Pokoje

Pro Vaše pohodlí a  zasloužený odpočinek po náročném dni je pro Vás připraveno 370 pokojů v několika kategoriích – nově zrekonstruované, designové Executive a Deluxe pokoje a základně vybavené pokoje Classic. Všechny typy pokojů jsou nekuřácké a jsou standardně vybaveny vysokorychlostním WiFi připojením, televizí se satelitními programy, samozřejmostí je vlastní koupelna s toaletou. Všichni ubytovaní hosté mají zdarma vstup do hotelového fitness centra.

01 / 05

Pokoj Executive

01 / 05

Nově zrekonstruované pokoje v moderním designu se nachází v sedmém až desátém patře hotelu a poskytují hostům prvotřídní pohodlí. Na pokoj lze ubytovat 2 dospělé osoby, dětská postýlka je na vyžádání zdarma. Z těchto pokojů se Vám skýtají jedinečné výhledy buď na zeleň v okolí hotelu, areál brněnského výstaviště nebo historické centrum města, případně na řeku Svratku. Některé pokoje mají balkón. Executive pokoje mají kromě standardního příslušenství i samostatně regulovatelnou klimatizaci, trezor, kávový set a minibarovou ledničku, kterou lze na vyžádání a příplatek doplnit dle přání zákazníka. Designová koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k Wi-Fi, minerální voda na pokoji při příjezdu zdarma a časově neomezený vstup do hotelového fitness. Ubytování s domácími mazlíčky na Executive pokoji není možné. Pokoje jsou nekuřácké.

01 / 07

Executive apartmá

01 / 07

Nejprostornější pokoje v hotelu (45 m²) jsou umístěny v sedmém až desátém patře a ze svých balkónů nabízí krásné výhledy na okolí. Každé apartmá se skládá z obývacího pokoje, ložnice s koupelnou, velké šatny s trezorem a chodby s dodatečnou toaletou. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaletou s bidetovou sprchou. Ložnice i obývací pokoj mají samostatně regulovatelnou klimatizaci a LED televizi s HD satelitními programy. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní WiFi připojení, základně vyplněná minibarová lednička, minerální voda na pokoji při příjezdu zdarma a časově neomezený vstup do hotelového fitness. Do obývacího pokoje lze přidat na vyžádání přistýlku pro dítě do 12 let. Ubytování s domácími mazlíčky na Executive Apartmá není možné. Pokoje jsou nekuřácké.

01 / 07

Pokoj Deluxe

01 / 07

Nově zrekonstruované pokoje v moderním designu se nachází v pátém a šestém patře hotelu s částečným výhledem na areál brněnského výstaviště nebo řeku Svratku, případně na zeleň v okolí hotelu. K vybavení patří samostatně regulovatelná klimatizace, sada na čaj a kávu, minibarová lednička, kterou lze na vyžádání a příplatek doplnit dle přání zákazníka. Designová koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní WiFi připojení a časově neomezený vstup do hotelového fitness. V tomto typu pokoje je možné se za příplatek ubytovat i s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké.

01 / 06

Rodinný pokoj Deluxe

01 / 06

Nově zrekonstruované pokoje v moderním designu se nachází v pátém a šestém patře hotelu s částečným výhledem na areál brněnského výstaviště nebo řeku Svratku, případně na zeleň v okolí hotelu. Pokoj má 2 postele o rozměru 140×200 cm a je určen pro maximálně 2 dospělé se dvěma dětmi do 12 let. K vybavení patří samostatně regulovatelná klimatizace, sada na čaj a kávu, minibarová lednička, kterou lze na vyžádání a příplatek doplnit dle přání zákazníka. Designová koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní WiFi připojení a časově neomezený vstup do hotelového fitness. V tomto typu pokoje je možné se za příplatek ubytovat i s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké.

01 / 06

Pokoj Classic

01 / 06

Pokoje typu Classic se nachází v prvním až čtvrtém patře hotelu. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, pokoje s přistýlkou pro děti do 12 let a rodinné až pro 3 dospělé a dítě do 12 let. Všechny jsou standardně vybaveny satelitní televizí, telefonem, koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou a fénem a jsou nekuřácké. Některé pokoje mají balkón. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní WiFi připojení a časově neomezený vstup do hotelového fitness. Na tomto typu pokoje lze za příplatek ubytovat s domácími mazlíčky. Kapacity a ceny těchto pokojů jsou na vyžádání. V případě Vašeho zájmu o ubytování v těchto pokojích, prosíme, kontaktujte naše rezervační oddělení.