OREA Resort Horizont - Nový šperk v srdci Šumavy!

Orea Resort Horizont - Nový šperk v srdci Šumavy!

RESORT SE PO ROZSÁHLÉ REKONSTRUKCI NA KONCI LOŇSKÉHO ROKU DOČKAL ZNOVUOTEVŘENÍ.

Stejně jako lze Šumavu bez přehánění označit za klenot České republiky, tak představuje i tamní nově otevřený OREA Resort Horizont šperk mezi hotely v širokém regionu. Hotel se po rozsáhlé rekonstrukci na konci loňského roku dočkal znovuotevření. V těsném sousedství Národního parku Šumava tak najdete luxusní pokoje s prvotřídním servisem.

První fáze rekonstrukce v OREA Resortu Horizont proběhla již v druhé polovině roku 2017 a na konci loňského roku byla celá modernizace dokončena. Hlavním tématem nových designových pokojů je příroda, rekonstrukce se také dotkla recepce, restaurace, kongresového sálu a byla zde nově vytvořena unikátní dětská obří indoor herna.

Resort Horizont v chráněné krajinné oblasti Šumava v sobě skloubí jedinečnost místa, stoprocentní servis, moderní designové pokoje a výjimečný gastronomický zážitek. Hlavním prvkem interiéru je příroda. Najdete zde citlivé spojení komfortu a moderního ztvárnění. Na pokoji vás přivítá designový nábytek s ambientním osvětlením. Koupelna v kamenném dekoru v taupe odstínech, týkové masivní špalky místo nočních stolků, velkoformátové fotografie přírody, designový koberec imitující dřevěné lamely a originální tapety a detaily. To vše na vás čeká po dokončené rekonstrukci. Neuvěřitelně pohodlné postele vám zaručí dokonalý odpočinek.

Přeměna pokojů, recepce a kongresového sálu koresponduje s moderním wellness centrem, který nabízí aktivní a pasivní odpočinek.

„Po dokončení rekonstrukce jsme se dočkali i kvalitní sněhové nadílky. V letošním roce to skutečně vypadá, že na Horizontu nebude hostům nic chybět. Ve svých investicích myslíme i na nejmladší hosty, a proto jsme pro ně vybudovali unikátní obří indoor hernu,“ uvedl Gorjan Lazarov, ředitel OREA Hotels & Resorts.