Unikátní 100 let stará historická brusírna skla, která je poháněná transmisemi a vodní turbínou. Vše je v téměř původní podobě a plně funkční. Sortiment výroby tvoří luxusní nápojové sklo, užitkové sklo a křišťálové lustry. V roce 2002 byl přímo v areálu sklárny přistaven minipivovar s restaurací. Zde se naskýtá vyhlídka do hutní haly s pecemi a tak náštěvníci mohou shlédnout skláře přímo při práci.

Muzeum Skla Harrachov
Muzeum skla je součástí sklárny. Obsahuje historicky a technologicky ucelenou sbírku historického skla z produkce harrachovské sklárny.

Pivovar Harrachov
Minipivovar s restaurací byl postaven v roce 2002 přímo v areálu sklárny a sousedí s hlavní hutní halou sklárny. Z restaurace je tak možné sledovat prosklenou stěnou výrobu skla. Je také možné jít z restaurace do hutní haly na ochoz nad pecemi, rozpálenými do červena, kde na každého dýchne příjemné teplo. V restauraci je umístěna "varna". Je to součást pivovaru, kde se přímo před očima hostů vaří místní kvasnicové pivo. Aby byla zaručena kvalita, chuť a blahodárný účinek piva na lidský organismus, používají se k jeho výrobě pouze přírodní suroviny (slad, chmel) a voda z vlastní asi 100 let staré studny. Před očima hostů tak probíhá první fáze výroby piva - vaření. Proces pak pokračuje o patro níž v pivovarnickém sklepě kvašením a zráním. Tam je možno nahlédnout pouze přes sklo z hutní haly. Vyrábí se zde dva druhy světlého piva - 8% Huťské výčepní, 12% ležák František (podle majitele) a černé pivo 12% Čerťák. Restaurace nabízí obvyklý sortiment jídel a nápojů a některé pivní speciality. Při vaření piva je navíc možné ochutnat "sladinu", jednu z prvních fází piva. Je to vývar ze sladu a podává se buď čistá nebo s rumem. Jako zpestření jsou na stolech rozmístěny misky se sladem (naklíčeným a usušeným ječmenem), který se pojídá jako doplněk k pivu.

Ski Muzeum Harrachov
Tradice Krakonoše - sklářství - lesnická činnost - doly - předměty užitné z minulosti - vývoj lyží (univerzální, běžky, skočky) - maketa obřího můstku - sportovní ocenění našich sportovců

Hornické muzeum v Harrachově
Hornické muzeum a prohlídková štola byly otevřeny v březnu roku 2003 v úrovni bývalého štolového patra. V muzeu jsou ukázky minerálů fluoritových ložisek, nástroje a pomůcky používané při těžbě, mapy a fotografie dokumentující práci na zdejším ložisku. Prohlídková štola je dlouhá zhruba 1000 m, trasa vedená typickým prostředím rudného dolu je vysypána štěrkovou drtí a osvětlena, průměrná roční tep­lota je 10–12°C (návštěvníkům doporučujeme teplejší oblečení). Návštěvníci jsou vybaveni ochrannou přilbou a pláštěm a kromě kompletního těžního stroje zde uvidí důlní vozy, akumulátorovou lokomotivu, důlní nakladač aj. Prohlídka s výkladem průvodce trvá asi jednu hodinu a návštěvníci poznají práci v dnes již neexistujících rudných dolech.

Mumlavský vodopád
V údolí říčky Mumlavy přibližně 1,5 km od Harrachova najdete cca 10 m vysoký Mumlavský vodopád. Ten je jedním z nejkrásnějších a také nejmohutnějších v celé České republice. Jen pár desítek metrů proti proudu řeky naleznete také zajímavý erozní útvar - tzv. Obří kotle (obří hrnce) - balvany a skalní plotny s "mísami", které proud dále prohlubuje. Návštěva tohoto místa může být vhodným výletem jak pro seniory, tak i pro rodiče s malými dětmi. Cestou k Mumlavskému vodopádu budete míjet i Hornické muzeum nebo Liščí stezku, která zábavnou formou seznamuje děti s lesem a jeho obyvateli.

Krkonošské muzeum Šindelka
Expozice je umístěna v žulové budově, která je známá jako Šindelka. Šindelová střešní krytina se zde vyráběla od počátku 19. stol. až do 30. let 20. století. Posledních 60 tisíc šindelů vyrobených v roce 1934 bylo použito na starou Labskou boudu. Lesnická expozice je umístěna v přízemí budovy a seznamuje návštěvníky s celou lesnickou problematikou, od vytěžení lesního porostu přes přiblížení kmenů k cestám a jejich odvoz k dalšímu zpracování až po následnou obnovu lesa a péči o něj. Myslivecká expozice v patře budovy se věnuje myslivosti od historie po současnost: připomíná např. myslivecké tradice, lovnou zvěř, lovecké zbraně a psy, myslivost v umění a běžném životě.

Největší atrakcí - zvláště pro dětské návštěvníky - je prostor "přezimovací obůrky", kde se kolem krmelce s různými druhy krmení sešlo několik lesních zvířat. Jelen, srnec, divočák, liška, zajíc a ptáci - celkem 14 vycpanin, přičemž v celé expozici jich lze napočítat 32. Na pěti místech expozice běží nepřetržitě krátké videopořady bez komentáře k jednotlivým tématům a v patře je navíc promítací kout s projekcí krásných záběrů z přírody, doplněných hudebním doprovodem.

Ozubnicová železnice Tanvald – Harrachov
Jediná ozubnicová železnice České republiky představuje jedinečnou kulturní a technickou památku. Vlaky na této trati kdysi překonávaly několik set metrů převýšení a na nejstrmějším úseku z Tanvaldu do Kořenova proto využívaly ozubnici. Jen málokterá železnice se může pyšnit tolika "nej" jako jizerskohorsko-krkonošská železniční trať Tanvald - Harrachov, kterou najdeme v jízdním řádu pod číslem 035. Zajímavá je nejen unikátním stavebním provedením, ale také svojí bohatou historií. Stala se pravidelným cílem cest pro obdivovatele železnice a technických památek z celé Evropy a v roce 1992 byl úsek Tanvald - Kořenov prohlášen Ministerstvem kultury ČR za kulturní památku.

Akční nabídky - Orea Resort Sklář Harrachov

Dárkové poukazy - Orea Resort Sklář Harrachov

Kontaktovat  |  Poslat známému
 

Rezervace hotelu

Nezávazná poptávka

Akční nabídky

další akční nabídky

Dárkové poukazy

další dárkové poukazy

Kontakt

Resort Sklář Harrachov****
Harrachov 520
Harrachov 512 46

tel +420 481 560 111
fax +420 481 560 560
e-mail

OREA HOTELS:
www www.sklar.cz
www www.orea.cz/sklar
www m.orea.cz

Facebook Google+ Twitter Youtube

GPS: 50°46'33.67"N,15°25'50.84"E

zvětšit mapu

Vzdálenosti: Praha 125 km, Zittau 70 km, Jelenia Góra 35 km.

Newsletter hotelu

(přihlaste se k odběru novinek hotelu...)
So Ne Po
SoNePo
9/3 °C 11/1 °C 12/2 °C
Baby Friendly hotely
Darujte poukaz