Strategický offsite - k vytvoření úspěšné strategie potřebujete čistou hlavu a klid od operativy

Strategický offsite - k vytvoření uspěšné strategie potřebujete čistou hlavu a klid od operativy

Udržet byznys nad vodou po téměř tříměsíční virtuální spolupráci byl pro mnohé nelehký úkol. Tajemství letošního úspěchu tkví ve flexibilitě a rychlosti přenastavení celé firmy na nové strategie a taktiky. Ty bude navíc nutné revidovat a případně měnit třeba i každý kvartál. Poroste proto intenzita sladění managementu. A to, na rozdíl od týdenních statusů, nezvládnete online.

Atmosféra posledních měsíců ovlivnila dynamiku a celkovou náladu v týmu. Jak by taky ne, pro vedení ani zaměstnance to nebyla lehká situace. Všichni jsme více či méně bojovali s tím, jak ve své domácnosti skloubit pracovní život s tím soukromým a jak si během toho všeho zachovat zdravý rozum. Postupný návrat do kanceláří tak pro zaměstnance nakonec působí jako vysvobození a návrat k normálu. Pro mnoha firem však tato situace přináší nejednu, dosud neznámou, výzvu.

K tomu, abyste letos uspěli, potřebuje vedení vaší společnosti verifikovat současné taktiky a možná dokonce celofiremní strategii. Z vlastní zkušenosti víme, že k strategickému workshopu je zapotřebí vypnout denní operativu. Ideálně mimo kancelář. Tato setkání se jistě dají zorganizovat virtuálně, no nám se osvědčily v tradiční osobní formě.

Proto jsme pro vás připravili nabídku uspořádání strategických offsite workshopů. Stačí, abyste si vybrali místo a termín. Na nás zbývá poskytnout vám zázemí včetně aktivity, která přenese vaše myšlenky z upracovaných hlav na čerstvý vzduch.

Například v Orea Resortu Sklář v Harachově vás pobyt pro 6 členný tým vyjde na 9.300 Kč.

Balíček = Pobyt od 1600 Kč na osobu/noc, s plnou penzí, pronájmem salónku, 2x coffee break, vstup do wellness a aktivita dle možností hotelu (Bobová dráha, Lanovka, Minigolf, Lázeňská ochutnávka).

Nabídku vám ušijeme přímo na míru, kontaktujte nás na: conferences@orea.cz

OREA RESORT SKLÁŘ HARRACHOV ****

OREA RESORT HORAL ŠPINDLERŮV MLÝN ****

OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA ***

OREA RESORT HORIZONT ŠUMAVA ****

OREA SPA HOTEL CRISTAL ****

OREA RESORT SANTON BRNO ****