Nabídky

Relax v Brně, s thajskou masáží - platba v hotelu

Pobyt na 1 noc s platbou v hotelu

Přijeďte si k nám odpočinout a užít si thajskou masáž, výbornou gastronomii a další služby.

Relax v Brně, s thajskou masáží na 2 noci - platba v hotelu

Pobyt na 2 noci s platbou v hotelu

Přijeďte si k nám odpočinout a užít si thajskou masáž, výbornou gastronomii a další služby. Vybrat si můžete ze dvou 25 minutových masáží. Ostatní nechte na nás a užívejte si pobyt.

Pobyt se snídaní - platba v hotelu

Celoroční nabídka se snídaní pro ty, kteří se nechtějí vázat předplatbou a chtějí mít možnost zrušit svou rezervaci bezplatně až do jednoho dne před příjezdem.

FKSP

Využijte pro svůj pobyt příspěvek FKSP (Fond kulturních a sociálních potřeb).

Použijte v REZERVUJTE NYNÍ promokód FKSP, vyberte si z nabídky a do poznámky napište částku a fakturační údaje pro vytvoření zálohové faktury. Vaše kreditní karta slouží pouze jako garance pobytu. Věnujte pozornost obchodním a prodejním podmínkám. Rezervaci FKSP je možné vytvořit a zároveň musí být uhrazena nejpozději 14 dní před plánovaným příjezdem.

V souladu se Zákonem o DPH vystavujeme pouze zálohový list (proforma fakturu). Daňový doklad bude vystaven hotelem po obdržení platby.

Zvýhodněný pobyt se snídaní - předplatba kartou

Víte už, kdy k nám přijedete? Rezervujte nejméně 7 dní před příjezdem a ušetřete 10% z ceny, zvýhodněná nabídka je bez možnosti bezplatného storna a změny termínu.

Během pobytu si můžete zajít do fitness centra, posedět na baru a vychutnávat si skvělou gastronomii po celý den.

Při výběru tohoto typu rezervace nelze uplatnit platbu přes FKSP, OREA voucher, BenefitPlus, poukázkami SODEXO/EDENRED apod.