Tiskové zprávy

13.1.2014

Změna v systému řízení OREA HOTELS

S účinností od 1. ledna 2014 angažovala skupina CIMEX pro nastavení systému řízení svých společností OREA HOTELS a ARMANDO HOSPITALITY GROUP Gabriela Berdára po odchodu Filipa Kühnela z vedení společnosti.

2.12.2013

Oznámení

S účinností od 30.11.2013 byl po vzájemné dohodě odvolán z funkce generálního ředitele a jednatele společností ARMANDO HOSPITALITY GROUP EUROPE a OREA HOTELS Ing. Filip Kühnel.

obrázek
19.12.2012

Vyberte hotel, kde pro vás a děti připraví program!

Chystáte se s rodinou na hory, ale už dopředu se trochu děsíte toho, že je týdenní pobyt možná až moc dlouhý, že si v přítomnosti dětí pořádně nezalyžujete, že mimo sjezdovku nebude co dělat? Nulové volnočasové aktivity mimo lyžování jsou jedním z důvodů, proč Češi preferují zahraničí. V Česku se ale naštěstí mezi hotely objevují první vlaštovky, které nabízejí kvalitní animační programy. Ty běží celý den, jsou specializované pro děti i dospělé a jsou zdarma.

27.7.2012

Nekuřácké hotely - OREA HOTELS

Z největšího českého hotelového řetězce stal také první český řetězec nekuřáckých hotelů. K tomuto rozhodnutí, které předbíhá často diskutovaný zákon, který již ve většině zemí EU nekuřáky chrání, dospělo vedení společnosti po průzkumu mínění svých hostů v nejatraktivnějších lokalitách Česka. Ve více než 20 hotelech, více než 50 restauracích a kavárnách, ve více než 100 kongresových prostor řetězce OREA HOTELS se od 1.7.2012 nebude kouřit.

21.5.2012

Nový člen řetězce OREA HOTELS na Zlínsku

OREA Hotel Atrium **** Otrokovice se nachází přímo v centru města, s  velmi dobrou dopravní dostupností. Svou polohou na důležitých silničních a železničních tazích jsou Otrokovice vstupní branou Zlínského kraje. Město Otrokovice leží v západní části Zlínského kraje, na rozhraní tří regionů: Valašska, Slovácka a Hané. Je centrem mikroregionu proslaveného Baťovými závody zahrnujícího obce s počtem téměř 35 000 obyvatel.

2.4.2012

Tým OREA HOTELS vyběhal Lince bezpečí 21 tisíc korun

Linka bezpečí se zúčastnila Pražského půlmaratonu. A to díky čtyřem běžcům z OREA HOTELS, kteří se rozhodli za úspěšně dokončený závod věnovat Lince bezpečí finanční dar. Za každý zdolaný metr jednu korunu.

14.2.2012

Skleněné kasičky pomohou Lince bezpečí

Čtyři desítky autorských skleněných kasiček získá Sdružení Linka bezpečí od skupiny mladých novoborských sklářů. Díky projektu Nadace O2 Think big si Petr Vojtěch, Petr Tregner, Léňa Němcová a Marek Hein odzkoušeli přímo v praxi realizaci vlastního projektu.

14.9.2011

Vyberte pro své nejbližší TEN-PRAVY-DAREK.CZ

Chcete-li své nejbližší na Vánoce potěšit příjemným gurmánským, sportovním, relaxačním či romantickým zážitkem, vyberte si z pestré nabídky na stránkách s výstižným názvem www.ten-pravy-darek.cz. Provozovatelem webu je největší český hotelový řetězec OREA HOTELS, takže je garantována dostatečná kapacita i kvalita nabízených služeb. Příjemné chvilky si může obdarovaný vychutnat v tuzemských hotelech tohoto řetězce, tedy například v lázeňských městech či na horách.

4.5.2011

Gala zážitek pro všechny gurmány

Je-li pro vás jídlo inspirací a potěšením, nenechte si ujít akci OREA CHEFS GALA, která se uskuteční v rámci slavnostního zahájení lázeňské sezóny v Mariánských lázních.

23.11.2010

Slavnostní finále soutěže o nejfotogeničtější dívku roku TOP MODEL 2010

Nejfotogeničtější dívkou roku TOP MODEL 2010 se v sobotu 20.11.2010 v OREA Hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně stala devatenáctiletá Alžběta Šugárová ze Žiliny.

22.11.2010

Nový ředitel OREA Wellness Hotelu Horizont a Špičák

S odhodláním a novými nápady se chopil vedení týmů OREA Wellness Hotelu Horizont*** a OREA Hotelu Špičák*** v Železné Rudě nový ředitel hotelů Jan Veselý.

1.11.2010

Aukce předrevolučního skla Moser na podporu malého Matěje

Ve čtvrtek 4. listopadu bude v OREA Hotelu Pyramida na slavnostním večeru zahájena aukce skleniček a karaf značky Moser, která byla vyrobena pro hotel v osmdesátých letech. Výtěžek aukce bude věnován na konto malého Matěje, který byl až do 1. května 2010 úplně normální tříletý kluk. To se ale změnilo po zdánlivě banální operaci krčních mandlí...

14.9.2010

Pospěšte si s rezervací Silvestra!

Letos vychází Silvestr na pátek a Nový rok na sobotu. Plánujete-li strávit poslední den letošního roku a první víkend nadcházejícího roku oslavou v některém z českých hotelů nebo penzionů, je nejvyšší čas k rezervaci ubytování.

14.7.2010

Hotelovému řetězci se daří snižovat ztrátu

Největší tuzemský hotelový řetězec OREA HOTELS zveřejnil hospodářské výsledky za minulý rok.

11.1.2010

Nový ředitel OREA Wellness Hotelu Horizont a OREA Hotelu Špičák

Do pozice ředitelky obou šumavských hotelů byla 4.1.2010 jmenována Petra Němcová.