Věrnostní a partnerské programy

Využijte vzájemné spolupráce s mnoha z našich obchodních partnerů a získejte slevu na ubytování z pultových cen a v některých případech také na stravování.

Pro naše stálé klienty máme připraveny věrnostní program OREA HOTELS & RESORTS Plus card a slevové programy pro seniory OREA HOTELS & RESORTS Senior pass. 

Díky spolupráci se společnostmi SODEXHO nebo Le Cheque Déjeuner můžete v hotelech OREA HOTELS & RESORTS za ubytovací služby zaplatit poukazy, které tyto společnosti vydaly.

Pro klienty, kteří chtějí obdarovat své příbuzné a známé, ale nejsou si jisti, který hotel OREA HOTELS & RESORTS by pro ně byl nejvhodnější, nabízíme dárkové šeky OREA HOTELS & RESORTS, kterými lze za ubytování platit ve všech hotelech OREA HOTELS & RESORTS.

Programy jsou vytvořeny pro klienty, kteří jsou držitelé příslušných platných karet. Na základě předložení karty na recepci Vám hotel poskytne příslušnou slevu. Požadavek na čerpání slevy na příslušný program je nutné nahlásit již při rezervaci při komunikaci přímo s hotelem nebo při rezervaci Vašeho pobytu prostřednictvím našeho rezervačního systému

Věříme, že se Vám v hotelech OREA HOTELS & RESORTS bude líbit, rádi se k nám budete vracet a i nadále využívat bohatých slevových programů.