Nabídky

Vykročte do brány letních zážitků

Nenechávejte výběr letní dovolené na poslední chvíli. Využijte výhodných cen a široké nabídky volných termínů v předsezónním čase. U nás v OREA se sny o letní dovolené stávají skutečností.

Výhodnější ubytování o 15 %

Přijeďte si odpočinout a načerpat energii do nového roku! Rezervujte si svůj pobyt ve vybraných termínech do 1.2.2023 a ušetřete 15 % z ceny pobytu. Vychutnejte si skvělou gastronomii naší restaurace. Díky výborné dostupnosti si užijete to nejlepší z Brna, jak se svou drahou polovičkou, tak také s kolegy během firemních akcí. Nabídka platí na vybrané termíny pobytu do 31.3.2023.

FKSP

Využijte pro svůj pobyt příspěvek FKSP (Fond kulturních a sociálních potřeb).

Použijte v REZERVUJTE NYNÍ promokód FKSP, vyberte si z nabídky a do poznámky napište částku a fakturační údaje pro vytvoření zálohové faktury. Vaše kreditní karta slouží pouze jako garance pobytu. Věnujte pozornost obchodním a prodejním podmínkám. Rezervaci FKSP je možné vytvořit a zároveň musí být uhrazena nejpozději 14 dní před plánovaným příjezdem.

V souladu se Zákonem o DPH vystavujeme pouze zálohový list (proforma fakturu). Daňový doklad (faktura) bude vystaven hotelem po obdržení platby.

Zvýhodněný pobyt se snídaní

Víte už, kdy k nám přijedete? Rezervujte nejméně 7 dní před příjezdem a ušetřete 10% z ceny, zvýhodněná nabídka je bez možnosti bezplatného storna a změny termínu.

Během pobytu si můžete zajít do fitness centra, posedět na baru a vychutnávat si skvělou gastronomii po celý den.

Při výběru tohoto typu rezervace nelze uplatnit platbu přes FKSP, OREA voucher, BenefitPlus, poukázkami SODEXO/EDENRED apod.

Pobyt se snídaní - platba v hotelu

Celoroční nabídka se snídaní pro ty, kteří se nechtějí vázat předplatbou a chtějí mít možnost zrušit svou rezervaci bezplatně až do jednoho dne před příjezdem.

Pobyt se snídaní - bez garance kreditní kartou, platba v hotelu

Nabídka se snídaní pro ty, kteří se nechtějí vázat předplatbou. Rezervace je možná ve vybraných termínech až 5 dní před příjezdem a váš pobyt není nutné garantovat kreditní kartou. Pokoj vám držíme do 16.00 hodin v den příjezdu.