Hotel Iris Pálava

starstarstar

Rezervovat Pořádat konferenci
  • wifi
  • parkování
Orea Hotel Iris Pálava se nachází uprostřed malebné krajiny jižní Moravy, ve vinařské obci Pavlov, na březích nádrží Nové Mlýny, které jsou největší vodní plochou Moravy a vyhledávaným centrem rybaření a vodních sportů, na úpatí Pavlovských vrchů, které jsou biosférickou rezervací UNESCO.

Popis

Hotel Iris je místem, kde prožijete pohodovou dovolenou, relaxační víkend, romantický pobyt nebo odpočinek v relaxačním centru. Přátelský rodinný hotel s překrásným výhledem na Mušovské jezera. K toulkám jižní Moravou neodmyslitelně patří vinohrady, řádky vinic, vinné sklepy ,víno a Pavlov nabízí svým návštěvníkům vše, co hledáte - kvalitní víno, osobitý přístup vinařů a historické vinné sklepy.

Akční nabídky

Všechny akční nabídky

Dovolená na Pálavě

Dovolená na Pálavě

platí do 31.10.2015
od 1.029,- Kč os. / noc
Detail
Romantika pro páry

Romantika pro páry

platí do 18.12.2015
od 1.245,- Kč os. / noc
Detail
Regenerační pobyty pro seniory

Regenerační pobyty pro seniory

platí do 31.05.2015
od 750,- Kč os. / noc
Detail
Zahradou Evropy na kole

Zahradou Evropy na kole

platí do 31.10.2015
od 1.115,- Kč os. / noc
Detail
Wellness víkend

Wellness víkend

platí do 11.12.2015
od 1.300,- Kč os. / noc
Detail
Víkendový pobyt pro krásu

Víkendový pobyt pro krásu

platí do 11.12.2015
od 1.150,- Kč os. / noc
Detail
Dámská jízda

Dámská jízda

platí do 11.12.2015
od 1.165,- Kč os. / noc
Detail

Ubytování

Máme 62 lůžek ve 25 pokojích. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny, vybaveny televizory, telefony s přímou volbou, přípojkou na internet, koupelnou a WC.

Kongres

Školení, prezentace, obchodní jednání, firemní akce

Se stoupající oblibou se setkávají firemní akce na venkově, v klidném, domáckém a přírodním prostředí. Taková místa jsou firmami vyhledávána pro celkovou atmosféru, která skýtá dostatečnou pohodu pro jednání, odpočinek, stejně tak jako pro stmelení kolektivu.

Zájemcům o uspořádání firemní akce nabízíme možnost ubytovat se v našem hotelu na jednu noc s dobrou večeří ZDARMA (2 osoby)! Přesvědčte se sami o kvalitním ubytování v klidném prostředí, výborné kuchyni, prohlédněte si předem školící prostory, vyzkoušejte služby našeho relaxačního centra. A při této příležitosti můžete dohodnout Vaši firemní akci do posledního detailu. Odměnou Vám bude spokojenost vašich klientů. Těšíme se na setkání.

Meeting Planner

Gastronomie

Příjemné posezení poskytuje hotelová restaurace se 64 místy. Nabízíme pestrý výběr kulinářských specialit a širokou nabídku vynikajících vín místní produkce. V létě posezení na terase 40 míst, grilované pochoutky, letní saláty a další.

Wellness

V našem hotelu máme pro Vás připraveno spousty relaxačních a odpočinkových procedur, které můžete využít nejen v rámci Vašeho pobytu, ale i např. při Vaší návštěvě Pálavy, Pálavských vrchů a nebo jenom při projížďce jižní Moravou.

Zábal z včelího vosku
Whirlpool
Rašelinové zábaly zad a šíje
Finská sauna
Masážní vana
Bylinné parní lázně

Volný čas

Okolní krajina láká k turistice i cyklistice. Přilehlé, rozsáhlé vodní nádrže jsou oblíbeným centrem rybolovu a vodních sportů. V blízkém okolí najdete světoznámé Dolní Věstnonice, Lednicko-Valtický areál, Mikulov. Volné chvíle lze zpestřit také výletem do Vídně nebo do termálních lázní v Laa / Thaya. Milovnici vína mohou ochutnat z mnoha sudů vína, které v Pavlově naleznete ve vinných sklípcích, téměř na každém kroku.

Turistické tipy

Lednicko-valtický areál
Přímkou cesty, lemovanou Bezručovou alejí z roku 1715, jsou jako nádoby spojeny Valtice a Lednice - dvě centra překrásného areálu, který je od 7. prosince 1996 zapsán do seznamu Světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Nepravidelný tvar území mikroregionu Lednicko-valtického areálu o rozloze 283,09 km2 sousedí na jihu se spolkovou zemí Rakousko a na západě s Chráněnou krajinnou oblastí Pálava. Na severu a na východě tvoří volnou hranici areálu řeka Dyje. Od roku 2003 je Lednice a její okolí součástí biosferické rezervace DOLNÍ MORAVA.

Zámek Lednice
Národní kulturní památka. Po složitém vývoji od gotické tvrze přes renesanční, barokní a klasicistní podobu se dochovala poslední přestavba v historizujícím novogotickém slohu z let 1846–1858. Je dílem vídeňského architekta Wingelmüllera a jeho nástupce Heidricha. Interiér je zdoben kazetovými stropy, vyřezávaným obložením stěn a zárubní a samostatnými schodišti.

Nové Mlýny
Vodní dílo Nové Mlýny bylo vybudováno v letech 1975–1988 v oblasti soutoku řek Dyje, Jihlavy a Svratky na ploše 3 226 ha. Novomlýnské nádrže se skládají ze tří vodních nádrží, z nichž první (Mušovská) a třetí (Novomlýnská) slouží k rekreaci a druhá (Věstonická) je ornitologickou rezervací. Novomlýnské nádrže poskytují kromě rekreace turistům řadu dalších možností pro strávení příjemné dovolené. Tato oblast se stala jednou z nejvýznamnějších rybářských lokalit celé jižní Moravy. V okolí Novomlýnských nádrží se nachází rovněž řada archeologických nalezišť.

Mikulov
Městu vévodí zámek, který se vypíná na skále, kolem níž se rozkládá městská zástavba. Na východě se nad ním tyčí Svatý kopeček, ze severu vrch Turold, který je výběžkem Pálavy. Západní strana se otvírá do roviny, na jižní se nedaleko od města nachází nevysoký Šibeniční vrch a pod ním rybník Šibeník.

Akční nabídky - OREA Wellness Hotel Iris

Dárkové poukazy - OREA Wellness Hotel Iris

Kontaktovat  |  Poslat známému
 

Rezervace hotelu

Nezávazná poptávka

Akční nabídky

další akční nabídky

Dárkové poukazy

další dárkové poukazy

Kontakt

Hotel Iris Pálava***
Lužní 215
Pavlov 692 01

tel +420 519 515 310
fax +420 519 515 314
e-mail

OREA HOTELS:
www www.orea.cz/iris
www m.orea.cz

Facebook Google+ Twitter Youtube

GPS: 48°52'28.17"N,16°40'19.48"E

zvětšit mapu

Vzdálenosti: Brno 55 km, Bratislava 65 km, Vídeň 70 km, Praha 235 km.

Newsletter hotelu

(přihlaste se k odběru novinek hotelu...)
St Čt Pá
StČt
14/6 °C 18/4 °C 22/8 °C
Baby Friendly hotely
Darujte poukaz