OREA Congress Hotel Brno - tradiční místo s novým jménem a novým designem

Orea Congress hotel Brno - tradiční místo s novým jménem a novým designem

PŮVODNÍ OREA HOTEL VORONĚŽ ZMĚNIL NEJENOM SVÉ JMÉNO, ALE VE SPOLUPRÁCI S RENOMOVANÝMI ARCHITEKTY ZREKONSTRUOVAL SVOJE INTERIÉRY. JEDEN Z NEJVĚTŠÍCH KONGRESOVÝCH HOTELŮ V ČESKÉ REPUBLICE MĚNÍ SVOJI TVÁŘ I JMÉNO, DESIGNOVÉHO VYLEPŠENÍ SE DOČKALY JAK POKOJE V HORNÍCH PATRECH, TAK DOŠLO I K VYBUDOVÁNÍ ZCELA NOVÝCH VEŘEJNÝCH PROSTOR.

Architektonickému studiu ZOAA, které má za sebou řadu úspěšných hotelových projektů, se podařilo skloubit moderní brněnský brutalismus s náročnými požadavky kongresového hotelu. Byznysová klientela zcela jistě ocení nejenom luxus, ale i neotřelý design spojený s praktičností a také 14 konferenčních místností s celkovou rozlohou 1700 m2, které nabídnou veškeré zázemí i pro ty největší kongresy.

„Modernizací vznikly komfortní pokoje, které budou uspokojovat nejnáročnější požadavky hostů. V přízemí klienty uvítá moderní recepce, navštívit mohou novou designovou restauraci, anebo si odpočinou v luxusních prostorech lobby baru. Kompletní rekonstrukcí prošly i konfereční prostory,“ říká ředitel Orea Congress Hotelu Brno Lukáš Pliska.

Orea Congress Hotel Brno patří mezi největší kongresové hotely v České republice. Společným jmenovatelem exteriéru i interiéru hotelu je beton, čemuž se přizpůsobuje styl a vzhled celého hotelu. Orea Congress Hotel Brno navazuje na tradici kongresového hotelu, který má ideální lokalitu v blízkosti brněnského výstaviště, se snadnou dostupností k dálnici na Prahu a Bratislavu a také do centra Brna.

Brněnský hotel je součástí hotelové sítě OREA Hotels & Resorts, největší tuzemské hotelové sítě s 15 hotely po celé České republice, která se pustila do rozsáhlých rekonstrukcí svých hotelů a resortů. Proměnou již prošel Orea Resort Horal ve Špindlerově Mlýně, Horizont na Šumavě, Pyramida v Praze a také Orea Resort Devět Skal na Vysočině. Na jaře tohoto roku byl po rozsáhlé rekonstrukci znovu otevřen Orea Resort Santon u Brněnské přehrady.

Na nové designové prostory Orea Congress Hotelu Brno se mohou hosté těšit od října letošního roku.