Platební poukazy

Hotelový řetězec OREA HOTELS & RESORTS Vám nabízí ve vybraných hotelech možnost platby následujícími poukazy/šeky. Na možnosti platit těmito poukazy se, prosím, informujte na lince 800 120 012 nebo na recepci hotelu, pro který jste se rozhodli.


SODEXO FLEXI PASS

Držitelé mají nárok na slevu z ubytování za pultové ceny a čerpání balíčků s názvem FLEXI PASS, jiné balíčky nemohou poukazem/šekem hradit. Akceptujeme poukazy v hodnotě 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč a 1000 Kč.


SODEXO HOLIDAY PASS

Držitelé mají nárok na slevu z ubytování za pultové ceny a čerpání balíčků s názvem HOLIDAY PASS, jiné balíčky nemohou poukazem/šekem hradit. Akceptujeme poukazy v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč a 5000 Kč.


SODEXO DÁRKOVÝ PASS

Držitelé mají nárok na slevu z ubytování za pultové ceny a čerpání balíčků s názvem DÁRKOVÝ PASS, jiné balíčky nemohou poukazem/šekem hradit. Akceptujeme poukazy v hodnotě 100 Kč, 150 Kč, 200 Kč, 300 Kč, 500 Kč a 1000 Kč.


SODEXO FOKUS PASS

Držitelé mají nárok na slevu z ubytování za pultové ceny a čerpání balíčků s názvem FOKUS PASS, jiné balíčky nemohou poukazem/šekem hradit. Akceptujeme poukazy v hodnotě 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč a 1000 Kč.


Le Cheque Déjeuner "ŠEK DOVOLENÁ"

Šeky dovolená (poukázky na dovolenou, relaxaci) jsou přijímány v široké síti cestovních kanceláří, lázní a hotelů. Je to originální způsob jak odměňovat a šetřit zároveň, protože poukázky jsou osvobozené od daně z příjmu a sociálního a zdravotního pojištění na straně zaměstnance. Výše příspěvku je libovolná až do 20 000 Kč na zaměstnance a rok! Navíc máte možnost využít speciálních slev, které majitelům Šeků dovolená nabízejí někteří naši partneři jako bonus.

 

Le Cheque Déjeuner "UNIŠEK"

UNIŠEK - jedná se o poukázku, která v sobě zahrnuje 4 další: Šek sport, Šek kultura, Šek zdraví a Šek vzdělání. Poukázka je přijímána v široké síti smluvních provozoven: sportovních a kulturních zařízeních jako jsou bazény, fitness, relaxační centra, kina, divadla, zdravotních a vzdělávacích zařízeních typu lázně, lékárny, masáže, rehabilitace, jazykové školy, autoškoly a celá řada dalších po celé ČR!


Le Cheque Déjeuner "UNIŠEK+"

UNIŠEK+ (multifunkční volnočasová poukázka) Vám otevře svět ještě větších možností a výhod! Můžete jej uplatnit v síti provozoven UNIŠEK a Šek dovolená. Je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí nabídnout svým zaměstnancům co možná nejširší výběr pro uplatnění poukázek. UNIŠEK+ uplatní v cestovních kancelářích, hotelech, fitness centrech, zdravotnických zařízeních a lázních, kinech, divadlech, vzdělávacích centrech a celé řadě dalších provozoven.


Le Cheque Déjeuner "CADHOC"

Dárkový kupon Cadhoc je jednoduchý a administrativně nenáročný způsob motivace zaměstnanců. Odměna, která nepodléhá dani z příjmu ani odvodům na sociální a zdravotní pojištění. Tato odměna může činit až 2 000 Kč na zaměstnance za rok. Odměňujte své zaměstnance, motivujte je k lepším pracovním výkonům a zároveň posilujte jejich pocit sounáležitosti s vlastní firmou nebo institucí! Vaši zaměstnanci pocítí, že si jejich práce vážíte. Dárkový kupon je viditelný výraz Vašeho zájmu a uznání.


Le Cheque Déjeuner "Jídelní kupony"

Jídelní kupony (stravovací poukázky - stravenky) Chèque Déjeuner jsou nejrozšířenějším zaměstnaneckým benefitem v ČR. Jsou daňově zvýhodněné na straně zaměstnance i zaměstnavatele, a proto jsou tak oblíbené u většiny firem. Nominální hodnota stravenek je libovolná. Nejvyšší daňově zvýhodněná částka je však zákonem stanovena na 96 Kč. Nejčastější nominální hodnota stravenky se pohybuje mezi 55 až 96 Kč.


Pokud cena nákupu pobytu, gastronomických nebo jiných hotelových služeb nepřesáhne hodnotu předkládaného poukazu k platbě, není OREA HOTELS & RESORTS povinna takto vzniklý rozdíl vrátit!

Po předložení výše uvedených poukazů/šeků na hotelu můžete těmito poukazy zaplatit částečně nebo úplně svou útratu za ubytování, případně ostatní hotelové služby čerpané spolu s ubytováním. Požadavek na platbu poukazem/šekem sdělte, prosím, již při rezervaci při komunikaci přímo s hotelem nebo při rezervaci Vašeho pobytu prostřednictvím rezervačního systému.

Věříme, že se Vám v hotelech OREA HOTELS & RESORTS bude líbit a rádi se k nám budete vracet a i nadále využívat bohatých slevových programů, které Vám společnost OREA HOTELS & RESORTS nabízí.