Vyrazte letos na dovolenou za krásami České republiky!

Největší česká hotelová síť OREA Hotels & Resorts s hotely po celé republice na letní sezónu připravuje tzv. flexibilní rezervace.

Česká republika totiž letos bude pro většinu Čechů první a možná i jediná volba pro letní dovolenou. Vedle bezpečnosti a zajištění vysokého hygienického standardu budou Češi zohledňovat možnost přizpůsobovat termín svého pobytu aktuální situaci.

Orea nabídne vysoký standard hygienických opatření a pravidel. Maximálně se zde postarají o pohodlí a bezpečnost klientů a důsledně čistí všechna kontaktní místa. Věnují pozornost každému detailu, tak aby si hosté užili svoji zaslouženou dovolenou. „Klienti budou mít k dispozici stojany s dezinfekčními gely v prostorách hotelů, při vstupu do restaurací a samozřejmě i na pokojích. Nakoupili jsme také nové dezinfekční úklidové prostředky splňující ty nepřísnější požadavky a úklid je nově rozšířen i o kompletní dezinfekci všech prostor,“ uvádí Gorjan Lazarov, ředitel OREA Hotels & Resorts.

Hotely a resorty české značky Orea nabízí ubytování v nejkrásnějších koutech naší země, jakými jsou Krkonoše, Šumava, Vysočina i Mariánské Lázně. Nechybí ale ani v české a moravské metropoli. V hlavním městě poblíž Pražského hradu se nachází Orea Hotel Pyramida a v Brně mezi třemi hotely sítě Orea letos zazáří nově zrekonstruovaný Orea Resort Santon na břehu Brněnské přehrady.

Orea reaguje také na nově vzniklou situaci a nabízí již teď rezervaci letní dovolené, u které si však lze flexibilně změnit termín, pokud se nečekaně zhorší situace a nebude možné v danou dobu na dovolenou vyrazit ani do Čech.

OREA Hotels & Resorts se pustila do rozsáhlých rekonstrukcí všech svých hotelů. Na konci loňského roku dokončila kompletní redesign Orea Resortu Horal ve Špindlerově Mlýně. Úplnou proměnou prošel i Horizont na Šumavě, Devět Skal na Vysočině a Santon v Brně. Na pražské Pyramidě, kde na recepci mimo jiné vítá i robot Pepper, hosty kromě modernizace všech pokojů uvítá také designová restaurace ve zcela novém kabátě. Ve všech resortech, které nabízí maximální pohodlí pro rodiny s dětmi, se nachází obří herny se spoustou zábavy pro děti jakéhokoliv věku. Dospělí zase jistě ocení luxusní spa a užijí si nezapomenutelný kulinářský zážitek v hotelových restauracích.