Nabídky

Vykročte do brány letních zážitků

 

 

Nenechávejte výběr letní dovolené na poslední chvíli. Využijte výhodných cen a široké nabídky volných termínů v předsezónním čase. U nás v OREA se sny o letní dovolené stávají skutečností.

 

Nabídky

Kompletní nabídku naleznete vždy v Kalendáři termínů a cen, kde si vyberete termín, který Vám nejlépe vyhovuje. Jste-li flexibilní, můžete vybírat dle nejnižší ceny.

 

Nepřehlédněte také speciální nabídky níže. Rezervaci provedete opět přes Kalendář termínů a cen.

Sleva na týdenní pobyty

Získejte speciální slevu až 14 % pro pobyty na 7 a více nocí.

 

Stačí vyhledat pobyt v našem kalendáři a získáváte 14% slevu na pobyty s platbou v hotelu, nebo dodatečnou 7% slevu na již zvýhodněný pobyt s předplatbou. Nejste limitováni dnem příjezdu, stačí s námi zůstat 7 a více nocí.

 

Slevy není možné kombinovat s dalšími slevami a speciálními akcemi. Akce platí pouze na rezervace přes tento web, nebo rezervační oddělení hotelu.

Příjezd v neděli se vyplatí

Využijte zvýhodněných cen v neděli.

 

Pravidelně nabízíme atraktivní ceny v případě příjezdu v neděli. Sledujte náš dynamický Kalendář termínů a cen a nenechte si ujít pobyt za báječnou cenu.

FKSP

Využijte FKSP (fond kulturních a sociálních potřeb) příspěvek pro Váš pobyt v OREA Hotel Špičák Šumava. Jak na to?

 

Při rezervaci zadejte promokód „FKSP“, vyberte „Pobyt se snídaní – FKSP“ nebo „Pobyt s polopenzí – FKSP“ a připište do poznámky fakturační údaje pro vytvoření zálohové faktury.

 

Rezervaci z FKSP je možné vytvořit nejpozději 14 dní před plánovaným příjezdem a musí být uhrazena též nejpozději 14 dní před plánovaným příjezdem.

 

V případě, že částka hrazená z FKSP je nižší než 50 % z celkové ceny rezervace, je nutné, aby rezervující uhradil rozdíl do 50 % celkové částky rezervace nejpozději 14 dní před příjezdem.

Ve vybraných, vysoce exponovaných termínech můžete být vyzváni k uhrazení celkové výše rezervace. Tyto informace a vyzvání k doplacení částky Vám budou vždy komunikovány ze strany hotelu.

 

Prosíme, berte na vědomí, že v souladu se Zákonem o DPH vystavujeme pouze zálohový list (proforma fakturu). Daňový doklad (faktura) bude vystaven hotelem po obdržení platby.