Gastronomické zážitky

Zážitková gastronomie neznamená jen vynikající jídlo, ale spojení několikachodového degustačního menu spolu s prostředím luxusní restaurace, precizní obsluhou a kvalitním pitím – nejčastěji v podobě vína, které právě k Vašemu jídlu vybral zkušený Sommelier.

Se zážitkovou gastronomií dáváte obdarované osobě příjemně strávený večer plný krásných romantických chvil, na které budete společně ještě dlouho vzpomínat. Chcete vyzkoušet nejlepší svíčkovou v ČR? Nebo dáte raději přednost jinému gastronomickému zážitku v podobě šestichodového degustačního menu v duchu italské kuchyně?

Obdarujte své milované zážitkovou gastronomií nebo jim vyberte některý z romantických pobytů.

Produktů na stránku:
Photo: Slavnostní večeře na úpatí Kozích hřbetů

Slavnostní večeře na úpatí Kozích hřbetů

Resort Horal Špindlerův Mlýn ****, Krkonoše, Ostatní

Hledáte nevšední dárek? Rádi byste udělali radost někomu ve svém okolí? Nabídněte Vaší blízké osobě společnou večeři v naší hotelové restauraci Panorama. Gurmánský zážitek umocní jedinečný výhled z restaurace do údolí Sv. Petra.

700 Kč detail

Photo: Poukaz na konzumaci výtvarného díla

Poukaz na konzumaci výtvarného díla

Hotel Voroněž Brno ****, Brno, Ostatní

V Restaurantu Á LA CARTE OREA Hotelu Voroněž I jsou jídla nejen chuťovým zážitkem, ale i výtvarným dílem. Špičková italská a středomořská kuchyně a široká nabídka nádherných vín z nejvýznamnějších vinařských oblastí celého světa, jižní Moravu nevyjímaje.

1 040 Kč detail

Photo: Romantická večeře pro dva

Romantická večeře pro dva

Hotel Pyramida Praha ****, Praha, Ostatní

V restauraci Koppernik se snoubí romantické prostředí v rudolfínském stylu s výbornou staročeskou kuchyní a profesionální obsluhou a společně tak vytvářejí neopakovatelnou atmosféru pro Vaše setkání.

1 650 Kč detail

Produktů na stránku: