Romantické zážitky

Hledáte romantický dárek pro svou druhou polovičku? Potěšte ji víkendovým pobytem pro dva na Moravě nebo v jižních Čechách. Romantické balíčky v ceně zahrnují ubytování, stravu a další služby na míru tak, abyste si mohli společně maximálně odpočinout.

Během romantického víkendu si můžete obvykle užít masáž (pro ženu i pro muže) a také můžete využít bohatého wellness zařízení (sauna, vířivka, bazén, fitness,…) Hledáte ještě větší relax pro vaše bolavé tělo? Podívejte se na speciální nabídku wellness pobytů.

Vyberte si z naší nabídky romantických balíčků a potěšte svého nejbližšího. Můžete pak společně vychutnat mnoho krásných okamžiků mimo stres a shon všedních dní. Dobijte si energii na romantickém víkendovém pobytu pro dva!

Produktů na stránku:
Photo: Romantický pobyt - pro dvě osoby

Romantický pobyt - pro dvě osoby

Hotel Iris Pálava ***, Jižní Morava, Dvě noci

Prožijte se svým miláčkem romantické chvíle, udělejte si víkend jen sami pro sebe.

4 600 Kč detail

Photo: Sen pro dva

Sen pro dva

Spa Hotel Palace Zvon Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně, Dvě noci

Pro čerstvě zamilované, právě zasnoubené i dlouho ženaté či vdané. K výročí, k narozeninám nebo jednou jen tak pro radost a změnu. Lásku lze přece oslavovat a vychutnávat kdykoliv!

6 760 Kč detail

Photo: Romantické odpoledne ve dvou

Romantické odpoledne ve dvou

Spa Hotel Palace Zvon Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně, Ostatní

Překvapte svou lásku!! Pozvěte ji do Mariánských Lázní a užijte si společné odpoledné plné romantiky!

3 500 Kč detail

Photo: Romantický víkend v Otrokovicích

Romantický víkend v Otrokovicích

Hotel Atrium Otrokovice ****, Zlínský kraj, Dvě noci

Přijeďte prožít krásný a neopakovatelný romantický víkend do centra Otrokovic. Velmi rádi se o vás postaráme tak, že se budete u nás cítit jako v balvnce.

4 430 Kč detail

Photo: Bohemia & Romance

Bohemia & Romance

Hotel Anglický Dvůr Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně, Dvě noci

Připravte Vaší partnerce nebo partnerovi překvapení a pozvěte je na krátký romantický relaxační pobyt pro dva do Mariánských Lázní do Orea Spa Hotelu Anglický Dvůr.

5 100 Kč detail

Photo: Královský pobyt

Královský pobyt

Spa Hotel Monty Mariánské Lázně ****, Mariánské Lázně, Dvě noci

OREA Hotel Monty je čtyřhvězdičkový zámecký hotel, první a jediný svého druhu v Mariánských Lázních, patřící k nejstarším a architektonicky nejkrásnějším hotelům v tomto kraji, který se zaměřuje na Spa a Wellness Medical. Všechny procedury jsou ideální souhrou dvou významných aspektů, a to léčebného i wellness, tedy preventivního, se zaměřením na ošetření kůže nejen těla, ale také obličeje. OREA Hotel Monty rozšiřuje svoje léčebné portfolio o přírodní terapie. Jako první umožňujeme našim hostům zakoupit léčebné produkty pro domácí terapie a odvézt si kousek svých lázní až do domovského prostředí, kde je možné v kúře dále pokračovat.

5 990 Kč detail

Photo: Pobyt jen pro nás DVA

Pobyt jen pro nás DVA

Hotel Concertino Jindřichův Hradec ****, Jižní Čechy, Dvě noci

Nechte starosti doma a užijte si jeden druhého. Nabízíme Vám balíček s ubytováním v našich nejpohodlnějších pokojích a se službami jen pro Vás.

4 700 Kč detail

Photo: Romantika pro dva

Romantika pro dva

Resort Devět Skal Vysočina ***, Vysočina, Dvě noci

Nechte se hýčkat a prožijte nezapomenutelné romantické chvíle. Při Vašem příjezdu na Vás bude čekat romanticky nazdobený pokoj a při večeři při svíčkách ochutnáte naše gurmánské speciality. Z pokoje budete mít nádherný výhled na zapadající slunce nad Malínskou skálou.

5 050 Kč detail

Photo: Romantika na horách

Romantika na horách

Resort Sklář Harrachov ****, Krkonoše, Dvě noci

Oprostěte se od všedních starostí a věnujte se jen sami sobě. Dovolte nám, abychom Vás hýčkali na těle i na duši v našem wellness centru a rozmazlovali Vás dobrým jídlem a pitím.

7 400 Kč detail

Produktů na stránku: