Podzim s Orea - 30 % Akce do 6.9.2020 Orea Hotels & Resorts

Hotel - Česká republika

Podzim s Orea – 30 % Akce do 6.9.2020

Využijte podzim k dovolené. Na horách, ve městech, kdekoliv se vám zamane. Orea Hotely a jejich wellness jsou vám k dispozici.

 

Podmínky:

Platnost akční nabídky “Podzim s Orea – 30% sleva” na vybrané pobyty (dále jen “akční nabídka”) platí pouze na nové rezervace, v rezervačním systému daného hotelu v síti Orea Hotels & Resorts  (www.hotelpyramida.cz, www.orearesorthoral.cz, www.resortsklar.cz, www.resorthorizont.cz, www.oreahotelvoronez.cz, www.resortsanton.cz, www.resortdevetskal.cz, www.oreahotelbohemia.cz, www.cristalpalace.cz, www.hotelpalacezvon.cz), popř. na www.orea.cz, označené textem „Podzim s Orea – 30% sleva“

 

Platnost akční nabídky je od 28. 8. 2020 do 6. 9. 2020 na pobyty od 21. 9 .2020 do 21 .12. 2020. Platnost může být bez předchozího upozornění upravena.

 

Akční nabídka platí pouze na pobyty se snídaní, polopenzí a bez snídaně, dle nabídky hotelu. Nevztahuje se na pobytové balíčky a jiné speciální nabídky.

 

Vybrané termíny mohou být po celou dobu akční nabídky, nebo i v jejím průběhu z nabídky vyjmuty. Není-li na dané období nabídka označená textem “Podzim s Orea – 30% sleva” dostupná, daný termín není v rámci akční nabídky k dispozici. Typy a počty pokojů na určitá data mohou být na jednotlivých hotelech limitovány.

 

Akční nabídku nelze uplatnit zpětně či na stávající rezervace. Také není možné ji kombinovat s jakýmikoliv jinými nabídkami, slevami, slevovými kartami či věrnostními programy.

 

Akční nabídka je platná pouze při rezervaci na hotelových stránkách či telefonicky a e-mailem přímo s rezervačním oddělením daného hotelu.

 

Sleva 30 % je vypočítávána z celkové částky vč. DPH bez místního poplatku aktuálně dostupné v online rezervačním systému. Tato částka se může v průběhu akční nabídky měnit.

 

Veškeré rezervace v rámci rezervačního systému je nutné garantovat platnou platební kartou. Z této karty nebude stažena žádná předplatba, pouze slouží jako garance pro potvrzení rezervace.

 

 

 

 

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking