Offsite Orea Hotels & Resorts

Hotel - Česká republika

Offsite

POTŘEBUJETE ČISTOU HLAVU A KLID OD OPERATIVY

Udržet byznys nad vodou po téměř tříměsíční virtuální spolupráci byl pro mnohé nelehký úkol. Tajemství letošního úspěchu tkví ve flexibilitě a rychlosti přenastavení celé firmy na nové strategie a taktiky. Ty bude navíc nutné revidovat a případně měnit třeba i každý kvartál. Poroste proto intenzita sladění managementu. A to, na rozdíl od týdenních statusů, nezvládnete online.

 

Atmosféra posledních měsíců ovlivnila dynamiku a celkovou náladu v týmu. Jak by taky ne, pro vedení ani zaměstnance to nebyla lehká situace. Všichni jsme více či méně bojovali s tím, jak ve své domácnosti skloubit pracovní život s tím soukromým a jak si během toho všeho zachovat zdravý rozum. Postupný návrat do kanceláří tak pro zaměstnance nakonec působí jako vysvobození a návrat k normálu. Pro mnoha firem však tato situace přináší nejednu, dosud neznámou, výzvu.

 

K tomu, abyste letos uspěli, potřebuje vedení vaší společnosti verifikovat současné taktiky a možná dokonce celofiremní strategii. Z vlastní zkušenosti víme, že k strategickému workshopu je zapotřebí vypnout denní operativu. Ideálně mimo kancelář. Tato setkání se jistě dají zorganizovat virtuálně, no nám se osvědčily v tradiční osobní formě.

 

Proto jsme pro vás připravili nabídku uspořádání strategických offsite workshopů. Stačí, abyste si vybrali místo a termín. Na nás zbývá poskytnout vám zázemí včetně aktivity, která přenese vaše myšlenky z upracovaných hlav na čerstvý vzduch.

Například v Orea Resortu Sklář v Harachově vás pobyt pro 6 členný tým vyjde na 9.300 Kč.

Balíček = Pobyt od 1600 Kč na osobu/noc, s plnou penzí, pronájmem salónku, 2x coffee break, vstup do wellness a aktivita dle možností hotelu (Bobová dráha, Lanovka, Minigolf, Lázeňská ochutnávka).

 

Nabídku vám ušijeme přímo na míru, kontaktujte nás na: conferences@orea.cz  nebo vyplňte níže přiložený formulář.

 

Orea Resort Sklář Harrachov ****
Orea Resort Horal Špindlerův Mlýn ****
Orea Resort Horizont Šumava ****
 Orea Spa Hotel Cristal ****
Orea Resort Santon Brno ****

 

Platnost nabídky je do 30.6. 2020

Event Booking Center
(firemní poptávky)
Tel.: +420 261 304 560
Email: conference@orea.cz

KONTAKTUJTE NÁS

Poptávkový formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking