Pokoje

Hotel Dlouhé Stráně*** nabízí 200 pokojů různých kategorií – dvoulůžkové, třílůžkové, rodinné Classic i  Deluxe a další. Všechny pokoje v obou budovách jsou vybaveny pohodlnými postelemi, pracovním stolem, posezením, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Některé pokoje mají balkón s výhledem na okolní krajinu. Parkování a wifi pro hotelové hosty je zdarma.

01 / 07

Dvoulůžkový pokoj Deluxe

01 / 07

Komfortní dvoulůžkový pokoj „Deluxe“ o velikosti 21 a 23 m² se nachází v dolní budově s hlavní recepcí. Na všechny dvoulůžkové pokoje lze přichystat dětskou postýlku pro nejmenší. Každý pokoj disponuje pohodlnými postelemi, televizí, telefonem, prostornou skříní a fénem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, základní kosmetikou a toaletou. Některé pokoje mají balkón s výhledem na okolní krajinu. Parkování a wifi pro hotelové hosty je zdarma.

01 / 03

Třílůžkový pokoj Deluxe

01 / 03

Třílůžkový pokoj o velikosti 23 m² je vhodný pro rodiny s dětmi, ubytování je možné maximálně pro 3 dospělé a 1 dítě do 3 let v dětské postýlce. Pokoje se nachází v dolní budově s hlavní recepcí. Každý pokoj disponuje třemi oddělenými pohodlnými postelemi, televizí, telefonem, prostornou skříní a fénem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, základní kosmetikou a toaletou. Některé pokoje mají balkón s výhledem na okolní krajinu. Parkování a wifi pro hotelové hosty je zdarma.

01 / 04

Rodinný pokoj Deluxe

01 / 04

Rodinný pokoj o velikosti 42 m² se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů se společnou koupelnou se sprchou, základní kosmetikou a toaletou. Pokoje se nachází v dolní budově s hlavní recepcí, některé mají balkón s výhledem na okolní krajinu. Pokoj je vhodný pro ubytování dospělých osob s dětmi, v jednom pokoji je rozkládací pohovka pro 2 děti do 12 let, ve druhém dvoulůžkovém pokoji je televize. Parkování a wifi pro hotelové hosty je zdarma.

01 / 02

Dvoulůžkový pokoj Classic

01 / 02

Zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj „Classic“ o velikosti 21 a 23 m² se nachází ve 3. patře horní budovy. Některé pokoje mají balkón s výhledem na okolní krajinu. Na všechny dvoulůžkové pokoje lze přichystat dětskou postýlku pro nejmenší. Každý pokoj disponuje pohodlnými postelemi, prostornou skříní. Nově zrekonstruovaná koupelna je vybavena sprchovým koutem, základní kosmetikou a toaletou. Parkování a wifi pro hotelové hosty je zdarma.

01 / 02

Třílůžkový pokoj Classic

01 / 02

Třílůžkový pokoj o velikosti 23 m² je vhodný pro rodiny s dětmi, ubytování je možné maximálně pro 3 dospělé a 1 dítě do 3 let v dětské postýlce. Pokoje se nachází ve 3. patře v horní budově a některé mají balkón s výhledem na okolní krajinu. Každý pokoj disponuje pohodlnými postelemi, prostornou skříní. Nově zrekonstruovaná koupelna je vybavena sprchovým koutem, základní kosmetikou a toaletou. Parkování a wifi pro hotelové hosty je zdarma.

01 / 04

Rodinný pokoj Classic

01 / 04

Rodinný pokoj o velikosti 42 m² se skládá ze dvou pokojů se společnou, nově zrekonstruovanou koupelnou se sprchou, základní kosmetikou a toaletou. Pokoje se nachází ve 3. patře horní budovy a některé mají balkón s výhledem na okolní krajinu. Pokoj je vhodný pro ubytování rodin s dětmi, v jednom pokoji jsou 4 oddělené postele, ve druhém manželská postel. Parkování a wifi pro hotelové hosty je zdarma.