Speciální nabídky Orea Hotels & Resorts

Hotel - Česká republika

Speciální nabídky

Máte rádi přírodu nebo dáváte přednost ruchu velkoměsta? Rádi si zalenošíte v lázních nebo radši vyrazíte na horský výšlap?

Nabídky našich hotelů si zamilujete, ať hledáte jakékoliv aktivity.

Kompletní nabídku najdete a rezervaci provedete přes Kalendář termínů a cen u nabídky každého z hotelů.

Relax v Mariánských Lázních

Představujeme vám Mariánské Lázně jako skvělou lokalitu pro milovníky nejen aktivního odpočinku. Odpočívat můžete ve wellness, na procházce parkem a kolonádou. Aktivní můžete být na sjezdovce, na golfu nebo během procházek v nedalekých lesích.

Speciální nabídku jsme připravili i pro hosty, kteří preferují tradiční léčebný pobyt. Těšit se můžete na konzultaci s lékařem, 21 léčebných procedur, polopenzi, vstup do wellness, zapůjčení nordic walking holí zdarma a dárek na uvítanou. Léčebný balíček nabízíme v OREA Spa Hotelu Cristal i OREA Spa Hotelu Palace Zvon za výhodnou cenu.

Česká a moravská metropole bez davů

Naplánujte si výlet nebo služební cestu do Prahy, v pražských hotelech Angelo a Pyramida je součástí ceny vždy naše skvělá snídaně. Je jen na vás, jestli dáte přednost blízkosti historických Hradčan nebo chcete zažít metropolitní atmosféru okolí Anděla. Pro inspiraci, co vidět a zažít, jsme pro vás připravili průvodce Skryté perly pro Angelo i Pyramidu.

 

Máme tip i pro milovníky skvělého jídla. Cestovat znamená poznávat a v našem partnerském Sensa fine Food bistru můžete ochutnat celou řadu specialit inspirovaných nejen dalekou Asií. Těšit se můžete na prvotřídní jihoamerické hovězí, čerstvé krevety, ručně vyráběné japonské knedlíčky gyoza a mnoho dalších chutí z celého světa.

 

Skryté perly pro vás máme i v Brně. Kousek do centra a užívat si nejen večerního života a kultury můžete v OREA Congress Hotelu Brno Naopak pohodu, spa a dobré jídlo si plnými doušky užijete v OREA Resortu Santon Brno. Pro inspiraci, co vidět a zažít v Brně, jsme pro vás připravili průvodce Skryté perly pro Congress Hotel i Santon

 

Hory po celý rok

Krkonoše, Šumava, Jeseníky nebo Vysočina? Všude vám učaruje příroda a to v každém ročním období, každé má totiž své jedinečné kouzlo.

Skryté perly vám prozradí tipy na výlety v okolí našich resortů, které stojí za to objevit.

Horal

Sklář

Horizont

Devět Skal

 

 

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking