Akce: Crazy středy Orea Hotels & Resorts

Hotel - Česká republika

Akce: Crazy středy

Platnost akční nabídky “Crazy středa” na vybrané pobyty a hotely (dále jen “akční nabídka”) platí pouze na nové rezervace, v rezervačním systému daného hotelu v síti Orea Hotels & Resorts. (resorthorizont.cz, resortsanton.cz, cristalpalace.cz, hotelpalacezvon.cz), popř. na orea.cz, označené textem „Crazy středa“

 

Termíny&Ceny Orea Resort Horizont

Termíny&Ceny Orea Resort Santon

Termíny&Ceny Orea SPA Hotel Cristal

Termíny&Ceny Orea SPA Hotel Palace Zvon

Akční nabídka platí pouze na pobyty se snídaní, dle nabídky hotelu. Nevztahuje se na pobytové balíčky a jiné speciální nabídky.

Některé termíny mohou být po celou dobu akční nabídky, nebo i v jejím průběhu z nabídky vyjmuty. Není-li na dané období nabídka označená v rezervačním sytému textem “Crazy středa“ dostupná, daný termín není v rámci akční nabídky k dispozici. Typy a počty pokojů na určitá data mohou být na jednotlivých hotelech limitovány.

Akční nabídku nelze uplatnit zpětně či na stávající rezervace. Také není možné ji kombinovat s jakýmikoliv jinými nabídkami, slevami, slevovými kartami či věrnostními programy.

Akční nabídka je platná pouze při rezervaci na hotelových stránkách nebo orea.cz.

Cena uvedena v rámci akční nabídky je konečná, tzn. zahrnuje místní poplatek a DPH.

Veškeré rezervace v rámci rezervačního systému je nutné garantovat platnou platební kartou. Z této karty nebude stažena žádná předplatba, slouží pouze jako garance pro potvrzení rezervace.

 

Přejeme vám krásný pobyt.

Vaše OREA

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking